cs-joke.pl forum
Klinika Hardware - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Klinika Hardware (/thread-18370.html)

Pages: 1 2


Klinika Hardware - nrezaeipl - 16 Feb 2017

CZEŚĆ,    Niedawno kupiłem nowy Fuji Xerox CM205fw . to naprawdę daje mi ciężko , aby ustawić cały funkcja działała .    Wreszcie ostatnią rzeczą w konfiguracji jest " skanowanie do e-mail " funkcję. Próbowałem za pomocą Gmail i Yahoo SMTP do konfiguracji. ale oba SMTP nie działa.    Doceń ewentualne właściciela guru lub cm205 -FW , którzy z powodzeniem wykonać konfigurację , aby podzielić się ze mną .    Dzięki


RE: Klinika Hardware - jbbanastacio - 16 Feb 2017

daj mi yr adres e-mail , może będę mógł pomóc, ale musi znaleźć dokumentu pierwsza Konfiguracja do kopiowania jest duży ból głowy


RE: Klinika Hardware - troypendleton - 16 Feb 2017

HI Bbbery wysłał u o PM. doceniam Twoją pomoc. Dzięki


RE: Klinika Hardware - wredeemma - 16 Feb 2017

hi syteoh , udało ci się dostać to działa? Próbowałem, ale nie udało się uzyskać jego pracy.


RE: Klinika Hardware - yvonnecwh - 16 Feb 2017

consigliori , wysłana. Doceniam zwrotnych od tych Wysłałem e-mail ... dzięki


RE: Klinika Hardware - mehreen7677 - 16 Feb 2017

Próbowałem za pomocą singnet Wiadomość dla " skanowanie do e-mail " . Ja też napisz Fuji Xerox i zweryfikowała moje ustawienie jest prawidłowe. Ja jednak nadal nie może dostać pracy. Używam M1 broaband , nie wiem, czy to dlatego, że nie pozwalają singnet wysłać żądanie thru linii M1 do singnet serwera SMTP ... . kto zrobił to z powodzeniem , można podzielić się ze mną swoją konfigurację ?


RE: Klinika Hardware - jamesking12345678 - 16 Feb 2017

to jest trudne mężczyzna, próbowałem , ale nie zbyt ... wykorzystując zarówno Yahoo i Gmail .... ale mam to w końcu ... drukarek Xerox nie obsługują SSL więc trzeba korzystać z portu 587


RE: Klinika Hardware - cloaked82 - 16 Feb 2017

bro , może screenshot ustawienia strony e-mail?


RE: Klinika Hardware - bhushan - 16 Feb 2017

Mam m205f a także miał problemy z konfiguracją funkcji skanowania do poczty elektronicznej. Powołany i to są ustawienia Poradzili dla SINGNET Ustawienia serwera SMTP Machine E -mail: "anything"@singnet.com.sg Adres serwera SMTP : mail.singnet.com.sg Numer portu serwera SMTP ( 1 - 65535 ) : 25 DNS IPv4 Uzyskaj adres serwera DNS automatycznie odznacz opcję Włączone Adres serwera DNS 165.21.83.88 Następnie można przejść do książki adresowej oraz wprowadzania adresu e-mail. I skanowanie do Gmaila . Mam nadzieję, że ktoś pomoże Także : ci Korzystanie z iPhone można pobrać aplikację drukowania i skanowania. Można drukować z telefonu --- ale kiedy próbowałem , obraz jest bardzo mały i zgniecione . Podobno serii M nie są obsługiwane ... Każdy ma inny wynik?


RE: Klinika Hardware - mxrocket1942 - 16 Feb 2017

Mam powodzeniem stosowane yahoo SMTP, aby wysłać e-mail . Jus użyć adresu yahoo SMTP i dla portu SMTP użyć 587 to nie szyfrowane portu. Oczywiście i trzeba ważnego konta e-mail i hasło yahoo