cs-joke.pl forum
Szkoła mechaniczna klawiatura - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Szkoła mechaniczna klawiatura (/thread-14115.html)

Pages: 1 2


Szkoła mechaniczna klawiatura - auyh.89 - 19 Dec 2016

potrzebują rekomendacji na klawiaturę mechaniczną ~~~~   wymagania : Nie trzeba z podświetleniem LED Nie trzeba naciskać zbyt mocno , aby zarejestrować klawiszy dostał NUM czy nie może również no trzeba klawiszy makr jeśli mam również dobre audio jack     Wreszcie jakieś sklepy w jb może gwizdać ?   sexperts pls welp !!


RE: Szkoła mechaniczna klawiatura - amanparashar - 19 Dec 2016

Kupiłem kb z Amazon .. $ USD 75 Coolermaster tenkeyless , czereśnia brązowy klucz specyficzna nazwa modelu jest Quickfire TK wiem co , bardzo mylące jeden dodatek na $ 1.30 paczki oringami z eBay obecnie bardzo niska emisja hałasu można używać w nocy ma przeszkadzać innym , naciśnij klawisz poczuć przyjemne tiagong tego modelu jest OEM od dobrej jakości, fabrycznie Inne sprzedam Marka 100 dolarów znak ... Jedyną wadą czuję to klucz będzie zetrzeć , używam pierwsze 2 miesiące widać klawiszy ASDW lekko zetrzeć istnieją inne tańsze KB z brązowym przełącznika , ale te, które nie są kluczowe wiśni .... oni tylko skopiować kolor niebieski czerwony klucze brązowe


RE: Szkoła mechaniczna klawiatura - dearadioo7 - 19 Dec 2016

Osobiście wolę japońskie Topre klawiatur ... Nie całkiem jak innych przełączników mechanicznych ... bardzo przyjemne doświadczenie pisania ...


RE: Szkoła mechaniczna klawiatura - arisparsh - 19 Dec 2016

dostał się zdecydować, co chcesz przełączyć pierwsze, z tego, co pan wspomniał , wygląda jak czerwony jest do zrobienia . Następnie roztwory xtreme spojrzeć widać, czasami mają dobre oferty dla ducky , esp bez podświetlenia , bo nie są one znacznie popytu . jeśli czujesz się na siłach , może pójść Taobao wygląd. ale trzeba naprawdę wyglądają , bo mają 1000 i 1 wyborów. choć większość z nich jest z podświetleniem, choć można włączać i wyłączać. JB nie znają , ale jestem pewien, że inne ppl może doradzić w sprawie tej części.


RE: Szkoła mechaniczna klawiatura - ghita.bernichi - 19 Dec 2016

zephyr11 napisał: dostał się zdecydować, co chcesz przełączyć pierwsze, z tego, co pan wspomniał , wygląda jak czerwony jest do zrobienia . Następnie roztwory xtreme spojrzeć widać, czasami mają dobre oferty dla ducky , esp bez podświetlenia , bo nie są one znacznie popytu . jeśli czujesz się na siłach , może pójść Taobao wygląd. ale trzeba naprawdę wyglądają , bo mają 1000 i 1 wyborów. choć większość z nich jest z podświetleniem, choć można włączać i wyłączać. JB nie znają , ale jestem pewien, że inne ppl może doradzić w sprawie tej części. Tak , najprawdopodobniej będzie się działo w przypadku czerwonego przełącznika ...


RE: Szkoła mechaniczna klawiatura - cayleena - 19 Dec 2016

2nd hand z carousell ok Bo ? jeśli nt mogą iść SLS , techdrome lub xtremesolution


RE: Szkoła mechaniczna klawiatura - elliotthighland - 19 Dec 2016

lunarsong napisał: 2nd hand z carousell ok Bo ? jeśli nt mogą iść SLS , techdrome lub xtremesolution Kupując używany kb jest obrzydliwe ..


RE: Szkoła mechaniczna klawiatura - neelimaat - 19 Dec 2016

Vitacimin napisał: Kupując używany kb jest obrzydliwe .. dokładnie ... ale jeśli sprzedający kupił za jak jeden miesiąc nadal ok la .. ale musi sprawdzić przed zakupem , jeśli fizycznie wykorzystywane do Dawno le to nie dzięki


RE: Szkoła mechaniczna klawiatura - william43mcclure - 19 Dec 2016

Vitacimin napisał: Kupując używany kb jest obrzydliwe .. Zależy od sprzedawcy , sprzedałem moją 2 - letnią mech kb zeszłym miesiącu. I zanim kładę na sprzedaż usunąć wszystkie klawiszami i przetrzeć je wilgotną szmatką , a także myć kb. Kupujący był zadowolony


RE: Szkoła mechaniczna klawiatura - nmygsm - 19 Dec 2016

MrMundy napisał: potrzebują rekomendacji na klawiaturę mechaniczną ~~~~ wymagania : Nie trzeba z podświetleniem LED Nie trzeba naciskać zbyt mocno , aby zarejestrować klawiszy dostał NUM czy nie może również no trzeba klawiszy makr jeśli mam również dobre audio jack Wreszcie jakieś sklepy w jb może gwizdać ? sexperts pls welp !! najlepiej jest uzyskać te łatwiejsze do utrzymania w czystości.