cs-joke.pl forum
Przyrosty prędkości, jeśli router przechodzi z N -> A - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Przyrosty prędkości, jeśli router przechodzi z N -> A (/thread-21077.html)

Pages: 1 2


Przyrosty prędkości, jeśli router przechodzi z N -> A - patoconnell10 - 29 Dec 2017

Obecnie mam router TP Link, który jest dość stary, ale N. Moje prędkości Wi-Fi są zwykle niższe o 30-40Mb, podczas gdy moje szybkości sieci Ethernet są obniżone do 94Mb.   Czy mogę spodziewać się zauważalnych zysków, jeśli dostanę dobrze oceniony A


RE: Przyrosty prędkości, jeśli router przechodzi z N -> A - abhiprofession526 - 29 Dec 2017

Na pewno dostaniesz zwiększenie prędkości. Myślę, że od 3 do 4 lat to dobry cykl, aby zmienić router, aby wykorzystać nowszą technologię i jednocześnie utrzymać budżet w porządku. Fanatycy zmieniają się, gdy pojawia się nowy model.


RE: Przyrosty prędkości, jeśli router przechodzi z N -> A - jimmyboi1981 - 29 Dec 2017

Jaka jest prędkość twojego planu szerokopasmowego?


RE: Przyrosty prędkości, jeśli router przechodzi z N -> A - newcompanyface - 29 Dec 2017

Pakiet Myh mówi do 100 Mbs. Więc moja sieć ma się dobrze ... ale wifi nie jest w porządku. dzięki za wszystkie odpowiedzi.


RE: Przyrosty prędkości, jeśli router przechodzi z N -> A - solotrenes - 29 Dec 2017

Zobaczę poprawę prędkości, gdy bliżej routera ...


RE: Przyrosty prędkości, jeśli router przechodzi z N -> A - smblackey - 29 Dec 2017

JackBootThug napisał: Pakiet Myh mówi do 100 Mbs. Więc moja sieć ma się dobrze ... ale wifi nie jest w porządku. dzięki za wszystkie odpowiedzi. Na światłowodzie szerokopasmowym? Kabel szerokopasmowy o przepustowości 100 Mb / s jest nieco wolny. Może być możliwe, że zaczekasz, aż ponownie zgłosisz się do planu światłowodowego o przepustowości 200 Mb / s, a następnie kupisz router.


RE: Przyrosty prędkości, jeśli router przechodzi z N -> A - gpersich - 29 Dec 2017

Jestem prawie tak blisko routera, jak w wielu przypadkach. Dzięki.


RE: Przyrosty prędkości, jeśli router przechodzi z N -> A - xodnum - 29 Dec 2017

Henry Ng napisał: Na światłowodzie szerokopasmowym? Kabel szerokopasmowy o przepustowości 100 Mb / s jest nieco wolny. Może być możliwe, że zaczekasz, aż ponownie zgłosisz się do planu światłowodowego o przepustowości 200 Mb / s, a następnie kupisz router. O mój synu ... nie wiesz co mówisz ... Ok chłopacy. Wepchnąłeś mnie w kąt. Mieszkam w Indonezji. i 100 Mps jest dla mnie niesamowicie szybki. Ten pakiet stał się dostępny około miesiąc temu i czuję się jakbym był inną planetą. Poważnie, przez lata ... LAT ... Miałem szeroki zespół, który dostarczał 2,3 Mbs, gdy wszystko działało dobrze. (Przesyłanie z 0,6 Mb).


RE: Przyrosty prędkości, jeśli router przechodzi z N -> A - gadget.truc - 29 Dec 2017

JackBootThug napisał: O mój synu ... nie wiesz co mówisz ... Ok chłopacy. Wepchnąłeś mnie w kąt. Mieszkam w Indonezji. i 100 Mps jest dla mnie niesamowicie szybki. Ten pakiet stał się dostępny około miesiąc temu i czuję się jakbym był inną planetą. Poważnie, przez lata ... LAT ... Miałem szeroki zespół, który dostarczał 2,3 Mbs, gdy wszystko działało dobrze. (Przesyłanie z 0,6 Mb). nie wierz mu. on jest dyrektorem generalnym M1. dba tylko o maksymalizację dochodów swojej firmy. dzisiaj po prostu ponownie zwróciłem 100 Mb / s z gwiazdą. jeśli mam wybór, wolę pozostać przy moim szerokopasmowym kablu 50 Mb / s. prędkość wciąż jest dla mnie wystarczająca.


RE: Przyrosty prędkości, jeśli router przechodzi z N -> A - johnfrommath - 29 Dec 2017

JackBootThug napisał: Obecnie mam router TP Link, który jest dość stary, ale N. Moje prędkości Wi-Fi są zwykle niższe o 30-40Mb, podczas gdy moje szybkości sieci Ethernet są obniżone do 94Mb. Czy mogę spodziewać się zauważalnych zysków, jeśli dostanę dobrze oceniony A