cs-joke.pl forum
Czy mój sąsiad przy moim wifi ? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Czy mój sąsiad przy moim wifi ? (/thread-1374.html)

Pages: 1 2


Czy mój sąsiad przy moim wifi ? - iangel42 - 29 Nov 2016

Ostatnio zauważyłem, mój sąsiad jest w kucki obok mojego zespołu za pomocą swojego telefonu komórkowego - prawdopodobnie hazardu online. Jak on może mieć dostęp do mojej sieci światłowodowej Singtel gdy jest on chroniony hasłem ?   Zrobiłem prosty test poprzez wyłączenie sieci , a on już nie ma . Ciągle sieć wyłączone na kilka godzin i znowu w Internecie. Kilka minut później wrócił.   Czy istnieje sposób , aby zapobiec takiego dostępu zezwalania lub jakiegokolwiek oprogramowania do monitorowania takiego nielegalnego dostępu .   Porady ekspertów jest znacznie doceniane.


RE: Czy mój sąsiad przy moim wifi ? - galle43 - 29 Nov 2016

GreenArrow2002 napisał: Ostatnio zauważyłem, mój sąsiad jest w kucki obok mojego zespołu za pomocą swojego telefonu komórkowego - prawdopodobnie hazardu online. Jak on może mieć dostęp do mojej sieci światłowodowej Singtel gdy jest on chroniony hasłem ? Zrobiłem prosty test poprzez wyłączenie sieci , a on już nie ma . Ciągle sieć wyłączone na kilka godzin i znowu w Internecie. Kilka minut później wrócił. Czy istnieje sposób , aby zapobiec takiego dostępu zezwalania lub jakiegokolwiek oprogramowania do monitorowania takiego nielegalnego dostępu . Porady ekspertów jest znacznie doceniane. Dun użyć domyślnego hasła wymienione na naklejce routera ?


RE: Czy mój sąsiad przy moim wifi ? - bb410912 - 29 Nov 2016

Zmień swoje hasło


RE: Czy mój sąsiad przy moim wifi ? - mikesteven67 - 29 Nov 2016

mrclubbie napisał: Zmień swoje hasło Domyślne hasło formą routera nie jest bezpieczny ?


RE: Czy mój sąsiad przy moim wifi ? - mmoncayo1 - 29 Nov 2016

Wyobrażam sobie router powinien być w stanie powiedzieć, jakie są podłączone urządzenia bezprzewodowe ?


RE: Czy mój sąsiad przy moim wifi ? - cruz.jules - 29 Nov 2016

GreenArrow2002 napisał: Domyślne hasło formą routera nie jest bezpieczny ? Oczywiście, że nie zabezpieczyć LAH . Domyślne hasło jest znane z routerów Strona wsparcie i instrukcji użytkowania .


RE: Czy mój sąsiad przy moim wifi ? - roula.aj - 29 Nov 2016

GreenArrow2002 napisał: Domyślne hasło formą routera nie jest bezpieczny ? Musi zmienić hasło na pewno. Router może powiedzieć, jakie urządzenia są podłączone.


RE: Czy mój sąsiad przy moim wifi ? - sally.meyers - 29 Nov 2016

Zmiana hasła Loh ... Ale trzeba być tam fizycznie , aby móc ukraść wifi LoL


RE: Czy mój sąsiad przy moim wifi ? - allyc926 - 29 Nov 2016

GreenArrow2002 napisał: Domyślne hasło formą routera nie jest bezpieczny ? I LOLed prostu selfpwn


RE: Czy mój sąsiad przy moim wifi ? - neusue - 29 Nov 2016

GreenArrow2002 napisał: Domyślne hasło formą routera nie jest bezpieczny ? Czy jesteśmy powołując się na hasło SSID i hasła logowania lub oba.