cs-joke.pl forum
Pulpit umierają wcześnie? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Pulpit umierają wcześnie? (/thread-18397.html)

Pages: 1 2


Pulpit umierają wcześnie? - armand.stephanie - 16 Feb 2017

Cześć ludzie,   Mam następujące specyfikacje mojego komputera , niedawno i teraz staje się często , że czasem jestem w stanie uruchomić Windows . To po prostu zamrozić tam z ekranu startowego. Jeśli udało mi się uruchomić w systemie Windows, czasami pulpit po prostu czarny ekran i zamrozić tam, albo albo uruchomi się ponownie .   Co może być ah problem? Podejrzewam mobo lub problem PSU ? Po prostu zmienić GFX nie tak dawno temu. nie powinno być problemu Chyba ?   Wielkie dzięki!   CPU - Intel Core i5 760 @ 2.80GHz MB - Asus P7P55D -E PRO Pamięć - Kingston DDR3 2GB x2 Karty graficzne - NVIDIA GeForce GTX750Ti PSU - Seasonic X-Series 750W 80Plus Złoto HDD - 1TB WD Niebieski System operacyjny - Windows 10


RE: Pulpit umierają wcześnie? - claresta.diana - 16 Feb 2017

Cóż mogłoby to oznacza problemy z HDD chociaż. Podobnie jak w dysku twardym może mieć błędy . Czy u mają innego komputera , aby skanować do błędu.


RE: Pulpit umierają wcześnie? - michmex35 - 16 Feb 2017

ZrE0_Cha0s napisał: Cóż mogłoby to oznacza problemy z HDD chociaż. Podobnie jak w dysku twardym może mieć błędy . Czy u mają innego komputera , aby skanować do błędu. Właściwie nie jestem pewien, choć, sformatowany pulpit do pierwotnego stanu i jest to samo. Jak mogę przetestować go ah?


RE: Pulpit umierają wcześnie? - mmonnen - 16 Feb 2017

b0ib0ii napisał: Właściwie nie jestem pewien, choć, sformatowany pulpit do pierwotnego stanu i jest to samo. Jak mogę przetestować go ah? pobierz hdtune sprawdzić.


RE: Pulpit umierają wcześnie? - joberec - 16 Feb 2017

Dzięki, uruchamiając narzędzie teraz . Aby dodać na , zdaję sobie sprawę , że gdy gram w gry na pulpicie , po pewnym czasie , zamarznie cały pulpit . Nie wtedy, gdy robię normalne użytkowanie surfowania w sieci i wszystko.


RE: Pulpit umierają wcześnie? - wolverine3xl - 16 Feb 2017

b0ib0ii napisał: Dzięki, uruchamiając narzędzie teraz . Aby dodać na , zdaję sobie sprawę , że gdy gram w gry na pulpicie , po pewnym czasie , zamarznie cały pulpit . Nie wtedy, gdy robię normalne użytkowanie surfowania w sieci i wszystko. Graphic intensywnych gier? Wysłany przez siebie HardwareZone Forum app


RE: Pulpit umierają wcześnie? - priyapatils84 - 16 Feb 2017

Postaram Rozwiązywanie problemów w tej kolejności po sprawdzeniu format..hd , Ponownie usiąść GPU i zainstalować najnowszy sterownik Ram , kij od kija , gniazdo przez szczelinę Wysłany przez siebie HardwareZone Forum app


RE: Pulpit umierają wcześnie? - one.true.nicoya - 16 Feb 2017

Gra Overwatch . Sporządzono test hdtune i nie ma problemu na dysku twardym.


RE: Pulpit umierają wcześnie? - paul.william.reilly - 16 Feb 2017

Może jej po prostu , że pc uderza swoją starość . i zapytać u uaktualnić platformę


RE: Pulpit umierają wcześnie? - sexxymexxyluis - 16 Feb 2017

Ha ha! Dobra, co może przyczyną problemu też? Pulpit był on przez jakieś 4hrs niezawodnie mnie . Wystarczy, że gra grać jak Overwatch nagle pulpit będzie zamrażać. I muszę wymusić ponowne uruchomienie komputera . Zwykle takich czynników jest przyczyną mobo , psu lub gfx ( zmieniono miesięcy wstecz )