cs-joke.pl forum
Potrzebuję pomocy na bezprzewodowym adapterze DLink DWA-125 - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Potrzebuję pomocy na bezprzewodowym adapterze DLink DWA-125 (/thread-20269.html)

Pages: 1 2


Potrzebuję pomocy na bezprzewodowym adapterze DLink DWA-125 - jbbanastacio - 15 Dec 2017

cześć wszystkim,   moja karta sieci bezprzewodowej często odłącza się lub w ogóle nie uzyskuje przepustowości.   Jest to dość złe, biorąc pod uwagę, że potrzebuję stabilnego połączenia, a moje inne laptopy z własną wbudowaną kartą bezprzewodową nie napotykają na taki problem.   Im przy użyciu Win7 i mój adapter jest DWA-125 A3, czy ktoś może doradzić?   dzięki


RE: Potrzebuję pomocy na bezprzewodowym adapterze DLink DWA-125 - blogonlinez03 - 15 Dec 2017

Czy to jest nowe? czy stary? Jakieś zmiany, które zrobiłaś?


RE: Potrzebuję pomocy na bezprzewodowym adapterze DLink DWA-125 - senthilprabhu.ind - 15 Dec 2017

deepblue_82 napisał: Czy to jest nowe? czy stary? Jakieś zmiany, które zrobiłaś? jaka jest siła sygnału? spróbuj umieścić go wyżej, np. na Twoim biurku


RE: Potrzebuję pomocy na bezprzewodowym adapterze DLink DWA-125 - tbnw01 - 15 Dec 2017

Router prob?


RE: Potrzebuję pomocy na bezprzewodowym adapterze DLink DWA-125 - satyananda.sahoobsc - 15 Dec 2017

dobra siła sygnału jest rzeczywiście dobra (4 karty na 5), co się dzieje, kiedy gram w grę (DOTA), ping jest dobry, ale w połowie po prostu się rozłączam. Jest tak, jakby nie miał nawet żadnej przepustowości. podobne incydenty zdarzają się, gdy przesyłaję strumieniowo moje filmy, po prostu zawiesza się, a po zresetowaniu wraca do normalności. Im wyklucza router prawdopodobnie cos, gdy to się dzieje, że mój drugi laptop działa dobrze.


RE: Potrzebuję pomocy na bezprzewodowym adapterze DLink DWA-125 - sodeden.3 - 15 Dec 2017

Korzystanie z tego samego adaptera bezprzewodowego również. Żaden problem do tej pory. Może uzyskać 30-70 Mb / s przez większość czasu przy pingowaniu poniżej 10 ms.


RE: Potrzebuję pomocy na bezprzewodowym adapterze DLink DWA-125 - dearadioo7 - 15 Dec 2017

Używam DWA-125 z DIR600 od kilku lat bez problemu, ale od ostatnich miesięcy ma ten sam problem. To losowo odłącza router Fron, nadal pokazuje router, ale nie może ponownie połączyć, chyba że włączam i wyłączam router I odłączyć i podłączyć DWA-125. Jakaś pomoc?


RE: Potrzebuję pomocy na bezprzewodowym adapterze DLink DWA-125 - lkramer504 - 15 Dec 2017

Wah lau, zagraj w Dotę, aby korzystać z laptopa, jak grać poprawnie, kiedyś z wifi. Użyj bezpośredniego połączenia la


RE: Potrzebuję pomocy na bezprzewodowym adapterze DLink DWA-125 - nhattienvn - 15 Dec 2017

hgtan napisał: Używam DWA-125 z DIR600 od kilku lat bez problemu, ale od ostatnich miesięcy ma ten sam problem. To losowo odłącza router Fron, nadal pokazuje router, ale nie może ponownie połączyć, chyba że włączam i wyłączam router I odłączyć i podłączyć DWA-125. Jakaś pomoc? Powinieneś spróbować zaktualizować sterownik DWA-125. 1.52 W przypadku sprzętu A3, obsługa systemu Windows 8 04


RE: Potrzebuję pomocy na bezprzewodowym adapterze DLink DWA-125 - gms1067 - 15 Dec 2017

cześć wszystkim, Przeczytałem jakąś pomoc internetową i wykonałem następujące czynności. 1. zaktualizowałem sterowniki routera i karty. 2. wyłączony pomocnik IP w usługach. 3. opóźnione uruchomienie usługi Bonjour. to nadal nie pomaga. Mój Internet zostanie po prostu odłączony, ponownie połączony z ikoną żółtego znaku wykrzyknika, a dopiero po 5 minutach odzyska pasmo. Mam zdjęcie, aby pokazać, jak wygląda połączenie, ale nie mogę tego opublikować, więc zajrzyj do mnie. proszę o pomoc, muszę wiedzieć, czy jest to sprzęt lub oprogramowanie, które mogę zastąpić.