cs-joke.pl forum
Downgrade systemu Windows 8.1 do WinXP - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Windows (https://cs-joke.pl/forum-4.html)
+--- Thread: Downgrade systemu Windows 8.1 do WinXP (/thread-18858.html)

Pages: 1 2


Downgrade systemu Windows 8.1 do WinXP - tanishka - 17 Feb 2017

Witam wszystkich HWZoners , Chciałbym zapytać , czy jest możliwe , aby obniżyć OS (Win 8.1 do WinXP) ? ( Usuń lub sformatowanie wszystkich danych , a następnie ponownie zainstalować system operacyjny ? ) Głównym powodem jest to , aby grać w "Retro " lub gry oparte na WinXP . Próbowaliśmy googlowania online, ale nie wydawało się możliwe . Jeśli tak, jakie są kroki / procedura? Pls rzucić trochę światła na powyższe . Dzięki!


RE: Downgrade systemu Windows 8.1 do WinXP - bballermj - 17 Feb 2017

Tak długo, jak masz licencji XP można po prostu przejść do ponownej instalacji


RE: Downgrade systemu Windows 8.1 do WinXP - fstockert - 17 Feb 2017

Nie ma sposobu, aby ustawić tryb zgodności w Win8 jak Win 7 ?


RE: Downgrade systemu Windows 8.1 do WinXP - sexxymexxyluis - 17 Feb 2017

Tak długo, jak można znaleźć xp sterowniki do mobo , można obniżyć . Inny kij do źródła prądu .


RE: Downgrade systemu Windows 8.1 do WinXP - ckwnicee - 17 Feb 2017

Po prostu ciekawy temat przyczyn downgrade do XP ? Dlaczego nie podwójnego rozruchu ?


RE: Downgrade systemu Windows 8.1 do WinXP - xodnum - 17 Feb 2017

Becos ' WinXP umożliwia bardziej retro gry mają być odtwarzane na platformie w porównaniu do Win8.1 . Dual -boot jest niestabilny , więc " no-go " dla mnie. mrclubbie napisał: Po prostu ciekawy temat przyczyn downgrade do XP ? Dlaczego nie podwójnego rozruchu ?


RE: Downgrade systemu Windows 8.1 do WinXP - eytan.behmoaras - 17 Feb 2017

suavegamer30 napisał: Becos ' WinXP umożliwia bardziej retro gry mają być odtwarzane na platformie w porównaniu do Win8.1 . Dual -boot jest niestabilny , więc " no-go " dla mnie. spróbować tej metody ? na ikonie gry (zazwyczaj rozszerzeniem .exe ) , kliknij prawym przyciskiem myszy i zmienić tryb zgodności wersji Win ... Ten obraz został resized.Click aby zobaczyć oryginalny obraz


RE: Downgrade systemu Windows 8.1 do WinXP - mercury0x000d - 17 Feb 2017

suavegamer30 napisał: Becos ' WinXP umożliwia bardziej retro gry mają być odtwarzane na platformie w porównaniu do Win8.1 . Dual -boot jest niestabilny , więc " no-go " dla mnie. Używam potrójnego rozruchu i są bardzo stabilne la ..... Są oddzielne Windows i będzie tak stabilny jak jednym butem .....


RE: Downgrade systemu Windows 8.1 do WinXP - ricko.zaky - 17 Feb 2017

Dlaczego podwójnego rozruchu nie jest stabilny? Czy u kiedykolwiek nawet spróbować ?


RE: Downgrade systemu Windows 8.1 do WinXP - davide.arzenton - 17 Feb 2017

suavegamer30 napisał: Becos ' WinXP umożliwia bardziej retro gry mają być odtwarzane na platformie w porównaniu do Win8.1 . Dual -boot jest niestabilny , więc " no-go " dla mnie. Jeżeli masz pomysł, że podwójnego rozruchu jest niestabilna?