cs-joke.pl forum
[ Potrzebujesz doradzić ] gdzie mogę sprzedać moje diy komponenty PC? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: [ Potrzebujesz doradzić ] gdzie mogę sprzedać moje diy komponenty PC? (/thread-14616.html)

Pages: 1 2


[ Potrzebujesz doradzić ] gdzie mogę sprzedać moje diy komponenty PC? - jennifercookqrvxt - 20 Dec 2016

Hi guys , mam zamiar zbudować nową platformę i nie będzie żadnych elementów z recyklingu mojej ostatniej kompilacji.   W stanie doradzić , gdzie mogę się załadować moje stare komponenty PC?     Wysyłane z Filary Stworzenia korzystających GAGT


RE: [ Potrzebujesz doradzić ] gdzie mogę sprzedać moje diy komponenty PC? - raphael.gagliano - 20 Dec 2016

Plz przejść Rynki sekcji forum.


RE: [ Potrzebujesz doradzić ] gdzie mogę sprzedać moje diy komponenty PC? - saygoodbye5555 - 20 Dec 2016

Jakie są części y o U R sprzedaje ? Nie tu jednak podać cenę .


RE: [ Potrzebujesz doradzić ] gdzie mogę sprzedać moje diy komponenty PC? - chickrock69 - 20 Dec 2016

Wiele carousell czas szybciej przyciągnięcia nabywców. Oczywiście, istnieją noobs kto by spróbować Lowball , ale istnieje również wiele Lurkerów entuzjastów PC wokół tam kupować . Skłonność nabywca zainteresowany sprzedawca .


RE: [ Potrzebujesz doradzić ] gdzie mogę sprzedać moje diy komponenty PC? - saygoodbye5555 - 20 Dec 2016

sprzedawać na tym forum giełdzie inaczej carousell , ebay , vrzone etc.


RE: [ Potrzebujesz doradzić ] gdzie mogę sprzedać moje diy komponenty PC? - bhowmikpritam007 - 20 Dec 2016

Nie sprzedawać platformę jako całość , chyba że chcesz sprzedać tanio . Cena całej platformie zazwyczaj powstrzymuje wielu przed kupnem . Rozstać się sprzedać za szybkie . Nie sprzedawać zamknięcia do sprzedaży detalicznej albo. Może również ludzie kupują na nowe . Wysyłane z Huawei NEXUS 6P użyciu GAGT


RE: [ Potrzebujesz doradzić ] gdzie mogę sprzedać moje diy komponenty PC? - zukodamian - 20 Dec 2016

przyjść i kupić całą swoją platformę za 100 dolarów ... wziąć to jako darowiznę dla potrzebujących ...


RE: [ Potrzebujesz doradzić ] gdzie mogę sprzedać moje diy komponenty PC? - aileneelee - 20 Dec 2016

Biały świt napisał: Hi guys , mam zamiar zbudować nową platformę i nie będzie żadnych elementów z recyklingu mojej ostatniej kompilacji. W stanie doradzić , gdzie mogę się załadować moje stare komponenty PC? Wysyłane z Filary Stworzenia korzystających GAGT Do 5 stron internetowych i zwykle sprzedają ( i kupić ) części : Carousell - łatwo pisać , i wiele ppl ( w tym mnie ) części kupujących Hardwarezone marketplace VR- zone markeplace Gumtree Craigslist


RE: [ Potrzebujesz doradzić ] gdzie mogę sprzedać moje diy komponenty PC? - bhushan - 20 Dec 2016

herman1314 napisał: Do 5 stron internetowych i zwykle sprzedają ( i kupić ) części : Carousell - łatwo pisać , i wiele ppl ( w tym mnie ) części kupujących Hardwarezone marketplace VR- zone markeplace Gumtree Craigslist Gumtree , a Craigslist dostaje nabywców ?


RE: [ Potrzebujesz doradzić ] gdzie mogę sprzedać moje diy komponenty PC? - bluechip20071 - 20 Dec 2016

Kennedy napisał: Gumtree , a Craigslist dostaje nabywców ? Rzeczywiście , ale nie tak bardzo jak inne 3 serwisów . Również ma więcej oszuści więc uważać na nich