cs-joke.pl forum
M1 szerokopasmowych - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: M1 szerokopasmowych (/thread-14769.html)

Pages: 1 2


M1 szerokopasmowych - kristamiller0901 - 20 Dec 2016

Czuję , że moja gra jest powolny, więc używam Speedtest online, aby dowiedzieć się, prędkość mojego połączenia. Co ciekawe, tylko moje połączenie osiągnąć pobrać 0.97 MB / s , przesłać na 5,46 Mb / s. Czy to normalne, aby wywołać połączenie 200MB ?   Dziękuję Ci.


RE: M1 szerokopasmowych - stacey.a.lee - 20 Dec 2016

tszkitc napisał: Czuję , że moja gra jest powolny, więc używam Speedtest online, aby dowiedzieć się, prędkość mojego połączenia. Co ciekawe, tylko moje połączenie osiągnąć pobrać 0.97 MB / s , przesłać na 5,46 Mb / s. Czy to normalne, aby wywołać połączenie 200MB ? Dziękuję Ci. przewodowej lub bezprzewodowej ?


RE: M1 szerokopasmowych - jmcadam14 - 20 Dec 2016

tszkitc napisał: Czuję , że moja gra jest powolny, więc używam Speedtest online, aby dowiedzieć się, prędkość mojego połączenia. Co ciekawe, tylko moje połączenie osiągnąć pobrać 0.97 MB / s , przesłać na 5,46 Mb / s. Czy to normalne, aby wywołać połączenie 200MB ? Dziękuję Ci. Czy jesteś nowy w M1 ? Podczas instalacji M1 by pokazać swój test prędkości . 200Mbps jest oparta na połączeniu przewodowym . Wystarczy wyłączyć ONT i router na 1 minutę, a następnie włącz ponownie. Następnie wyłączyć sieci LAN lub WiFi , a następnie włączyć go ponownie. Następnie uruchom ponownie komputer. Przejdź do strony M1 zrobić test prędkości .


RE: M1 szerokopasmowych - bhowmikpritam007 - 20 Dec 2016

To wydaje się, że TS jest za pomocą WiFi i to jak starszej gen WiFi.


RE: M1 szerokopasmowych - powepisi - 20 Dec 2016

ZrE0_Cha0s napisał: To wydaje się, że TS jest za pomocą WiFi i to jak starszej gen WiFi. Podpisano 200Mbps włókien szerokopasmowego ale używaj starszej gen wifi ? Dlaczego nie dostać nowy adapter wifi USB ?


RE: M1 szerokopasmowych - lovewilliam - 20 Dec 2016

Henry Ng napisał: Podpisano 200Mbps włókien szerokopasmowego ale używaj starszej gen wifi ? Dlaczego nie dostać nowy adapter wifi USB ? Tak , używam WiFi. Nie wiesz, że to nowe , czy nie. Dzięki.


RE: M1 szerokopasmowych - mistyijensen - 20 Dec 2016

tszkitc napisał: Tak , używam WiFi. Nie wiesz, że to nowe , czy nie. Dzięki. Szczerze mówiąc, dość strata używać wifi szerokopasmowych włókien. Po prostu wykonawcę , aby zrobić cat.6E LAN kabla rozwiąże problem na stałe.


RE: M1 szerokopasmowych - one.true.nicoya - 20 Dec 2016

Henry Ng napisał: Czy jesteś nowy w M1 ? Podczas instalacji M1 by pokazać swój test prędkości . 200Mbps jest oparta na połączeniu przewodowym . Wystarczy wyłączyć ONT i router na 1 minutę, a następnie włącz ponownie. Następnie wyłączyć sieci LAN lub WiFi , a następnie włączyć go ponownie. Następnie uruchom ponownie komputer. Przejdź do strony M1 zrobić test prędkości . I przestrzegać instrukcji i miał mój test prędkości . Wynik: Prędkość pobierania : 1.63mbps Prędkość wysyłania : 9.49mbps Czy to normalne ?


RE: M1 szerokopasmowych - stacey.a.lee - 20 Dec 2016

tszkitc napisał: I przestrzegać instrukcji i miał mój test prędkości . Wynik: Prędkość pobierania : 1.63mbps Prędkość wysyłania : 9.49mbps Czy to normalne ? Ani trochę. Router lub klient jest poważnie wąskich gardeł prędkości . To ledwie 802.11b prędkości . Kopalnia jest M1 200Mbps 802.11n Fibre na wifi , laptop uzyskać 220-235Mbps zarówno uplink i downlink . Ethernet uzyskać 240 albo tak . Wysłane z Sony E5653 używając GAGT


RE: M1 szerokopasmowych - ricko.zaky - 20 Dec 2016

tszkitc napisał: I przestrzegać instrukcji i miał mój test prędkości . Wynik: Prędkość pobierania : 1.63mbps Prędkość wysyłania : 9.49mbps Czy to normalne ? Co znajduje się urządzenie ? Laptop / tablet / mobile ? Jaka jest odległość od routera do tego urządzenia ?