cs-joke.pl forum
[ Może RMA ?] ASRock H97M Pro portu plastikowa część 4 PCI -E wypad - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: [ Może RMA ?] ASRock H97M Pro portu plastikowa część 4 PCI -E wypad (/thread-13674.html)

Pages: 1 2


[ Może RMA ?] ASRock H97M Pro portu plastikowa część 4 PCI -E wypad - qazster2005 - 19 Dec 2016

Kupiony z PC Motyw około rok temu. Możliwość RMA ? Albo muszę kupić nową płytę główną ?


RE: [ Może RMA ?] ASRock H97M Pro portu plastikowa część 4 PCI -E wypad - spikeball17 - 19 Dec 2016

Może u może zadzwonić do avertek aby zobaczyć, co mogą zrobić. Zresztą co to za pomocą GPU ? 1 rok i to przełamać sloty PCIe ?


RE: [ Może RMA ?] ASRock H97M Pro portu plastikowa część 4 PCI -E wypad - clintonch - 19 Dec 2016

GPU spowodować plastikowe wypaść ?


RE: [ Może RMA ?] ASRock H97M Pro portu plastikowa część 4 PCI -E wypad - panyadede - 19 Dec 2016

fakeyou napisał: GPU spowodować plastikowe wypaść ? jeśli im nie stało powinno być zatrzask blokujący , który urwał .


RE: [ Może RMA ?] ASRock H97M Pro portu plastikowa część 4 PCI -E wypad - solotrenes - 19 Dec 2016

Ryglem przerwy nie sądzę, można RMA .


RE: [ Może RMA ?] ASRock H97M Pro portu plastikowa część 4 PCI -E wypad - hrdduke - 19 Dec 2016

ClimaCool napisał: Kupiony z PC Motyw około rok temu. Możliwość RMA ? Albo muszę kupić nową płytę główną ? zadzwoń distro przed pójściem dół


RE: [ Może RMA ?] ASRock H97M Pro portu plastikowa część 4 PCI -E wypad - antiqueshawls - 19 Dec 2016

Fizyczne uszkodzenie powoduje utratę gwarancji , więc nie RMA .


RE: [ Może RMA ?] ASRock H97M Pro portu plastikowa część 4 PCI -E wypad - nmilano - 19 Dec 2016

Nie ma potrzeby RMA LAH ... zatrzask jest bezużyteczne i tak, nie wpływa na funkcjonalność. Uważam , że jest to ból w dupie za każdym razem mogę usunąć moją kartę graficzną .


RE: [ Może RMA ?] ASRock H97M Pro portu plastikowa część 4 PCI -E wypad - mehreen7677 - 19 Dec 2016

Xonix napisał: Nie ma potrzeby RMA LAH ... zatrzask jest bezużyteczne i tak, nie wpływa na funkcjonalność. Uważam , że jest to ból w dupie za każdym razem mogę usunąć moją kartę graficzną . Dopóki mam przykręcić go prawidłowo lub dostaje płytę tylną na długie karty graficznej zrobi. Zatrzask jest przeszkodą wiele czasu ...


RE: [ Może RMA ?] ASRock H97M Pro portu plastikowa część 4 PCI -E wypad - antiqueshawls - 19 Dec 2016

Xonix napisał: Nie ma potrzeby RMA LAH ... zatrzask jest bezużyteczne i tak, nie wpływa na funkcjonalność. Uważam , że jest to ból w dupie za każdym razem mogę usunąć moją kartę graficzną . Cały plastik odpadły . Należy prawidłowo przyklejona do płytki prawej ? Zatrzask jest jeszcze przymocowany do elementu z tworzywa sztucznego . I nawet nie używać siły i cała sprawa wyszła . Widać, że piny na płycie głównej jest wciąż nienaruszone. Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz