cs-joke.pl forum
Okropne zakupy z Lazada - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Okropne zakupy z Lazada (/thread-22250.html)

Pages: 1 2


Okropne zakupy z Lazada - sally.meyers - 23 Jan 2018

Czy ktoś ma straszne doświadczenia z Lazadą?   Zamówiłem Acer XB271HU na 9


RE: Okropne zakupy z Lazada - buford39 - 23 Jan 2018

ops .. chciał to opublikować w wątku lazada. administrator może się przesunąć?


RE: Okropne zakupy z Lazada - antiqueshawls - 23 Jan 2018

Przykro mi to słyszeć. Z tego, co wiem, Lazada jest bardzo surowa, jeśli chodzi o składanie zamówień i zapasów. Kiedyś kupiłem kartę graficzną ze sklepu, który odwiedzałem przez Lazadę i zapytałem właściciela sklepu, czy mogę po prostu samodzielnie zbierać. Właściciel sklepu powiedział mi, że będzie musiał wysłać przez wyznaczonego kuriera Lazady, albo może zostać ukarany


RE: Okropne zakupy z Lazada - moresteveo - 23 Jan 2018

Psycovirus napisał: Przykro mi to słyszeć. Z tego, co wiem, Lazada jest bardzo surowa, jeśli chodzi o składanie zamówień i zapasów. Kiedyś kupiłem kartę graficzną ze sklepu, który odwiedzałem przez Lazadę i zapytałem właściciela sklepu, czy mogę po prostu samodzielnie zbierać. Właściciel sklepu powiedział mi, że będzie musiał wysłać przez wyznaczonego kuriera Lazady, albo może zostać ukarany


RE: Okropne zakupy z Lazada - sty94729 - 23 Jan 2018

Wow, nie wiedziałem, że lazada jest taka zła.


RE: Okropne zakupy z Lazada - txwly - 23 Jan 2018

Łał. Mam szczęście, jak sądzę. Nie miałem żadnego problemu z Lazadą. Nadal kupuję od Qoo10 i Lazada.


RE: Okropne zakupy z Lazada - bennie1025 - 23 Jan 2018

Miałem gorsze doświadczenia z Qoo10. Sprzedawca obiecał dostarczyć w określonym terminie. Nie. Sprzedawca obiecał dostarczyć w określonym terminie. Nie. Sprzedawca obiecał dostarczyć w określonym terminie. Nie. Sprzedawca podał fałszywe informacje o wysyłce. Brak dostawy. Wreszcie, sprzedawca próbował wysłać pudełko bez zamówionych przedmiotów, po prostu darmowe prezenty, które miały zostać włączone. Na szczęście coś podejrzewałem i otworzyłem pudełko przed kurierem.


RE: Okropne zakupy z Lazada - enyomk109 - 23 Jan 2018

Lazada jest zwykle bardzo proaktywna, gdy zdaje sobie sprawę, że nie jest w stanie zrealizować zamówienia na czas. Zwykle zrekompensują ci także niektóre kupony, jeśli tak jest. Nie oczekuj lepszej obsługi od takich jak Qoo10. Zamówienie anulowania sprzedawcy Qoo10, a następnie zniżka kuponu i takie zniknęły. Jeśli masz w zamówieniu kilka przedmiotów, przygotuj się na zapłacenie pełnej ceny.


RE: Okropne zakupy z Lazada - viravasova - 23 Jan 2018

watzup_ken napisał: Lazada jest zwykle bardzo proaktywna, gdy zdaje sobie sprawę, że nie jest w stanie zrealizować zamówienia na czas. Zwykle zrekompensują ci także niektóre kupony, jeśli tak jest. Nie oczekuj lepszej obsługi od takich jak Qoo10. Zamówienie anulowania sprzedawcy Qoo10, a następnie zniżka kuponu i takie zniknęły. Jeśli masz w zamówieniu kilka przedmiotów, przygotuj się na zapłacenie pełnej ceny. nie wygląda na moją sprawę. pierwszy pracownik obsługi klienta kazał mi czekać do godziny 19:00 na dostawę. drugi powiedział mi, że sprzedawca, który jest Acer, nie może zrealizować zamówienia, ponieważ nie ma zapasów. Trzeci pracownik obsługi klienta, gdy poprosiłem o zwrot, powiedział mi, żebym dał im 48 godzin, ponieważ muszą wyjaśnić to sprzedawcy.


RE: Okropne zakupy z Lazada - khyati070297 - 23 Jan 2018

Lazada całkiem ok, ale oni zbyt pobłażliwi z błędnymi dostawcami. Kena fałszywe karty SD kilka razy, a także fałszywe produkty, zwrócą, ale na kłopoty będą one dać kupon. watzup_ken napisał: Lazada jest zwykle bardzo proaktywna, gdy zdaje sobie sprawę, że nie jest w stanie zrealizować zamówienia na czas. Zwykle zrekompensują ci także niektóre kupony, jeśli tak jest. Nie oczekuj lepszej obsługi od takich jak Qoo10. Zamówienie anulowania sprzedawcy Qoo10, a następnie zniżka kuponu i takie zniknęły. Jeśli masz w zamówieniu kilka przedmiotów, przygotuj się na zapłacenie pełnej ceny. Tak, na łasce sprzedawcy. Kupon nie jest proporcjonalny.