cs-joke.pl forum
Jak : Uruchom kabel LAN thru drzwiach lub na ścianie ? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Jak : Uruchom kabel LAN thru drzwiach lub na ścianie ? (/thread-16260.html)

Pages: 1 2


Jak : Uruchom kabel LAN thru drzwiach lub na ścianie ? - paul.william.reilly - 22 Dec 2016

Witajcie Maniacy Mam pewne trudności, aby uruchomić kabel LAN od salonu do sypialni , która jest całkowicie szczelne drzwi . Nie jestem w stanie uruchomić kabel thru drzwi. Czy istnieją inne rozwiązania bez użycia adaptera bezprzewodowego ponieważ mam mediaplayer i tv , które potrzebują połączenia kabli wewnątrz pomieszczenia . każda pomaga zostaną docenione ywn


RE: Jak : Uruchom kabel LAN thru drzwiach lub na ścianie ? - buford39 - 22 Dec 2016

Spróbuj homeplugs .


RE: Jak : Uruchom kabel LAN thru drzwiach lub na ścianie ? - cloaked82 - 22 Dec 2016

Wywiercić dziurę w ścianie , należy uruchomić kabel , należy trunking to zatuszować . Jeśli nie można DIY , znaleźć aptekach w Google.


RE: Jak : Uruchom kabel LAN thru drzwiach lub na ścianie ? - hotshotz3 - 22 Dec 2016

podziękowania dla obu rad , że nie wolno mi wiercić ściany i jak używać homeplugs ? dzięki jeszcze raz


RE: Jak : Uruchom kabel LAN thru drzwiach lub na ścianie ? - senthilprabhu.ind - 22 Dec 2016

Most Bezprzewodowy lub znaleźć płaski kabel LAN


RE: Jak : Uruchom kabel LAN thru drzwiach lub na ścianie ? - sodeden.3 - 22 Dec 2016

dzięki kon_sk teraz ja m sprawdzanie HomePlug lub bezprzewodowego mostu, który jest bardziej odpowiedni dla mojego zastosowania.


RE: Jak : Uruchom kabel LAN thru drzwiach lub na ścianie ? - bb410912 - 22 Dec 2016

znaleźć rozwiązanie , należy użyć HomePlug ( wolą AZTECH HomePlug ) dzięki chłopaki!!


RE: Jak : Uruchom kabel LAN thru drzwiach lub na ścianie ? - njerudeee - 22 Dec 2016

Biegnę płaski kabel Cat.6 LAN przez drzwi bez konieczności wiercenia w ogóle.


RE: Jak : Uruchom kabel LAN thru drzwiach lub na ścianie ? - contactcrocker - 22 Dec 2016

to zbyt dobrze. moje drzwi nie pozwól, płaski kabel pójść w ( zbyt mocno ) Inną opcją jest użycie Klimatyzacja trunking które pochodzących z salonu do sypialni , co u facetów myśleć o tej idei ?


RE: Jak : Uruchom kabel LAN thru drzwiach lub na ścianie ? - hrdduke - 22 Dec 2016

jtjt00 napisał: Biegnę płaski kabel Cat.6 LAN przez drzwi bez konieczności wiercenia w ogóle. I nigdy nie wspomniano w innym wątku ( MyRepublic ) , że kabel może przejść przez drzwi i myrepublic mówią nikomu o zdrowych zmysłach nie będzie tego robić. Właściwie to możliwe. Jeśli korzystanie klimatyzacja ładunków także może , ale musi wyciąć jeden bardzo mały otwór z boku korytka dla kabla wyjdzie na kanale, aby połączyć się z urządzeniem lub notebooka. Może trzeba otworzyć pokrywę przewozowej , gdy umieszczenie kabla w celu zapobieżenia uszkodzenia kabla i za pomocą drutu ciągnąć kabla wzdłuż wewnątrz pojazdy .