cs-joke.pl forum
co jest lepsze ? Singtel lub Starhub dla mobilnych sieci szerokopasmowych - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: co jest lepsze ? Singtel lub Starhub dla mobilnych sieci szerokopasmowych (/thread-14525.html)



co jest lepsze ? Singtel lub Starhub dla mobilnych sieci szerokopasmowych - nmygsm - 20 Dec 2016

Jak na ten temat, wszelkie aktualne mobilnych użytkowników szerokopasmowych Singtel lub Starhub która może dać swoje opinie o pro i minusy ?   Jestem teraz pobytu w wynajętym pokoju, więc nie może dostać mój preferowany przewodową linię / światłowody   Dzięki


RE: co jest lepsze ? Singtel lub Starhub dla mobilnych sieci szerokopasmowych - oussa.samadi - 20 Dec 2016

Korzystanie Singtel 4G , wielka szybkość i godnej latencji . 50 $ miesięcznie, dodatek na korzystanie z 10GB . Usługa Support jest bzdura chociaż.


RE: co jest lepsze ? Singtel lub Starhub dla mobilnych sieci szerokopasmowych - atlanta.boi.92 - 20 Dec 2016

Wystarczy przeczytać Singtel facebook


RE: co jest lepsze ? Singtel lub Starhub dla mobilnych sieci szerokopasmowych - kkd2k5 - 20 Dec 2016

Proszę się 4g , myślę, że cała 3g planuje CMI . Singtel byłoby bezpieczniejsze wyborem. Ale dostał czapkę .


RE: co jest lepsze ? Singtel lub Starhub dla mobilnych sieci szerokopasmowych - eytan.behmoaras - 20 Dec 2016

naprawdę zależy od tego obszaru. niektóre użytkownika są szczęśliwe z Starhub i odwrotnie niektórzy użytkownicy mają szczęście z SingTel . jeśli masz rówieśników , które mają im . spróbuj zaciągania i badania w swoim założeniu i zdecydować


RE: co jest lepsze ? Singtel lub Starhub dla mobilnych sieci szerokopasmowych - lkramer504 - 20 Dec 2016

Singtel coz StarHub cs jest naprawdę bardzo źle. Jeśli istnieje prob , można prawie umierają z nimi rozmawiać .


RE: co jest lepsze ? Singtel lub Starhub dla mobilnych sieci szerokopasmowych - troypendleton - 20 Dec 2016

jackiecyf napisał: Jak na ten temat, wszelkie aktualne mobilnych użytkowników szerokopasmowych Singtel lub Starhub która może dać swoje opinie o pro i minusy ? Jestem teraz pobytu w wynajętym pokoju, więc nie może dostać mój preferowany przewodową linię / światłowody Dzięki Można uzyskać preferowany linia włókien cos najemcy mogą podpisać planu tak długo istnieje punkt tp


RE: co jest lepsze ? Singtel lub Starhub dla mobilnych sieci szerokopasmowych - suttles2003 - 20 Dec 2016

Cześć chłopaki, Po prostu do wyjaśnienia jest 10GB 4G Singtel mobilnych usług szerokopasmowych wystarczające , aby strumień wideo, gamings przez 24 godziny ? będzie przekraczać 10 GB ?


RE: co jest lepsze ? Singtel lub Starhub dla mobilnych sieci szerokopasmowych - nhattienvn - 20 Dec 2016

ThreadStarterIsBack napisał: Cześć chłopaki, Po prostu do wyjaśnienia jest 10GB 4G Singtel mobilnych usług szerokopasmowych wystarczające , aby strumień wideo, gamings przez 24 godziny ? będzie przekraczać 10 GB ? Pewnie będzie przekraczać .


RE: co jest lepsze ? Singtel lub Starhub dla mobilnych sieci szerokopasmowych - dearadioo7 - 20 Dec 2016

ThreadStarterIsBack napisał: Cześć chłopaki, Po prostu do wyjaśnienia jest 10GB 4G Singtel mobilnych usług szerokopasmowych wystarczające , aby strumień wideo, gamings przez 24 godziny ? będzie przekraczać 10 GB ? Zdecydowanie