cs-joke.pl forum
Rozczarowany po uaktualnieniu do Singtel 1Gbps Nieograniczony Fibre - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Rozczarowany po uaktualnieniu do Singtel 1Gbps Nieograniczony Fibre (/thread-14412.html)

Pages: 1 2


Rozczarowany po uaktualnieniu do Singtel 1Gbps Nieograniczony Fibre - mercury0x000d - 19 Dec 2016

Rozczarowany po uaktualnieniu do Singtel 1Gbps Nieograniczony Fibre


RE: Rozczarowany po uaktualnieniu do Singtel 1Gbps Nieograniczony Fibre - philip.anink - 19 Dec 2016

Idź Singtel sklep hałasować .


RE: Rozczarowany po uaktualnieniu do Singtel 1Gbps Nieograniczony Fibre - slajdb - 19 Dec 2016

Żądania 1x miesiąc darmowej subskrypcji . To jest ich cockup .


RE: Rozczarowany po uaktualnieniu do Singtel 1Gbps Nieograniczony Fibre - esjaji - 19 Dec 2016

ah Tiong tech wciąż fa cai nastroju -15 dni Ley .


RE: Rozczarowany po uaktualnieniu do Singtel 1Gbps Nieograniczony Fibre - neil.ralph - 19 Dec 2016

można wysłać e-mail do [email protected]~~V powiedzieć, że subskrybować 1Gbps dostać tylko 100Mbps mniej niż starych 200Mbps wyższego szczebla zarządzania z SingTel woli natychmiastowego wywołania u i spróbować rozwiązać problem niezwykle szybki gdy operatorzy telekomunikacyjni boją tylko ida dobrze, jeśli próbują oszukać klientów keekeekee


RE: Rozczarowany po uaktualnieniu do Singtel 1Gbps Nieograniczony Fibre - mehreen7677 - 19 Dec 2016

TS ... mam inne usługi w tym samym porcie? TELEWIZJA?


RE: Rozczarowany po uaktualnieniu do Singtel 1Gbps Nieograniczony Fibre - holzworth - 19 Dec 2016

Zacytować: Czy ktoś może mi doradzić , co robić? Co mogę domagać się od nich? Westchnienie... Na razie do nich zadzwonić i uzyskać ich Tech ( lub inżyniera ) , aby przyjść i go naprawić . Staraj się nie wychodzić na ur własny czas kupić kabel, modem, itd uzyskać ich tech przyjść i wypożyczyć / T- pożyczki swoje rzeczy i upewnić się, że działa dobrze przez kilka dni. Tylko wtedy wiesz na pewno, co musi zostać wymieniona . Mimo wszystko ok , tylko wtedy zadzwonić do poszukiwania jakiejś formy na rekompensaty dla wszystkich kłopotów włożyli cię przez .


RE: Rozczarowany po uaktualnieniu do Singtel 1Gbps Nieograniczony Fibre - leylacafferata - 19 Dec 2016

Mój kontrakt zakończył SingTel mi prosto zmiana ISP


RE: Rozczarowany po uaktualnieniu do Singtel 1Gbps Nieograniczony Fibre - beliver12 - 19 Dec 2016

LLst przez 2 lata , po tej zmianie ISP Wysyłane z Wewnątrz złotym tronie z TERRA , chroniąc cesarza z moim życiem , używając GAGT


RE: Rozczarowany po uaktualnieniu do Singtel 1Gbps Nieograniczony Fibre - solotrenes - 19 Dec 2016

Od Fiber r do uruchomienia routera są wszystkie partie trzecie firm . Popyt je wykonać test prędkości i pokaże wyniki testu , aby udowodnić, że U R uzyskanie co u przypuszczać, aby uzyskać . Uzyskaj nazwę instalatora i gdyby nie poszedł w górę, możesz poinformować Singtel Helpdesk sprawie skargi yr . Instalator nie powinien pozostawiać bez rozwiązania problemu yr jak to jest oczywiście kwestia instalacji .