cs-joke.pl forum
Klinika Internet Bandwidth & Networking - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Klinika Internet Bandwidth & Networking (/thread-20123.html)

Pages: 1 2


Klinika Internet Bandwidth & Networking - osdrillsforskills - 14 Dec 2017

Padavan wypuścił pełne IPW6 FW dla tego wspaniałego routera   Link do pobrania -> RT-N56U_3.0.2.5-015.zip - rt-n56u - RT-N56U_3.0.2.5-015 (en-ru). IPv6. Jądro Linux 3.0.43. - Własne oprogramowanie układowe ASUS RT-N56U - Google Project Hosting   Opis: - IPv6 (pełne wsparcie). - Jądro systemu Linux 3.0.43. - Nowa WebGUI.   Zmiany w oprogramowaniu wer. 3.0.2.4-012: -------------------------------------------------- -------- - Dodano pełne wsparcie IPv6. - Naprawiono problem z przypadkowym wiązaniem kropli HW_NAT. - Naprawiono problem z modemami 3G. - Naprawiono regresję klienta DHCPv4 (utracono msstaticroutes). - Zaktualizowany pakiet "dnsmasq" z góry.


RE: Klinika Internet Bandwidth & Networking - pulikantishreyareddy - 14 Dec 2017

w końcu ... czekał na to. Thx na post!


RE: Klinika Internet Bandwidth & Networking - cristina00100 - 14 Dec 2017

Upi dla większej liczby użytkowników Asus RT-N56U do flashowania do tego FW!


RE: Klinika Internet Bandwidth & Networking - m2.aron - 14 Dec 2017

Mam nadzieję, że użytkownicy tego routera otrzymają nową wersję FW do użycia z linią MR IPv6 w celu sprawdzenia, czy nowy FW działa dobrze.


RE: Klinika Internet Bandwidth & Networking - allyc926 - 14 Dec 2017

Dzięki! Aktualizacja nastąpi w weekend. Jak mogę wykorzystać zalety IPV6?


RE: Klinika Internet Bandwidth & Networking - lovewilliam - 14 Dec 2017

Jestem bardzo zaskoczony, że Asus RT-N56U nie ma wsparcia IPv6, kiedy go kupiłem i do tej pory nawet oficjalny FW Asusa nie ma IPW6 FW ale Padawan zrobił to! Sprawia, że ten router staje się routerem IPv6 a także dodał gościa SSID do tego routera również! Oficjalny Asus FW nie ma również funkcji Guest SSID.


RE: Klinika Internet Bandwidth & Networking - osdrillsforskills - 14 Dec 2017

MR IPv6 nie wydaje się być jeszcze gotowy, przynajmniej dla użytkowników statycznych IPv4. Więc nie mogę przetestować ... może wrócę do IPv4 DHCP i zobaczę, czy jestem w stanie uzyskać adres IPv6, a nie.


RE: Klinika Internet Bandwidth & Networking - nanca1500 - 14 Dec 2017

misato napisał: MR IPv6 nie wydaje się być jeszcze gotowy, przynajmniej dla użytkowników statycznych IPv4. Więc nie mogę przetestować ... może wrócę do IPv4 DHCP i zobaczę, czy jestem w stanie uzyskać adres IPv6, a nie. pls dają nam informacje zwrotne od kiedy używasz MR Używam M1 no IPv6 haha


RE: Klinika Internet Bandwidth & Networking - antoniofantinato74 - 14 Dec 2017

MR dostał ipv6? Hmm, może musi flashować oprogramowanie układowe. Czy są jakieś różnice z ipv4 i ipv6?


RE: Klinika Internet Bandwidth & Networking - cloaked82 - 14 Dec 2017

shin89 do flashowania twojego asusa do padavana FW jest o wiele lepszy niż akcje Asusa