cs-joke.pl forum
Kod błędu hamulca ręcznego, potrzebuję pomocy tutaj - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Windows (https://cs-joke.pl/forum-4.html)
+--- Thread: Kod błędu hamulca ręcznego, potrzebuję pomocy tutaj (/thread-21908.html)

Pages: 1 2


Kod błędu hamulca ręcznego, potrzebuję pomocy tutaj - priyapatils84 - 16 Jan 2018

Mam komunikat o błędzie na hamulec ręczny po i bsod podczas próby konwersji wideo. Google, ale nie może znaleźć podobną odpowiedź.   Ktoś tutaj może mi pomóc?     ImageShack® - Online Photo and Video Hosting


RE: Kod błędu hamulca ręcznego, potrzebuję pomocy tutaj - oussa.samadi - 16 Jan 2018

Najbardziej niezwykłe, z mojego doświadczenia w porównaniu z wieloma innymi darmowymi transkoderami. Hamulec ręczny jest do tej pory bardzo stabilny.


RE: Kod błędu hamulca ręcznego, potrzebuję pomocy tutaj - sty94729 - 16 Jan 2018

MacClipper napisał: Najbardziej niezwykłe, z mojego doświadczenia w porównaniu z wieloma innymi darmowymi transkoderami. Hamulec ręczny jest do tej pory bardzo stabilny. Ten człowiek, od dawna używa hamulca ręcznego. Nie wiesz, jaki problem powoduje ten komunikat o błędzie. Teraz nie mogę konwertować plików wideo liao.


RE: Kod błędu hamulca ręcznego, potrzebuję pomocy tutaj - feigheryg - 16 Jan 2018

Wypróbuj nocne kompilacje


RE: Kod błędu hamulca ręcznego, potrzebuję pomocy tutaj - claresta.diana - 16 Jan 2018

Mythmaker napisał: Wypróbuj nocne kompilacje Co budujesz nocą? Próbowałem google, ale cały język wydaje mi się obcy


RE: Kod błędu hamulca ręcznego, potrzebuję pomocy tutaj - michaellamborghini96311 - 16 Jan 2018

Nasze forum do edycji wideo umiera ... Odinstaluj i zainstaluj ponownie, jak to zrobić?


RE: Kod błędu hamulca ręcznego, potrzebuję pomocy tutaj - auyh.89 - 16 Jan 2018

wwenze napisał: Nasze forum do edycji wideo umiera ... Odinstaluj i zainstaluj ponownie, jak to zrobić? Yeap. Unstall and reinstall mnie również ten komunikat o błędzie Hamulec ręczny jest tak dobry, że odsuwam "dowolny konwerter wideo" i konwerter wideo xlisoft po użyciu przez jakiś czas


RE: Kod błędu hamulca ręcznego, potrzebuję pomocy tutaj - gadget.truc - 16 Jan 2018

Możesz chcieć nadać temu drugiemu transkodera freebie, to też nie jest złe Freemake Video Converter HTH


RE: Kod błędu hamulca ręcznego, potrzebuję pomocy tutaj - johnfrommath - 16 Jan 2018

x2 w zaleceniu Freemake. Chociaż Mediacoder też nie jest zły. [Recenzja] Eight-Way H.264 Encoders Shootout: Arcsoft MediaConverter, Badaboom, Cyberlink MediaEspresso, Freemake, Hamulec ręczny, MediaCoder, SUPER i TEncoder


RE: Kod błędu hamulca ręcznego, potrzebuję pomocy tutaj - ravazmu - 16 Jan 2018

Luffy Pirate King napisał: Yeap. Unstall and reinstall mnie również ten komunikat o błędzie Hamulec ręczny jest tak dobry, że odsuwam "dowolny konwerter wideo" i konwerter wideo xlisoft po użyciu przez jakiś czas spróbuj odinstalować z darmową wersją revo uninstaller. upewnij się, że plik hamulca ręcznego znaleziony w folderze AppData został usunięty. odwołaj się do własnego zrzutu ekranu, aby zobaczyć dokładną ścieżkę