cs-joke.pl forum
SH Cisco DPC 3925: jak połączyć się z modemem światłowodowym - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: SH Cisco DPC 3925: jak połączyć się z modemem światłowodowym (/thread-20715.html)

Pages: 1 2


SH Cisco DPC 3925: jak połączyć się z modemem światłowodowym - suttles2003 - 22 Dec 2017

Próbuję użyć tego modemu z starhub, aby połączyć się ze źródłem internetowym RJ45.   Obecnie port hosta internetowego to tylko 1 kabel koncentryczny, nie ma portu hosta RJ45.   Czy jest jakiś sposób na wykorzystanie 1 z 4 portów RJ45 do internetu? Ponieważ źródło internetowe pochodzi od światłowodu za pośrednictwem kabla RJ45


RE: SH Cisco DPC 3925: jak połączyć się z modemem światłowodowym - suncica.irida - 22 Dec 2017

dlaczego nie używasz modemu dostarczonego z instalacją światłowodu? jego prawdopodobnie 100000x lepiej niż ten gówniany Linksys dpc3925 Moi znajomi i pokrewni ludzie używali tego i mieli z tym problem


RE: SH Cisco DPC 3925: jak połączyć się z modemem światłowodowym - ravazmu - 22 Dec 2017

pchły1 napisał: dlaczego nie używasz modemu dostarczonego z instalacją światłowodu? jego prawdopodobnie 100000x lepiej niż ten gówniany Linksys dpc3925 Moi znajomi i pokrewni ludzie używali tego i mieli z tym problem Potrzebuję bezprzewodowego wifi. Modem nie ma usługi wifi i tylko 1 port wyjściowy rj45. Chcę ponownie użyć starego modemu bezprzewodowego. Po prostu muszę wiedzieć, jak podłączyć kabel RJ45 do Internetu do jednego z 4 portów Ethernet i użyć go w taki sposób, aby router bezprzewodowy mógł normalnie działać, zapewniając wifi i lepsze 3 inne porty eternetu na urządzenia do Internetu.


RE: SH Cisco DPC 3925: jak połączyć się z modemem światłowodowym - jordansteinhaus - 22 Dec 2017

szybkie spojrzenie przez buddę nie wiem czego chcesz. czy możesz coś narysować lub wytłumaczyć wyraźnie, czego chcesz? pierwsze włókno, a następnie współosiowe?


RE: SH Cisco DPC 3925: jak połączyć się z modemem światłowodowym - bekalaba - 22 Dec 2017

Gribber napisał: szybkie spojrzenie przez buddę nie wiem czego chcesz. czy możesz coś narysować lub wytłumaczyć wyraźnie, czego chcesz? pierwsze włókno, a następnie współosiowe? Mam modem Fiber, ONT. Ale ten modem nie ma wifi Mam starego routera bezprzewodowego SH 3 w 1 Cisco DPC 3925. Jak podłączyć to urządzenie do tego modemu, aby móc korzystać z Wi-Fi? Obraz jest bezstykowym modemem Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz


RE: SH Cisco DPC 3925: jak połączyć się z modemem światłowodowym - patann42 - 22 Dec 2017

Przepraszam, wciąż nie rozumiem, jak jakakolwiek isp nie daje ci modemu bezprzewodowego. starhub dostał dlink bezprzewodowy singnet dostał 2 miejsce m1 ma n56u lub Huawei viewqwest otrzymał n56u ...itp czy możesz nam powiedzieć, jakie włókno subskrybujesz? ponieważ starhub i singnet dostały VLAN i nie można podłączyć wszystkich modemów bezprzewodowych. dpc3925 jest naprawdę złym modemem. Naprawdę sugeruję zakup nowego modemu bezprzewodowego. Jeśli wszystko inne zawiedzie i nie korzystasz z singtel i chcesz spróbować, ustaw go na AP MODE i włóż RJ45 do portu LAN 1. Powinien działać. Ale potem znowu dpc3925 jest naprawdę zły.


RE: SH Cisco DPC 3925: jak połączyć się z modemem światłowodowym - majormaxillary - 22 Dec 2017

pchły1 napisał: Przepraszam, wciąż nie rozumiem, jak jakakolwiek isp nie daje ci modemu bezprzewodowego. starhub dostał dlink bezprzewodowy singnet dostał 2 miejsce m1 ma n56u lub Huawei viewqwest otrzymał n56u ...itp czy możesz nam powiedzieć, jakie włókno subskrybujesz? ponieważ starhub i singnet dostały VLAN i nie można podłączyć wszystkich modemów bezprzewodowych. dpc3925 jest naprawdę złym modemem. Naprawdę sugeruję zakup nowego modemu bezprzewodowego. Jeśli wszystko inne zawiedzie i nie korzystasz z singtel i chcesz spróbować, ustaw go na AP MODE i włóż RJ45 do portu LAN 1. Powinien działać. Ale potem znowu dpc3925 jest naprawdę zły. Dzięki, ale nie masz racji na pytanie


RE: SH Cisco DPC 3925: jak połączyć się z modemem światłowodowym - nqthqwvtj - 22 Dec 2017

Czy zdecydowałeś się na bezpośredni ONT, gdy subskrybujesz światłowód? DPC3925 nie może być normalnym routerem, ponieważ nie ma portu WAN. Jest to modem kablowy z trybem routera. ONT nie jest również modemem.


RE: SH Cisco DPC 3925: jak połączyć się z modemem światłowodowym - swapnachepoori - 22 Dec 2017

tishfire napisał: Mam modem Fiber, ONT. Ale ten modem nie ma wifi Mam starego routera bezprzewodowego SH 3 w 1 Cisco DPC 3925. Jak podłączyć to urządzenie do tego modemu, aby móc korzystać z Wi-Fi? Obraz jest bezstykowym modemem Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Nie możesz tego użyć dla Starhub Fibre .... Jeśli umrzesz, zechciej mieć router ... mogę dać U stary Singtel NV5012 ..... zadzwoń do mnie


RE: SH Cisco DPC 3925: jak połączyć się z modemem światłowodowym - leylacafferata - 22 Dec 2017

to coś takiego. brak wifi. Chcę tylko wiedzieć, czy mogę podłączyć do mojego bezprzewodowego routera Cisco DPC3925 port Ethernet i skonfigurować router bezprzewodowy, aby działał jak jeden po tym