cs-joke.pl forum
Pierwsze nową platformę - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Pierwsze nową platformę (/thread-13848.html)

Pages: 1 2


Pierwsze nową platformę - billagrewal07 - 19 Dec 2016

Pierwsze nową platformę


RE: Pierwsze nową platformę - powepisi - 19 Dec 2016

bro dlaczego nie poczekać na czarny piątek 25 lis ponieważ chcesz budować w grudniu?


RE: Pierwsze nową platformę - billagrewal07 - 19 Dec 2016

ivanykx1 napisał: bro dlaczego nie poczekać na czarny piątek 25 lis ponieważ chcesz budować w grudniu? Tak, też czeka na BF . Ale myślałem, że jakiś element może uda się pierwsze, nie szkodzić . BF Amazon niektórzy nie mogą mieć międzynarodową gwarancję, a nie chcę kłopotów tam iz powrotem wysłać . Więc tak...


RE: Pierwsze nową platformę - harddicktony - 19 Dec 2016

SITEX dzieje się również w dniach 24-27 lis . Może chcesz czekać również sprawdzić, czy jakichkolwiek dobrych ofert tam. poprawcie mnie jeśli się mylę , odczekać lazada czarny piątek , jeśli mają . ( Zapominać Liao , ale należy mieć) BlackCube napisał: Tak, też czeka na BF . Ale myślałem, że jakiś element może uda się pierwsze, nie szkodzić . BF Amazon niektórzy nie mogą mieć międzynarodową gwarancję, a nie chcę kłopotów tam iz powrotem wysłać . Więc tak...


RE: Pierwsze nową platformę - pbergeron21 - 19 Dec 2016

Nie przypominam sobie też. Tak, ale jestem zamorski więc nie mógł iść SITEX . Mogłoby skłonić ludzi, aby kupić dla mnie jednak , czy naprawdę mają . Wysyłane z LGE NEXUS 5X użyciu GAGT


RE: Pierwsze nową platformę - s.h.e.el.a.gh.kachel97.860 - 19 Dec 2016

Sugerowałoby, jeśli u może czekać , zrób to w przyszłym roku , kiedy kabylake zwolniony. Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT


RE: Pierwsze nową platformę - boy.lover37 - 19 Dec 2016

MianBaoFren napisał: Sugerowałoby, jeśli u może czekać , zrób to w przyszłym roku , kiedy kabylake zwolniony. Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT W przyszłym roku , kiedy ? Jaka jest korzyść z KabyLake nad Skylake ? Oczekiwanie gra nigdy się nie kończy jeden Leh. urobek PC Liao , więc nie można było długo czekać .


RE: Pierwsze nową platformę - suttles2003 - 19 Dec 2016

BlackCube napisał: W przyszłym roku , kiedy ? Jaka jest korzyść z KabyLake nad Skylake ? Oczekiwanie gra nigdy się nie kończy jeden Leh. urobek PC Liao , więc nie można było długo czekać . Styczeń. Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT


RE: Pierwsze nową platformę - celinefolliet - 19 Dec 2016

MianBaoFren napisał: Styczeń. Wysyłane z kota, który nie potrzebuje powodu, aby Zamieść użyciu GAGT Przeczytaj o KabyLake ale to nie wydaje się oferować znacznie ponad Skylake . Chyba że mówisz , że wciska cenę Skylake .


RE: Pierwsze nową platformę - sduckham - 19 Dec 2016

BlackCube napisał: Przeczytaj o KabyLake ale to nie wydaje się oferować znacznie ponad Skylake . Chyba że mówisz , że wciska cenę Skylake . Myślę, że byłoby LA. ale tak kabylake nie wydaje się dużym uaktualnieniem nad Skylake . tylko wtedy, gdy oficjalna wersja poznamy .