cs-joke.pl forum
1. Czas NAS użytkownik potrzebuje pomocy w DNS- 327L - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: 1. Czas NAS użytkownik potrzebuje pomocy w DNS- 327L (/thread-10713.html)

Pages: 1 2


1. Czas NAS użytkownik potrzebuje pomocy w DNS- 327L - bluechip20071 - 11 Dec 2016

Cześć wszystkim,   Kupiłem NAS od Dlink DNS- 327L do ogólnego celu udostępniania zdjęć, klipów wideo i plików. Używam kreatora, aby skonfigurować 327L . To połączyć się z routerem asus AC- 87U .   Choć konfiguracja I LAN , DDNS i przekierowanie portów na zarządzanie siecią i wielokrotnego użytkownika w " account manager " . Serwer FTP jest umożliwienie również . I nie były w stanie uzyskać dostęp stosowany ftp . Przegapiłem coś?   Potrzebujesz doradztwa z mistrzów ..


RE: 1. Czas NAS użytkownik potrzebuje pomocy w DNS- 327L - icedragon136 - 11 Dec 2016

Sprawdź, czy ustawienia zabezpieczeń zapory pakiet .


RE: 1. Czas NAS użytkownik potrzebuje pomocy w DNS- 327L - bassrocker4 - 11 Dec 2016

user109s napisał: Cześć wszystkim, Kupiłem NAS od Dlink DNS- 327L do ogólnego celu udostępniania zdjęć, klipów wideo i plików. Używam kreatora, aby skonfigurować 327L . To połączyć się z routerem asus AC- 87U . Choć konfiguracja I LAN , DDNS i przekierowanie portów na zarządzanie siecią i wielokrotnego użytkownika w " account manager " . Serwer FTP jest umożliwienie również . I nie były w stanie uzyskać dostęp stosowany ftp . Przegapiłem coś? Potrzebujesz doradztwa z mistrzów .. Jak próbujesz uzyskać dostęp do D-Link ? Wewnętrzne lub zewnętrzne ? Mówiłeś, DDNS , LAN , port do przodu , ja przypuszczam, że jest z zewnątrz? Jesteś pewien, że port do przodu odbywa się prawidłowo? jesteś w stanie połączyć się z routerem z zewnątrz?


RE: 1. Czas NAS użytkownik potrzebuje pomocy w DNS- 327L - neasterl - 11 Dec 2016

Tak panowie , mam zamiar mieć dostęp z zewnątrz domu. Chociaż ja podstawowe ustawienia takie jak; statyki IP , DDNS , port forwarding ( sama 327L ) i włączyć serwer ftp. Jedno nie miałem nic na routerze ASUS 87U robić. jtjt00 powiedział ustawienia zapory , założyłem powiedział firewall routera ?


RE: 1. Czas NAS użytkownik potrzebuje pomocy w DNS- 327L - pbergeron21 - 11 Dec 2016

user109s napisał: Tak panowie , mam zamiar mieć dostęp z zewnątrz domu. Chociaż ja podstawowe ustawienia takie jak; statyki IP , DDNS , port forwarding ( sama 327L ) i włączyć serwer ftp. Jedno nie miałem nic na routerze ASUS 87U robić. jtjt00 powiedział ustawienia zapory , założyłem powiedział firewall routera ? zrobić na routerze , nie firewall ani NAS. Nie mam pojęcia , co ma firewall ma do rzeczy w jego kontekście. przechwytywania ekranu wszystkie ustawienia i wklej go tutaj tak będzie nam łatwiej zrozumieć, gdzie poszło źle. spróbować i sprawdzić, czy jesteś w stanie zalogować się do routera z zewnątrz WAN IP: 8080 pomiń pierwszą swoją DDNS .


RE: 1. Czas NAS użytkownik potrzebuje pomocy w DNS- 327L - cruz.jules - 11 Dec 2016

Hi batniss , to znaczy , aby uchwycić mojego routera asus 87u lub 327L ustawienie?


RE: 1. Czas NAS użytkownik potrzebuje pomocy w DNS- 327L - sexxymexxyluis - 11 Dec 2016

Obie. Ac68u zwłaszcza .


RE: 1. Czas NAS użytkownik potrzebuje pomocy w DNS- 327L - farmertx - 11 Dec 2016

Router ac- 87u w zasadzie nie zmienia żadnych ustawień . Zrobiłem ustawić kilka config na 327L i po prostu podłączyć do routera AC- 87u wypróbować swoje DDNS . Chociaż mogę ustawić IP statyki dla 327L , muszę wprowadzić je do wirtualnego portu ac87u ?


RE: 1. Czas NAS użytkownik potrzebuje pomocy w DNS- 327L - elliotthighland - 11 Dec 2016

To jest strona przednia ac87u , nie wiem, w jaki sposób może pomóc? Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz ac87u <- DNS- 327L 1. Zestaw statyczne IP 2. Konfiguracja DDNS 3. Włącz serwer FTP 4. Wspólne portem ftp


RE: 1. Czas NAS użytkownik potrzebuje pomocy w DNS- 327L - tanishka - 11 Dec 2016

Czy brakuje czegoś?