cs-joke.pl forum
Narzędzia do otwierania plików VM - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Windows (https://cs-joke.pl/forum-4.html)
+--- Thread: Narzędzia do otwierania plików VM (/thread-19554.html)



Narzędzia do otwierania plików VM - gangstagaret - 20 Feb 2017

Cześć chłopaki mogę zapytać czy ktoś używać żadnych narzędzi do otwierania plików utworzonych przez VM , jak mój VM został uszkodzony moje pliki i im próbuje otworzyć i zobaczyć wszystko, jeśli I wyciąg i wymienić na inny system.


RE: Narzędzia do otwierania plików VM - hotshotz3 - 20 Feb 2017

ZrE0_Cha0s napisał: Cześć chłopaki mogę zapytać czy ktoś używać żadnych narzędzi do otwierania plików utworzonych przez VM , jak mój VM został uszkodzony moje pliki i im próbuje otworzyć i zobaczyć wszystko, jeśli I wyciąg i wymienić na inny system. LOL.. przykro mi to powiedzieć, że to nie działa w ten sposób. hahahhahaa jakiej platformy używasz? VMware Workstation , czy co? podaj pełną nazwę oprogramowania i może Pan podać szczegółowo , co masz na myśli przez uszkodzony co ty próbując wyodrębnić


RE: Narzędzia do otwierania plików VM - sanjay.suryavansi - 20 Feb 2017

Czy przy użyciu tych android emualtor jak NOx i droid4x . Z powodu tej jednej chwili moje wyjazdy CB i wszystkich VM Fies dostał msg stanie otworzyć pliki. Poza tym jego dane aplikacji , które trzeba wydobyć na zewnątrz.


RE: Narzędzia do otwierania plików VM - antoniofantinato74 - 20 Feb 2017

tak są pliki na maszynie wirtualnej ? czy jest to wspólna biblioteka tj pliki znajdują się na gospodarza OS i system-gość może uzyskać dostęp za pośrednictwem udostępnionego dysku?


RE: Narzędzia do otwierania plików VM - nanca1500 - 20 Feb 2017

_Dave_ Napisał: tak są pliki na maszynie wirtualnej ? czy jest to wspólna biblioteka tj pliki znajdują się na gospodarza OS i system-gość może uzyskać dostęp za pośrednictwem udostępnionego dysku? tak, że są w .vmdk i nope i dun , że jej wspólne biblioteki , można wyodrębnić dane tylko w .vmdk pliku.


RE: Narzędzia do otwierania plików VM - tkrol94 - 20 Feb 2017

I miałaś zrobić to wcześniej , ale to trochę brzmi jak trzeba narzędzie forensics . spróbuj poszukać obudować lub FTK . non-free chociaż.


RE: Narzędzia do otwierania plików VM - shreeshesh - 20 Feb 2017

Hi ZrE0_Cha0s , Chciałbym zaproponować Państwu Stellar Phoenix odzyskiwania danych maszyny wirtualnej , którą można łatwo odzyskać wszystkie dane z VM , które są utracone w wyniku formatowania i plików systemowych korupcji. Można spróbować tego oprogramowania, aby rozwiązać problem. Powodzenia!


RE: Narzędzia do otwierania plików VM - vupynulaw - 20 Feb 2017

lslizzysmith002 napisał: Hi ZrE0_Cha0s , Chciałbym zaproponować Państwu Stellar Phoenix odzyskiwania danych maszyny wirtualnej , którą można łatwo odzyskać wszystkie dane z VM , które są utracone w wyniku formatowania i plików systemowych korupcji. Można spróbować tego oprogramowania, aby rozwiązać problem. Powodzenia! ok, thx za pomoc. będzie go wypróbować i zobaczyć.