cs-joke.pl forum
Żałuję zakupu AC88U i AC68U, Web UI zawsze nie żyje! - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Żałuję zakupu AC88U i AC68U, Web UI zawsze nie żyje! (/thread-19767.html)

Pages: 1 2


Żałuję zakupu AC88U i AC68U, Web UI zawsze nie żyje! - massive.johnson - 10 Dec 2017

Żałuję zakupu AC88U i AC68U, Web UI zawsze nie żyje!


RE: Żałuję zakupu AC88U i AC68U, Web UI zawsze nie żyje! - sanvijna - 10 Dec 2017

dodatki czy adblokowanie w przeglądarce?


RE: Żałuję zakupu AC88U i AC68U, Web UI zawsze nie żyje! - kkd2k5 - 10 Dec 2017

SiaoAngMoh napisał: dodatki czy adblokowanie w przeglądarce? Próbuję uruchomić "iexplore -extoff" z IE 11, bez rozszerzeń, web UI również nie może załadować. Po awarii raz się nie załaduje. I zawsze zawiedzie się wkrótce po restarcie.


RE: Żałuję zakupu AC88U i AC68U, Web UI zawsze nie żyje! - william43mcclure - 10 Dec 2017

Podejrzewasz, że karta Ethernet twojego komputera jest uszkodzona, powodując pewnego rodzaju burze ...


RE: Żałuję zakupu AC88U i AC68U, Web UI zawsze nie żyje! - khyati070297 - 10 Dec 2017

Qubicfactor napisał: Podejrzewasz, że karta Ethernet twojego komputera jest uszkodzona, powodując pewnego rodzaju burze ... Tak naprawdę zmieniłem się na zupełnie nową kompilację na komputery kilka miesięcy temu, sytuacja z AC68 nie uległa zmianie.


RE: Żałuję zakupu AC88U i AC68U, Web UI zawsze nie żyje! - contactcrocker - 10 Dec 2017

asuswrt merlin


RE: Żałuję zakupu AC88U i AC68U, Web UI zawsze nie żyje! - arisparsh - 10 Dec 2017

LoneReaction napisał: Tak naprawdę zmieniłem się na zupełnie nową kompilację na komputery kilka miesięcy temu, sytuacja z AC68 nie uległa zmianie. Trudno powiedzieć w tej chwili, o co chodzi, ale poprowadziłbym Wiresharka, żeby zobaczyć, jak się pakują. Czy próbowałeś także oprogramowania firmowego Merlina?


RE: Żałuję zakupu AC88U i AC68U, Web UI zawsze nie żyje! - iloveshopping12345 - 10 Dec 2017

Qubicfactor napisał: Trudno powiedzieć w tej chwili, o co chodzi, ale poprowadziłbym Wiresharka, żeby zobaczyć, jak się pakują. Czy próbowałeś także oprogramowania firmowego Merlina? Ok, zagłębię się w to, co jest "wireshark". Próbowałem oprogramowania firmowego Merlin na 68u, wynik był taki sam. Nie zdążyłem jeszcze spróbować na 88u.


RE: Żałuję zakupu AC88U i AC68U, Web UI zawsze nie żyje! - smily58 - 10 Dec 2017

Nie jestem ekspertem od sieci i nie mogę tego wyjaśnić. 2 routery mające ten sam objaw? to dość rzadki zbieg okoliczności. Prawdopodobnie 1 z twoich urządzeń w domu powoduje ten problem. mało prawdopodobne z powodu jakiegokolwiek oprogramowania układowego.


RE: Żałuję zakupu AC88U i AC68U, Web UI zawsze nie żyje! - one.true.nicoya - 10 Dec 2017

MikeDirnt78 napisał: Nie jestem ekspertem od sieci i nie mogę tego wyjaśnić. 2 routery mające ten sam objaw? to dość rzadki zbieg okoliczności. Prawdopodobnie 1 z twoich urządzeń w domu powoduje ten problem. mało prawdopodobne z powodu jakiegokolwiek oprogramowania układowego. Tak, to jest dość dziwne. Mój AC68U został kupiony 1 rok temu. Teraz nowy AC88U ma ten sam problem. Musi być coś, co wchodzi w interakcje z routerami, aby spowodować ten problem, ponieważ mają bardzo podobny układ oprogramowania układowego.