cs-joke.pl forum
Potrzebujesz pomocy polecić router bezprzewodowy - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Potrzebujesz pomocy polecić router bezprzewodowy (/thread-18073.html)



Potrzebujesz pomocy polecić router bezprzewodowy - basa414 - 15 Feb 2017

Cześć,   Nowicjuszem w sieci związanych rzeczy. Każdy może pomóc , aby doradzić jakieś dobre iw przystępnej cenie routera bezprzewodowego ? Czy stosując LinkSys WRT54G dopóki nie umrze na mnie po kilku latach.   Będzie używany do łączenia się z moim Starhub modemu kablowego. (Speed = 4MB ) Budżet < $ 80   Dzięki


RE: Potrzebujesz pomocy polecić router bezprzewodowy - afshinator - 15 Feb 2017

Wszelkie komentarze dotyczące niżej ? Czy będzie to zgodne z moim adapterem G- type ? Netgear WNR500 Wireless-N 150 Router..29


RE: Potrzebujesz pomocy polecić router bezprzewodowy - nagsiscool - 15 Feb 2017

human1969 napisał: Cześć, Nowicjuszem w sieci związanych rzeczy. Każdy może pomóc , aby doradzić jakieś dobre iw przystępnej cenie routera bezprzewodowego ? Czy stosując LinkSys WRT54G dopóki nie umrze na mnie po kilku latach. Będzie używany do łączenia się z moim Starhub modemu kablowego. (Speed = 4MB ) Budżet < $ 80 Dzięki [Recenzja ] EnGenius ESR9850 - niedrogi router z Wireless N & Gigabit


RE: Potrzebujesz pomocy polecić router bezprzewodowy - salls317 - 15 Feb 2017

oric1 napisał: [Recenzja ] EnGenius ESR9850 - niedrogi router z Wireless N & Gigabit Dzięki, Ten router jest N, moja karta PC typ G . Jakiś problem ? Rgds


RE: Potrzebujesz pomocy polecić router bezprzewodowy - gordon.hall6 - 15 Feb 2017

human1969 napisał: Dzięki, Ten router jest N, moja karta PC typ G . Jakiś problem ? Rgds bez problemów. N jest wstecznie kompatybilny z G a router zaznaczono to w vv gd zakresie cena / wydajność . +1


RE: Potrzebujesz pomocy polecić router bezprzewodowy - tajhea101 - 15 Feb 2017

human1969 napisał: Dzięki, Ten router jest N, moja karta PC typ G . Jakiś problem ? Rgds nie powinien mieć wątpliwości , jak powinien być kompatybilny wstecz do obsługi typu G ( 54MB ) i typu B ( 11MB ).


RE: Potrzebujesz pomocy polecić router bezprzewodowy - rinjanijelek - 15 Feb 2017

Gdzie mogę kupić ten router ? Szukam przedłużyć LAN / WLAN za pomocą kabla LAN. Czy mogę dostać ten router lub innego modelu ? Dzięki


RE: Potrzebujesz pomocy polecić router bezprzewodowy - dearadioo7 - 15 Feb 2017

Nie ma żadnego problemu można użyć N.


RE: Potrzebujesz pomocy polecić router bezprzewodowy - erland.lundby - 15 Feb 2017

human1969 napisał: Cześć, Nowicjuszem w sieci związanych rzeczy. Każdy może pomóc , aby doradzić jakieś dobre iw przystępnej cenie routera bezprzewodowego ? Czy stosując LinkSys WRT54G dopóki nie umrze na mnie po kilku latach. Będzie używany do łączenia się z moim Starhub modemu kablowego. (Speed = 4MB ) Budżet < $ 80 Dzięki Jako Państwa wymagań i budżetu Myślę, że te DIR- 628 | 790069314568 | D- Link - RangeBooster N DIR w ComputerValley.ca lub NETGEAR Uniwersalny WiFi Range Extender ( WN3000RP - 100PAS ) : Bezprzewodowe Urządzenia do transmisji i Punkty dostępowe - Best Buy Kanada Router byłby odpowiedni dla Ciebie.