cs-joke.pl forum
firmware Pdavn - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: firmware Pdavn (/thread-16817.html)



firmware Pdavn - hdiiulio21 - 24 Dec 2016

Po mojej uaktualnienia firmware do Padavan na moim asus N56U , filmy grając z mojego DNS 343 był niepewny jednak szybkość transferu kopiowania plików z NAS do okien jest normalne.   Kiedy kierować podłączyć NAS do komputera , działa perfekcyjnie , więc myślę , że jest to kwestia firmare . Moje inne NAS QNAP działa perfekcyjnie i jak dotąd firmare została płynnie wyjątkiem tego problemu stąd ja nie chce powrócić .   Próbowałem przypisaniu nowego adresu IP do DNS343 , ale nie wydaje się , aby rozwiązać problem , jak również.   Czy ktoś mógłby mi doradzić , czy jest jakiś sposób, aby rozwiązać ten problem, lub jeśli nie ma żadnych ustawień nie robię w firmware padavan w . ?    Wielkie dzięki.


RE: firmware Pdavn - sodeden.3 - 24 Dec 2016

DevilRay napisał: Po mojej uaktualnienia firmware do Padavan na moim asus N56U , filmy grając z mojego DNS 343 był niepewny jednak szybkość transferu kopiowania plików z NAS do okien jest normalne. Kiedy kierować podłączyć NAS do komputera , działa perfekcyjnie , więc myślę , że jest to kwestia firmare . Moje inne NAS QNAP działa perfekcyjnie i jak dotąd firmare została płynnie wyjątkiem tego problemu stąd ja nie chce powrócić . Próbowałem przypisaniu nowego adresu IP do DNS343 , ale nie wydaje się , aby rozwiązać problem , jak również. Czy ktoś mógłby mi doradzić , czy jest jakiś sposób, aby rozwiązać ten problem, lub jeśli nie ma żadnych ustawień nie robię w firmware padavan w . ? Wielkie dzięki. spróbować wyłączyć QoS ? Jumbo ustawienia? mam żadnych problemów z padavan FW .


RE: firmware Pdavn - julieanne - 24 Dec 2016

Gribber napisał: spróbować wyłączyć QoS ? Jumbo ustawienia? mam żadnych problemów z padavan FW . Tak myślę, że to może być moje ustawienia jak ja Noob w tym. Zatem wyłączenie QoS oraz Jumbo Frames mógłby pomóc? Czy mogę wyłączyć ramek typu jumbo , czy powinienem dostosować go wyższa czy niższa? Byłoby wspaniale, gdyby można było dzielić swoje ustawienia jumbo . Pozwól mi spróbować swoje sugestie i wrócić wieczorem . Dzięki za pomoc.


RE: firmware Pdavn - antoniofantinato74 - 24 Dec 2016

DevilRay napisał: Tak myślę, że to może być moje ustawienia jak ja Noob w tym. Zatem wyłączenie QoS oraz Jumbo Frames mógłby pomóc? Czy mogę wyłączyć ramek typu jumbo , czy powinienem dostosować go wyższa czy niższa? Byłoby wspaniale, gdyby można było dzielić swoje ustawienia jumbo . Pozwól mi spróbować swoje sugestie i wrócić wieczorem . Dzięki za pomoc. Próbowałem sugestię , ale nie wydaje się go rozwiązać. Ustawienia QOS zdawała się być domyślnie wyłączone i nie ma opcji do włączania / wyłączania go . Wszelkie inne sugestie? Dzięki.


RE: firmware Pdavn - bigbadwolf94 - 24 Dec 2016

DevilRay napisał: Próbowałem sugestię , ale nie wydaje się go rozwiązać. Ustawienia QOS zdawała się być domyślnie wyłączone i nie ma opcji do włączania / wyłączania go . Wszelkie inne sugestie? Dzięki. wróć do zaopatrzyć FW i spróbować jeszcze raz?