cs-joke.pl forum
Pomoc potrzebna ! PSU lub Mobo problem? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Pomoc potrzebna ! PSU lub Mobo problem? (/thread-13423.html)



Pomoc potrzebna ! PSU lub Mobo problem? - tbnw01 - 18 Dec 2016

Cześć, Potrzebuję pomocy w rozwiązywaniu mojego pc . Pc była noc przed działa poprawnie . Tego ranka nie mógł się włączyć . Jestem właścicielem asus maximus gen vii pokładzie , widział ROG , start i kasowanie dioda w przycisku miga , kiedy na głównej władzy, ale po prostu nie mógł zasilić po naciśnięciu przycisku PC. Nic nie działa , brak POST żadne sygnały . Wyeliminować uszkodzony przełącznik sprawy przez zwarcie zacisku zasilania na pokładzie sobie lecz nadal nie ma zastosowania. Próbowaliśmy usunięcie GPU i barany , ale nadal to samo. Diody LED na mobo migają bardzo szybko , nie mogę sobie przypomnieć , czy to normalne , gdy komputer jest wyłączony i w stanie gotowości. Wszelkie pomysły , czy jest to psu lub mobo ?


RE: Pomoc potrzebna ! PSU lub Mobo problem? - barky65 - 18 Dec 2016

SkyDevilz napisał: Cześć, Potrzebuję pomocy w rozwiązywaniu mojego pc . Pc była noc przed działa poprawnie . Tego ranka nie mógł się włączyć . Jestem właścicielem asus maximus gen vii pokładzie , widział ROG , start i kasowanie dioda w przycisku miga , kiedy na głównej władzy, ale po prostu nie mógł zasilić po naciśnięciu przycisku PC. Nic nie działa , brak POST żadne sygnały . Wyeliminować uszkodzony przełącznik sprawy przez zwarcie zacisku zasilania na pokładzie sobie lecz nadal nie ma zastosowania. Próbowaliśmy usunięcie GPU i barany , ale nadal to samo. Diody LED na mobo migają bardzo szybko , nie mogę sobie przypomnieć , czy to normalne , gdy komputer jest wyłączony i w stanie gotowości. Wszelkie pomysły , czy jest to psu lub mobo ? Jeśli usuniesz gwarancję pamięci RAM nie może. Nie mam wyboru , ale wyeliminowanie jednego po drugim . spróbuj zasilacza w komputerze zapasowym.


RE: Pomoc potrzebna ! PSU lub Mobo problem? - kanaknjn791 - 18 Dec 2016

RAM wyjąć i umieścić z powrotem prób i błędów gniazdo . Czasami może być ubijania usterkę.


RE: Pomoc potrzebna ! PSU lub Mobo problem? - mehreen7677 - 18 Dec 2016

Przykro mi chodziło wyjął resztę baranów opuszczających 1 gniazdo na . Próbowałem też różnych gniazd pamięci RAM , a także, nadal nie ma szczęścia .


RE: Pomoc potrzebna ! PSU lub Mobo problem? - bb410912 - 18 Dec 2016

Następnie ubijania isnt problem. Spróbuj qnother psu


RE: Pomoc potrzebna ! PSU lub Mobo problem? - shlomitan - 18 Dec 2016

Poczuj , że jego problemem mobo , u można spróbować zmienić PSU jako pierwszy. Jeśli nie, jest potwierdzenie mobo Wysyłane z OnePlus A0001 korzystających GAGT


RE: Pomoc potrzebna ! PSU lub Mobo problem? - khyati070297 - 18 Dec 2016

jest wentylator obudowy i wentylator CPU działa ?


RE: Pomoc potrzebna ! PSU lub Mobo problem? - qazster2005 - 18 Dec 2016

lcheowl napisał: jest wentylator obudowy i wentylator CPU działa ? Nie działa w ogóle nic . Tylko diody Mobo migać. Brak kodów błędów doprowadziło albo.


RE: Pomoc potrzebna ! PSU lub Mobo problem? - faseelapt - 18 Dec 2016

SkyDevilz napisał: Nie działa w ogóle nic . Tylko diody Mobo migać. Brak kodów błędów doprowadziło albo. prawdopodobne jest mobo mam problemu , spróbuj pożyczyć psu , aby potwierdzić.


RE: Pomoc potrzebna ! PSU lub Mobo problem? - garb0605 - 18 Dec 2016

moje pieniądze są na zasilacza będącego sprawcą .