cs-joke.pl forum
Przepustowość sieci Internet & Clinic - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Przepustowość sieci Internet & Clinic (/thread-12278.html)

Pages: 1 2


Przepustowość sieci Internet & Clinic - erland.lundby - 13 Dec 2016

Właśnie zbudował nową platformę i został wypróbowanie dzisiaj portu LAN . Wszystkie połączenia kierowane do mojego laptopa pracują jak na normalny.   Problem jest teraz po podłączeniu do komputera port LAN , nie będzie w ogóle internet ( IPv4 i IPv6 nie mają dostępu do internetu ), ale czasami IPv6 będą mieli dostęp do Internetu oraz IPv4 nie będzie miał . W sumie , IPv4 na pewno nie ma żadnego połączenia z Internetem.   Każdy ekspert może mi pomóc lub dać jakieś rady ?


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - celinefolliet - 13 Dec 2016

* AdiBOY napisał: Właśnie zbudował nową platformę i został wypróbowanie dzisiaj portu LAN . Wszystkie połączenia kierowane do mojego laptopa pracują jak na normalny. Problem jest teraz po podłączeniu do komputera port LAN , nie będzie w ogóle internet ( IPv4 i IPv6 nie mają dostępu do internetu ), ale czasami IPv6 będą mieli dostęp do Internetu oraz IPv4 nie będzie miał . W sumie , IPv4 na pewno nie ma żadnego połączenia z Internetem. Każdy ekspert może mi pomóc lub dać jakieś rady ? Spróbuj użyć innego kabla LAN.


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - iheartglee - 13 Dec 2016

abstrax napisał: Spróbuj użyć innego kabla LAN. Próbowaliśmy kilka kabli też. Wszyscy z tym samym rezultatem .


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - nitinpaisa1 - 13 Dec 2016

Czy istnieje jakiś adres IP przypisany do komputera ? Albo automatycznie wykryć adres IP ?


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - pulikantishreyareddy - 13 Dec 2016

ZrE0_Cha0s napisał: Czy istnieje jakiś adres IP przypisany do komputera ? Albo automatycznie wykryć adres IP ? Automatyczne wykrywanie. Nie ma adres IP dla IPv4 i 6, ale OD add on IPv4 nie jest w zasięgu .


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - adrienvigneron - 13 Dec 2016

* AdiBOY napisał: Automatyczne wykrywanie. Nie ma adres IP dla IPv4 i 6, ale OD add on IPv4 nie jest w zasięgu . Ale czy istnieją jakieś światełka na ur portu LAN , zielone z żółtym / pomarańczowym doprowadziła


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - jonnob73 - 13 Dec 2016

Zer0 Cha0s napisał: Ale czy istnieją jakieś światełka na ur portu LAN , zielone z żółtym / pomarańczowym doprowadziły Tak światła są włączone . Pomarańczowy i zielony.


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - mikegrudowski - 13 Dec 2016

sprawdzenia płyty głównej LAN zielone światło , czy jest ona migać


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - satyananda.sahoobsc - 13 Dec 2016

* AdiBOY napisał: Tak światła są włączone . Pomarańczowy i zielony. Den sprawdzić, czy nie ma żadnych świateł na ur routerów , jeśli istnieje podejrzenie, że jestem u siebie może mieć przypisania adresu IP .


RE: Przepustowość sieci Internet & Clinic - christilton88 - 13 Dec 2016

Aktualizuj sterowniki sieci LAN Wyłącz IPv6 Sprawdź, czy na komputerze dynamicznego lub statycznego IP Specyfikacja twojej kompilacji systemu pomoże. Zabójca LAN ?