cs-joke.pl forum
D -Link DIR- 880L Wireless Router AC- 1900 - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: D -Link DIR- 880L Wireless Router AC- 1900 (/thread-14549.html)



D -Link DIR- 880L Wireless Router AC- 1900 - maxbounty01 - 20 Dec 2016

Każdy użytkownik tutaj z tego routera w sieci SingTel MIO Fibre ?


RE: D -Link DIR- 880L Wireless Router AC- 1900 - thompson.norm - 20 Dec 2016

jtjt00 napisał: Każdy użytkownik tutaj z tego routera w sieci SingTel MIO Fibre ? I dun mam ale jaki jest problem można napotkać ?


RE: D -Link DIR- 880L Wireless Router AC- 1900 - anumolrafaanumol - 20 Dec 2016

Nie ma problemu , żeby dowiedzieć się, czy VLAN jest obsługiwana dla tego routera ? Ritz77 napisał: I dun mam ale jaki jest problem można napotkać ?


RE: D -Link DIR- 880L Wireless Router AC- 1900 - cloaked82 - 20 Dec 2016

Mam problemy z konfiguracji. Związek między modemem włókien i DIR- 880L jest X. Każdy może doradzić ?


RE: D -Link DIR- 880L Wireless Router AC- 1900 - neasterl - 20 Dec 2016

leonardtay napisał: Mam problemy z konfiguracji. Związek między modemem włókien i DIR- 880L jest X. Każdy może doradzić ? Myślę, że nie obsługuje VLAN tagging , rzucić okiem na innym wątku poniżej. [Recenzja ] D -Link DIR- 880L Wireless AC1900 Gigabit Dual Band Router Chmura


RE: D -Link DIR- 880L Wireless Router AC- 1900 - seeknext001 - 20 Dec 2016

asriznet napisał: Myślę, że nie obsługuje VLAN tagging , rzucić okiem na innym wątku poniżej. [Recenzja ] D -Link DIR- 880L Wireless AC1900 Gigabit Dual Band Router Chmura Od scenariuszu testowym , wydaje się tak. nie ma wyboru, ale podłączyć go do routera z SingTel i traktować go jako mostu.


RE: D -Link DIR- 880L Wireless Router AC- 1900 - mmonnen - 20 Dec 2016

leonardtay napisał: Od scenariuszu testowym , wydaje się tak. nie ma wyboru, ale podłączyć go do routera z SingTel i traktować go jako mostu. Tak czy można lepiej wykorzystać go jako punktu dostępowego w innej części domu. Tylko muszę dowiedzieć się, jak położyć połączenia pomiędzy urządzeniami 2 .


RE: D -Link DIR- 880L Wireless Router AC- 1900 - galle43 - 20 Dec 2016

asriznet napisał: Tak czy można lepiej wykorzystać go jako punktu dostępowego w innej części domu. Tylko muszę dowiedzieć się, jak położyć połączenia pomiędzy urządzeniami 2 . Czy rzeczą jeśli zadzwonię Singtel dodać adres MAC routera , będzie działać ? Wystarczy tylko zgadywać


RE: D -Link DIR- 880L Wireless Router AC- 1900 - sally.meyers - 20 Dec 2016

leonardtay napisał: Czy rzeczą jeśli zadzwonię Singtel dodać adres MAC routera , będzie działać ? Wystarczy tylko zgadywać można po prostu zrobić klonowania mac ze strony DLINK administratora użyć adresu MAC danego routera , czy działa to jest to blokada adresu MAC Singtel ale wątpię , że to przypadek .


RE: D -Link DIR- 880L Wireless Router AC- 1900 - fallow - 20 Dec 2016

asriznet napisał: można po prostu zrobić klonowania mac ze strony DLINK administratora użyć adresu MAC danego routera , czy działa to jest to blokada adresu MAC Singtel ale wątpię , że to przypadek . ok dzięki. postaram to i zobacz jak to zrobić.