cs-joke.pl forum
Dławisz routera? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Dławisz routera? (/thread-20107.html)

Pages: 1 2


Dławisz routera? - antoniofantinato74 - 14 Dec 2017

Cześć chłopaki,   Jestem w sieci światłowodowej Singtel i zauważyłem, że za każdym razem, gdy próbuję cokolwiek torrentować, moje dławiki modemu (to znaczy nadal są połączone, ale nic nie ładuje się).   Próbowałem zmienić niektóre ustawienia na moim kliencie torrenta, doradzając w Internecie, ale wciąż stojąc przed tym samym problemem.   Jakakolwiek rada?


RE: Dławisz routera? - jeremypeel - 14 Dec 2017

Zdobądź router asus.


RE: Dławisz routera? - bhushan - 14 Dec 2017

mr voodoo napisał: Zdobądź router asus. Ale nadal musisz połączyć się z czarnym modemem Singtel, prawda? Czy modem Singtel nie zostanie w końcu zablokowany?


RE: Dławisz routera? - sachin.chhabra29 - 14 Dec 2017

Prostym rozwiązaniem jest zmiana jednoczesnego połączenia w ustawieniach klienta torrenta na 200


RE: Dławisz routera? - hrdduke - 14 Dec 2017

Icetray napisał: Cześć chłopaki, Jestem w sieci światłowodowej Singtel i zauważyłem, że za każdym razem, gdy próbuję cokolwiek torrentować, moje dławiki modemu (to znaczy nadal są połączone, ale nic nie ładuje się). Próbowałem zmienić niektóre ustawienia na moim kliencie torrenta, doradzając w Internecie, ale wciąż stojąc przed tym samym problemem. Jakakolwiek rada? zdarzyło mi się to tylko ostatnio przy ADSL o przepustowości 6 Mb / s. po zmianie na 200 włókna to już się nie dzieje


RE: Dławisz routera? - mmonnen - 14 Dec 2017

yusoffb01 napisał: Prostym rozwiązaniem jest zmiana jednoczesnego połączenia w ustawieniach klienta torrenta na 200 Zrobiłem ten sam problem. Cholerny dziwny leh.


RE: Dławisz routera? - nrezaeipl - 14 Dec 2017

serverxeon napisał: zdarzyło mi się to tylko ostatnio przy ADSL o przepustowości 6 Mb / s. po zmianie na 200 włókna to już się nie dzieje Jestem na światłowodzie 100. Ale nigdy nie spotkałem się z tym problemem, nawet gdy byłem na ADSL. To się stało niedawno.


RE: Dławisz routera? - rajivarora10 - 14 Dec 2017

Pozwól, że ci to wytłumaczę. Urządzenie, które obsługuje NAT, śledzi otwarte stany połączeń, jeśli urządzenie nie może tego zrobić, zrzeknie się połączeń podczas roju lub przestanie akceptować nowe i dlatego dławiłeś się. Więc wymień urządzenie na lepsze.


RE: Dławisz routera? - gadget.truc - 14 Dec 2017

Tak, problemem jest suck routera. Jeśli nadal nie może potrzebować zmniejszyć jednoczesne połączenie dalej do 100. Jednoczesne pobieranie do 5 Lub po prostu użyj przewodu zamiast bezprzewodowego


RE: Dławisz routera? - sduckham - 14 Dec 2017

Icetray napisał: Ale nadal musisz połączyć się z czarnym modemem Singtel, prawda? Czy modem Singtel nie zostanie w końcu zablokowany? Asus zapewnia ustawienia vlan, dzięki czemu możesz całkowicie usunąć router Singtel i po prostu połączyć go z ONT. Router asus jest w stanie obsłużyć więcej połączeń bez przerywania potu i prawdopodobnie ma również lepszy zasięg bezprzewodowy i ogólną przepustowość