cs-joke.pl forum
Klinika Hardware - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Klinika Hardware (/thread-18358.html)

Pages: 1 2


Klinika Hardware - feraltex - 16 Feb 2017

Więc mam zasilacza z 24 pinami (mężczyzna) i chcę , aby przekonwertować go do 20 pinów (mężczyzna )   Stąd też będę potrzebował kabla z 24 pinów kobiet na jednym końcu i 20 pinów męskich na drugiej. Ktoś wie gdzie można dostać?   Jak to zrobi za :


RE: Klinika Hardware - piranhaxe - 16 Feb 2017

Można po prostu podłączyć 24 pin do gniazda 20 pinowego , chyba że istnieją elementy na płycie głównej wokół gniazda blokującą go .


RE: Klinika Hardware - bhowmikpritam007 - 16 Feb 2017

Ostatnim złącze 4-pinowe można oderwać się od jednego końca .


RE: Klinika Hardware - dwiwahyupras - 16 Feb 2017

Czy kabel zasilacza nie jest wystarczająco długo? I dlatego u trzeba przedłużacza ? Jeśli jej wystarczająco długo, można po prostu podłączyć, a większość PSU powinien być w stanie yo niech u wybierać pomiędzy 20/24 piny zasilania mobo .


RE: Klinika Hardware - paul.william.reilly - 16 Feb 2017

Wystarczy podłączyć bez dodatkowych 4 szpilek. Będą nadal działać. Wysyłane z Tefal Delice OF- 2731 Smart WiFi Piec konwekcyjny z wykorzystaniem GAGT


RE: Klinika Hardware - piranhaxe - 16 Feb 2017

Nie mogę po prostu podłączyć go jak mój złącze jest 24 szpilek, non zdejmowane i istnieją elementy blokujące .


RE: Klinika Hardware - piranhaxe - 16 Feb 2017

Hacksaw .


RE: Klinika Hardware - poreb1a.k - 16 Feb 2017

wwenze napisał: Hacksaw . ........ Nie robi , że jak psu jest dość drogie


RE: Klinika Hardware - timmothy1241 - 16 Feb 2017

Fatfool napisał: ........ Nie robi , że jak psu jest dość drogie dlaczego ur exp psu dun mieć tego włamać 20/24 szpilki ? W każdym razie myślę, że u można dostać w SLS , SLT , jak już poszedł zarówno placeb4 i sprawdzić niektóre taśmy LED oświetlenia i zobaczyłem jakieś pewne sklepy nie sprzedają tych nie nadzwyczajnego, po prostu normalny kolor okablowania , ale podobnie jak podłączenie myślę u nie przeszkadza . jeśli u chcą te dobrze wygląda rodzaju , może pójść patrzeć cybermind lub vp te mogą mieć trochę .


RE: Klinika Hardware - jbbanastacio - 16 Feb 2017

ZrE0_Cha0s napisał: dlaczego ur exp psu dun mieć tego włamać 20/24 szpilki ? W każdym razie myślę, że u można dostać w SLS , SLT , jak już poszedł zarówno placeb4 i sprawdzić niektóre taśmy LED oświetlenia i zobaczyłem jakieś pewne sklepy nie sprzedają tych nie nadzwyczajnego, po prostu normalny kolor okablowania , ale podobnie jak podłączenie myślę u nie przeszkadza . jeśli u chcą te dobrze wygląda rodzaju , może pójść patrzeć cybermind lub vp te mogą mieć trochę . Bo to jest tak: Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz Próbowałem też Seasonic X750 , ale jednocześnie , że ma breakout 4 pin , posiada zawias , tak było również zablokowany przez inny dławik lub kondensator poniżej. Dobry informacji choć pójdę szukać w SLS po obiedzie