cs-joke.pl forum
Prędkość VPN Porównanie oglądać Netflix z Singapuru - Astrill , HMA , - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Prędkość VPN Porównanie oglądać Netflix z Singapuru - Astrill , HMA , (/thread-14968.html)

Pages: 1 2


Prędkość VPN Porównanie oglądać Netflix z Singapuru - Astrill , HMA , - bekalaba - 20 Dec 2016

Prędkość VPN Porównanie oglądać Netflix z Singapuru - Astrill , HMA , ExpressVPN i IPVanish


RE: Prędkość VPN Porównanie oglądać Netflix z Singapuru - Astrill , HMA , - hammock720 - 20 Dec 2016

Popierałem Astrill zbyt i to jest mój 2 lata z nimi. Kocha prędkość i wsparcie , zwłaszcza apletu Astrill VPN Router ASUS . BTW , jesteś strumieniowego Netflix za pośrednictwem serwera Singapur ( USA) ? Stwierdzono, że strumieniowe filmy z Chin są dość płynne.


RE: Prędkość VPN Porównanie oglądać Netflix z Singapuru - Astrill , HMA , - tpotts77 - 20 Dec 2016

oric1 napisał: Popierałem Astrill zbyt i to jest mój 2 lata z nimi. Kocha prędkość i wsparcie , zwłaszcza apletu Astrill VPN Router ASUS . BTW , jesteś strumieniowego Netflix za pośrednictwem serwera Singapur ( USA) ? Stwierdzono, że strumieniowe filmy z Chin są dość płynne. samo jest tutaj . zadowolony z Astrill


RE: Prędkość VPN Porównanie oglądać Netflix z Singapuru - Astrill , HMA , - kat.a.williams - 20 Dec 2016

Side śledzić trochę używam teleport oglądać Netflix . Nie musisz robić niczego na boku , to włączyć domyślnie dla wszystkich MyRepublic klientów. To jest wolny teraz do czerwca . Po tym, 5 $ miesięcznie. channzone


RE: Prędkość VPN Porównanie oglądać Netflix z Singapuru - Astrill , HMA , - moresteveo - 20 Dec 2016

oric1 napisał: Popierałem Astrill zbyt i to jest mój 2 lata z nimi. Kocha prędkość i wsparcie , zwłaszcza apletu Astrill VPN Router ASUS . BTW , jesteś strumieniowego Netflix za pośrednictwem serwera Singapur ( USA) ? Stwierdzono, że strumieniowe filmy z Chin są dość płynne. teraz jestem jeszcze na 7- dniowy darmowy okres próbny od Astrill , więc nie może uzyskać dostępu do serwera jeszcze zbyt wiele . Jest to szybciej , aby połączyć się z serwerem za pośrednictwem Netflix Singapur ( USA) ?


RE: Prędkość VPN Porównanie oglądać Netflix z Singapuru - Astrill , HMA , - bb410912 - 20 Dec 2016

oric1 napisał: Popierałem Astrill zbyt i to jest mój 2 lata z nimi. Kocha prędkość i wsparcie , zwłaszcza apletu Astrill VPN Router ASUS . BTW , jesteś strumieniowego Netflix za pośrednictwem serwera Singapur ( USA) ? Stwierdzono, że strumieniowe filmy z Chin są dość płynne. Tak samo i tu , jestem bardzo zadowolony z Astrill .


RE: Prędkość VPN Porównanie oglądać Netflix z Singapuru - Astrill , HMA , - buford39 - 20 Dec 2016

Jak to można tak dużą prędkością z astrill . Ja też go używać , ale moja prędkość wynosi około 6 Mb / s


RE: Prędkość VPN Porównanie oglądać Netflix z Singapuru - Astrill , HMA , - jonnob73 - 20 Dec 2016

B3307SR napisał: teraz jestem jeszcze na 7- dniowy darmowy okres próbny od Astrill , więc nie może uzyskać dostępu do serwera jeszcze zbyt wiele . Jest to szybciej , aby połączyć się z serwerem za pośrednictwem Netflix Singapur ( USA) ? Już w 2012 roku, podczas mojego 7 -dniowy darmowy okres próbny , poprosiłem , aby mieć dostęp do wszystkich serwerów i przyznano mi .... nie jestem pewien co teraz . Korzystanie z serwera Astrill Singapur (USA). Testowane podczas godziny szczytu . Sędzia dla siebie Korzystanie Astrill Singapur ( 2 ) serwer lokalny . Również w godzinach szczytu .


RE: Prędkość VPN Porównanie oglądać Netflix z Singapuru - Astrill , HMA , - lilienn77 - 20 Dec 2016

joel_winston napisał: Jak to można tak dużą prędkością z astrill . Ja też go używać , ale moja prędkość wynosi około 6 Mb / s Który serwer nie używasz?


RE: Prędkość VPN Porównanie oglądać Netflix z Singapuru - Astrill , HMA , - allyc926 - 20 Dec 2016

PUREopennet napisał: Side śledzić trochę używam teleport oglądać Netflix . Nie musisz robić niczego na boku , to włączyć domyślnie dla wszystkich MyRepublic klientów. To jest wolny teraz do czerwca . Po tym, 5 $ miesięcznie. channzone można przynajmniej zrobić Speedtest zamiast jawnie próbuje sprzedać produkt yr tutaj ? pls naszej społeczności przysługę .