cs-joke.pl forum
M1 nieograniczone 1 Mbps - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: M1 nieograniczone 1 Mbps (/thread-16081.html)



M1 nieograniczone 1 Mbps - billagrewal07 - 22 Dec 2016

po prostu sobie sprawę m1 usunąć moje 50 % zniżki które zostały korzystających w ciągu 4 lat. ktoś Kenna również ?


RE: M1 nieograniczone 1 Mbps - raphael.gagliano - 22 Dec 2016

Bundy napisał: po prostu sobie sprawę m1 usunąć moje 50 % zniżki które zostały korzystających w ciągu 4 lat. ktoś Kenna również ? Jaki plan?


RE: M1 nieograniczone 1 Mbps - hninhninoo321 - 22 Dec 2016

Bundy napisał: po prostu sobie sprawę m1 usunąć moje 50 % zniżki które zostały korzystających w ciągu 4 lat. ktoś Kenna również ? Ostatnia kontrola w lipcu , zniżki do 30% .. M1 mówi zniechęcić TIS nieograniczone 3G plan..force mil , aby skakać statku fr 3G 200Mbps 2Mbps do FBB smutny...


RE: M1 nieograniczone 1 Mbps - aroy.gil - 22 Dec 2016

mikafire napisał: Ostatnia kontrola w lipcu , zniżki do 30% .. M1 mówi zniechęcić TIS nieograniczone 3G plan..force mil , aby skakać statku fr 3G 200Mbps 2Mbps do FBB smutny... Więc ile to jest? dotyczyć tylko tych, których umowa zakończyła?


RE: M1 nieograniczone 1 Mbps - sabalatm - 22 Dec 2016

Byłem też zaskoczeni tym miesiącu, kiedy znalazłem muszę zapłacić pełną cenę , zamiast 50% zniżki dla mojego FBB 50Mbps . Powiedziano mi przez M1 , że jeśli ponownie kontrakt teraz i mogę do nich zadzwonić , aby dostosować płatności. Czuje się jak został zmuszony do zapisania się do 200Mbps, których nie potrzebują , ale nie ma wyboru , ponieważ inne firmy telekomunikacyjne są droższe , a ja już nie może się obejść bez netto po tylu latach . Lan Lan trzeba iść do M1 ponownie kontrakt później dzisiaj . Również bardzo smutny


RE: M1 nieograniczone 1 Mbps - mandie.nitschke - 22 Dec 2016

antro65 napisał: Byłem też zaskoczeni tym miesiącu, kiedy znalazłem muszę zapłacić pełną cenę , zamiast 50% zniżki dla mojego FBB 50Mbps . Powiedziano mi przez M1 , że jeśli ponownie kontrakt teraz i mogę do nich zadzwonić , aby dostosować płatności. Czuje się jak został zmuszony do zapisania się do 200Mbps, których nie potrzebują , ale nie ma wyboru , ponieważ inne firmy telekomunikacyjne są droższe , a ja już nie może się obejść bez netto po tylu latach . Lan Lan trzeba iść do M1 ponownie kontrakt później dzisiaj . Również bardzo smutny wats t zniżki teraz do ponownego zamówienia ? w Jul 30 % zniżki


RE: M1 nieograniczone 1 Mbps - abhiprofession526 - 22 Dec 2016

Po tym, jak ponownie zamówienia i nazwał M1 , zrobili korektę , a tylko rozliczać mnie zdyskontowana cena ( $ +29,90 ) do momentu aktywacji nowej usługi na początku Sep.


RE: M1 nieograniczone 1 Mbps - kkd2k5 - 22 Dec 2016

antro65 napisał: Po tym, jak ponownie zamówienia i nazwał M1 , zrobili korektę , a tylko rozliczać mnie zdyskontowana cena ( $ +29,90 ) do momentu aktywacji nowej usługi na początku Sep. U oznacza nową cenę teraz na nielimitowane 1 Mbps jest $ +29,90 ? Mój kontrakt się skończy kolejną mth ...


RE: M1 nieograniczone 1 Mbps - boy.lover37 - 22 Dec 2016

Czy dają żadnych ulotek jak ostatnim razem , w której stary abonent może ponownie kontrakt na 50% ? Lepiej pozostać nieograniczone 1 Mbps , jeśli mają multilinii wygaszacz , który kosztuje około $ do 14, jeżeli masz 35%.