cs-joke.pl forum
Jaka jest najlepsza oferta internetu włókna wokół ? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Jaka jest najlepsza oferta internetu włókna wokół ? (/thread-13958.html)

Pages: 1 2


Jaka jest najlepsza oferta internetu włókna wokół ? - jamesking12345678 - 19 Dec 2016

Witam mam kontrakt z SingTel jest gotowy zaoferować mi tych dwóch transakcji, 300mbs na 49.90 do 24 zamówienia lub 500mbs na 59.90 do 20 miesiąca z 4 miesięcznym bezpłatne. Czy jest to dobry interes ? Będą rzucać na Aztech 7003 modemu , jak również.


RE: Jaka jest najlepsza oferta internetu włókna wokół ? - billagrewal07 - 19 Dec 2016

enigmastar napisał: Witam mam kontrakt z SingTel jest gotowy zaoferować mi tych dwóch transakcji, 300mbs na 49.90 do 24 zamówienia lub 500mbs na 59.90 do 20 miesiąca z 4 miesięcznym bezpłatne. Czy jest to dobry interes ? Będą rzucać na Aztech 7003 modemu , jak również. COS dobrą ofertę LAH .. podejmuje 500Mbps jeden .. jeśli u zrobić obliczenia , 4 miesiące za darmo jest rzeczywiście potrącenie dużo. tak technicznie u płacić tylko 49.91 miesięcznie przez 20 miesięcy ..


RE: Jaka jest najlepsza oferta internetu włókna wokół ? - lizkollat - 19 Dec 2016

1 ) Czy grasz w gry online lub strumienia film (np Netflix ) 2 ) Czy uważają Państwo innego ISP lub chcą tylko Singtel . Jeśli możesz poczekać , jest pokazanie , że nadchodzi w przyszłym tygodniu 26-29 na EXPO . Wysyłane z Wewnątrz złotym tronie z TERRA , chroniąc cesarza z moim życiem , używając GAGT


RE: Jaka jest najlepsza oferta internetu włókna wokół ? - tkrol94 - 19 Dec 2016

Trans - Am napisał: 1 ) Czy grasz w gry online lub strumienia film (np Netflix ) 2 ) Czy uważają Państwo innego ISP lub chcą tylko Singtel . Jeśli możesz poczekać , jest pokazanie , że nadchodzi w przyszłym tygodniu 26-29 na EXPO . Wysyłane z Wewnątrz złotym tronie z TERRA , chroniąc cesarza z moim życiem , używając GAGT Gram cs pójść dużo. Nie mam nic innego isp.If zarejestrować się w czasie ip show, nie będzie lepsze rozwiązanie ? Czy Aztech dobry modem ? Niestety noobem tutaj .


RE: Jaka jest najlepsza oferta internetu włókna wokół ? - doctorkurochka - 19 Dec 2016

Ponieważ jesteś graczem , nie polecam ul powodu thses Niedopuszczalne skoki lag i pingi do Battlefield 4 w ostatnich tygodniach - Singtel Fibre Niedopuszczalne pingi do Battlefield 4 - Singtel Jeśli chodzi o Aztech , dla mnie jest tak- tak, ale zakres nie tak dobry, jak jego antena jest wbudowany Wysyłane z Wewnątrz złotym tronie z TERRA , chroniąc cesarza z moim życiem , używając GAGT


RE: Jaka jest najlepsza oferta internetu włókna wokół ? - eytan.behmoaras - 19 Dec 2016

M1 tanie tanie !


RE: Jaka jest najlepsza oferta internetu włókna wokół ? - nhiggs1979 - 19 Dec 2016

Czym jest Plan cena M1 ??


RE: Jaka jest najlepsza oferta internetu włókna wokół ? - gangstagaret - 19 Dec 2016

enigmastar napisał: Czym jest Plan cena M1 ?? nie można sprawdzić własną rękę?


RE: Jaka jest najlepsza oferta internetu włókna wokół ? - leylacafferata - 19 Dec 2016

m1 @ $ . 29


RE: Jaka jest najlepsza oferta internetu włókna wokół ? - hninhninoo321 - 19 Dec 2016

Hua_Hui napisał: m1 @ $ . 29 200Mbps na $ 29