cs-joke.pl forum
Interferencja częstotliwości radiowych, HDB BTO flat - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Interferencja częstotliwości radiowych, HDB BTO flat (/thread-20027.html)

Pages: 1 2


Interferencja częstotliwości radiowych, HDB BTO flat - danielpsyc - 13 Dec 2017

Interferencja częstotliwości radiowych, HDB BTO flat


RE: Interferencja częstotliwości radiowych, HDB BTO flat - ricko.zaky - 13 Dec 2017

Pozostajesz na kilku ostatnich piętrach? P.S. Nareszcie mam pelt, którzy mają takie samo zainteresowanie.


RE: Interferencja częstotliwości radiowych, HDB BTO flat - sally.meyers - 13 Dec 2017

Chociaż mam nadzieję, że możesz kogoś znaleźć, takie rzeczy prawdopodobnie należą do ciebie. Wystarczy spojrzeć na filmy w Internecie, ludzie ustawiają klatkę Faradaya na sen. To powiedziawszy, twoja jest zbyt ekstremalna. Zmieniłem router Wi-Fi, meble, spróbowałem użyć kabla LAN i wtyczek homeplug, gdzie to możliwe. W końcu nadal bombardowani sygnałem wifi z góry i na dole. Jeden sąsiad, prawdopodobnie ma urządzenie sieci wifi w każdym pokoju. Może nadszedł czas, aby uzyskać miernik podobny do twojego. Właściwie, aby ustalić, po prostu przejdź do frontowych drzwi jednostki HDB, by zmierzyć. Następnie przejdź dwa piętra wyżej i dwa piętra w dół i zrób to samo. Uważam, że IDA jest właściwym organem jeśli chodzi o częstotliwość. P.S. Ilekroć pojawi się jeden operator komórkowy, w pobliżu będą inni dostawcy. Szukajcie ich na niebie. Jeśli naprawdę uznasz, że jest to dostawca, myślę, że musisz przenieść dom. Miejmy więc nadzieję, że ktoś jest w jednej z jednostek HDB.


RE: Interferencja częstotliwości radiowych, HDB BTO flat - sachin.chhabra29 - 13 Dec 2017

Wysoka częstotliwość nie powoduje bólu głowy. Wszystko jest w twojej głowie. Ale prawdopodobnie masz guza powodującego ból głowy, więc lepiej udaj się na badanie stanu zdrowia


RE: Interferencja częstotliwości radiowych, HDB BTO flat - ricko.zaky - 13 Dec 2017

Cześć Chuasan, Wierzę ci. Niektórzy ludzie są naturalnie bardziej wrażliwi niż inni na takie fale radiowe. Oparte jest to na moim osobistym doświadczeniu.


RE: Interferencja częstotliwości radiowych, HDB BTO flat - rj_2414 - 13 Dec 2017

Po prostu rozwiązaj to dyplomatycznie. Idź do swojego sąsiada i powiedz im swoje obawy. Ale nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby zakłócać fale w domu? Ewentualnie, jeśli twój sąsiad nie współpracuje, zwróć uwagę na ten problem swojemu opiekunowi i kierownikowi HDB. Pokaż im swoje dane. Możesz również zwrócić się o pomoc lekarską w tym samym czasie.


RE: Interferencja częstotliwości radiowych, HDB BTO flat - 125669 - 13 Dec 2017

Ta sama sytuacja, co moja. Za dużo zakłóceń radiowych. EDYCJA: Mam wstawiony mózgowy od urodzenia. Chociaż nie widzę żadnych informacji dotyczących zakłóceń radiowych, wpłynie to na to.


RE: Interferencja częstotliwości radiowych, HDB BTO flat - adytzabutterfly - 13 Dec 2017

Gdybym był w twojej sytuacji, zapisałbym się do IDA i złożyłabym skargę. Ewentualnie kupiłbym sobie Gizmo z hełmem Magneto!


RE: Interferencja częstotliwości radiowych, HDB BTO flat - barky65 - 13 Dec 2017

Cześć chuasan, Czy ból głowy ustąpi, gdy jesteś na wakacjach za granicą? Jeśli tak, to pewna rzecz w twoim domu wywołuje ból głowy


RE: Interferencja częstotliwości radiowych, HDB BTO flat - williambswygart - 13 Dec 2017

urządzenie blokujące komunikację radiową jest nielegalne jeśli masz bardzo mocny powód, możesz prowadzić rejestr wszystkich swoich dzienników i kontaktować się z IDA