cs-joke.pl forum
czy ktoś zna Q Ian X ONZ ying shi strumieniowania aplikacji? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: czy ktoś zna Q Ian X ONZ ying shi strumieniowania aplikacji? (/thread-17129.html)

Pages: 1 2


czy ktoś zna Q Ian X ONZ ying shi strumieniowania aplikacji? - mehreen7677 - 24 Dec 2016

Moja mama używa go do strumienia koreańską telewizję i podejrzewam, że jest spowolnienie mojej sieci lub awarii router Asus RT- AC56U .   Każdy użytkownik wykorzystał tę aplikację i napotkał jakieś problemy ? Wszelkie sugestie dotyczące ustalania tę chwilę pozwalając mama nadal go używać?


RE: czy ktoś zna Q Ian X ONZ ying shi strumieniowania aplikacji? - vederis - 24 Dec 2016

vurtomatic napisał: Moja mama używa go do strumienia koreańską telewizję i podejrzewam, że jest spowolnienie mojej sieci lub awarii router Asus RT- AC56U . Każdy użytkownik wykorzystał tę aplikację i napotkał jakieś problemy ? Wszelkie sugestie dotyczące ustalania tę chwilę pozwalając mama nadal go używać? używać VPN lor


RE: czy ktoś zna Q Ian X ONZ ying shi strumieniowania aplikacji? - mehreen7677 - 24 Dec 2016

Nie jestem pewien, jak za pomocą VPN poprawi sytuację , jeśli ta aplikacja ma wpływ na moją sieć ?


RE: czy ktoś zna Q Ian X ONZ ying shi strumieniowania aplikacji? - solotrenes - 24 Dec 2016

Och to znaczy jej zapycha sieci , instalacji oprogramowania ASUS merlin sprawdzić zużycie procesora . Nie sądzę, że opóźnienie jest z aplikacji , chyba że jej streaming innymi , badanie aktywności sieci na routerze . To zależy od tego ile bajtów na pakiet aplikacja używa , jeśli jej wysyłanie dużo , router nie może Tahan , wysokie zużycie procesora następnie gg .


RE: czy ktoś zna Q Ian X ONZ ying shi strumieniowania aplikacji? - aminrasheedkhan - 24 Dec 2016

także spróbować przejrzeć logi błędów przez router


RE: czy ktoś zna Q Ian X ONZ ying shi strumieniowania aplikacji? - mburdett3 - 24 Dec 2016

zmienić swój router.


RE: czy ktoś zna Q Ian X ONZ ying shi strumieniowania aplikacji? - jonnob73 - 24 Dec 2016

Wolong . napisał: Och to znaczy jej zapycha sieci , instalacji oprogramowania ASUS merlin sprawdzić zużycie procesora . Nie sądzę, że opóźnienie jest z aplikacji , chyba że jej streaming innymi , badanie aktywności sieci na routerze . To zależy od tego ile bajtów na pakiet aplikacja używa , jeśli jej wysyłanie dużo , router nie może Tahan , wysokie zużycie procesora następnie gg . Dziękuję, używam firmware Merlin . Według działalności sieciowej jesteś powołując się na Monitor ruchu i patrząc w zakładce Connections ? Jak mogę powiedzieć, które są wykonane z połączenia wychodzące określonego urządzenia , w tym przypadku iPad uruchomioną aplikację?


RE: czy ktoś zna Q Ian X ONZ ying shi strumieniowania aplikacji? - hardsystem29650 - 24 Dec 2016

keanteac napisał: zmienić swój router. Cóż to byłby ostatecznością do czasu mogę stwierdzić, czy jest to aplikacja . Router działa już dobrze, stałam dobre przewodowych i bezprzewodowych prędkości na nim oprócz tego sporadycznego problemu , który próbuję rozwiązać.


RE: czy ktoś zna Q Ian X ONZ ying shi strumieniowania aplikacji? - lizkollat - 24 Dec 2016

vurtomatic napisał: Moja mama używa go do strumienia koreańską telewizję i podejrzewam, że jest spowolnienie mojej sieci lub awarii router Asus RT- AC56U . Każdy użytkownik wykorzystał tę aplikację i napotkał jakieś problemy ? Wszelkie sugestie dotyczące ustalania tę chwilę pozwalając mama nadal go używać? Niektóre aplikacje mają złośliwe lub reklamy ... co może spowolnić ur network..u chcieć sprawdzić tat ....


RE: czy ktoś zna Q Ian X ONZ ying shi strumieniowania aplikacji? - clintonch - 24 Dec 2016

vurtomatic napisał: Dziękuję, używam firmware Merlin . Według działalności sieciowej jesteś powołując się na Monitor ruchu i patrząc w zakładce Connections ? Jak mogę powiedzieć, które są wykonane z połączenia wychodzące określonego urządzenia , w tym przypadku iPad uruchomioną aplikację? Tak, ale to tylko jedna pokazać przychodzące nie szybkości połączenia pakietowego . Co użycie procesora na routerze ? IPada odfiltrować , patrz połączenia bezprzewodowego, nie sądzę, jest aplikacja problemem. Prawdopodobnie uszkodzony ruter jeśli nie masz spróbuj wyczyścić routera NVRAM ? Czasami po miga wielokrotnie nie NVRAM jasne uczyni routera lag.