cs-joke.pl forum
Problem z połączeniem z siecią komputerową, nie wiem, czy to normalne, czy co - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Problem z połączeniem z siecią komputerową, nie wiem, czy to normalne, czy co (/thread-22885.html)



Problem z połączeniem z siecią komputerową, nie wiem, czy to normalne, czy co - prac.anad.pozycja - 04 Feb 2018

Mam zdjęcie       Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz       Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz       Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz       Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz     Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz


RE: Problem z połączeniem z siecią komputerową, nie wiem, czy to normalne, czy co - massive.johnson - 04 Feb 2018

Kliknij "Szczegóły"


RE: Problem z połączeniem z siecią komputerową, nie wiem, czy to normalne, czy co - jmfcollier - 04 Feb 2018

a także nie mam tego połączenia bezprzewodowego. jak mogę to włączyć ???


RE: Problem z połączeniem z siecią komputerową, nie wiem, czy to normalne, czy co - sodeden.3 - 04 Feb 2018

Sprawdź, czy router bezprzewodowy działa prawidłowo. Wygląda na to, że nie masz połączenia internetowego z routerem. connieyen2000 napisał: Mam zdjęcie Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Ten obraz został przeskalowany.Kliknij, aby wyświetlić oryginalny obraz Opublikowany za pomocą aplikacji Samsung Galaxy S7 edge HardwareZone


RE: Problem z połączeniem z siecią komputerową, nie wiem, czy to normalne, czy co - johnfrommath - 04 Feb 2018

renfred89 napisał: Sprawdź, czy router bezprzewodowy działa prawidłowo. Wygląda na to, że nie masz połączenia internetowego z routerem. Opublikowany za pomocą aplikacji Samsung Galaxy S7 edge HardwareZone Problem z routerem ???? Mój telefon komórkowy może połączyć się z WiFi


RE: Problem z połączeniem z siecią komputerową, nie wiem, czy to normalne, czy co - klmandra965 - 04 Feb 2018

renfred89 napisał: Sprawdź, czy router bezprzewodowy działa prawidłowo. Wygląda na to, że nie masz połączenia internetowego z routerem. Opublikowany za pomocą aplikacji Samsung Galaxy S7 edge HardwareZone Mój 2 inny komputer może połączyć się z bezprzewodowym WiFi i jego praca jest w porządku


RE: Problem z połączeniem z siecią komputerową, nie wiem, czy to normalne, czy co - sk.khan181 - 04 Feb 2018

Na pierwszym zdjęciu kliknij reset sieci i poczekaj, aż się zrestartuje.


RE: Problem z połączeniem z siecią komputerową, nie wiem, czy to normalne, czy co - adytzabutterfly - 04 Feb 2018

Dziwne jest to, że wciąż mogę połączyć się z Internetem ..


RE: Problem z połączeniem z siecią komputerową, nie wiem, czy to normalne, czy co - esjaji - 04 Feb 2018

odłącz i podłącz połączenie USB. kiedyś, bezprzewodowy adapter usb ma ten problem, mam jedną, ale różnicową markę.