cs-joke.pl forum
Nie odbieraj Starhub D Link DCM 604 Wszystko w jednym modemie z modemem głosowym z do - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Nie odbieraj Starhub D Link DCM 604 Wszystko w jednym modemie z modemem głosowym z do (/thread-23299.html)

Pages: 1 2


Nie odbieraj Starhub D Link DCM 604 Wszystko w jednym modemie z modemem głosowym z do - pedrocastle13 - 13 Feb 2018

Nie odbieraj Starhub D Link DCM 604 Wszystko w jednym modemie z modemem głosowym z dostępem do Internetu za dodatkowe 76 USD


RE: Nie odbieraj Starhub D Link DCM 604 Wszystko w jednym modemie z modemem głosowym z do - x.xtaz.x - 13 Feb 2018

uuppzzz dla świadomości marny dlinkowy modem AIO, który promuje Starfug. zmuszenie cię do zapłacenia 76 $ za produkt, który nie został właściwie przetestowany. dziś rano rozmawiałem z innym operatorem Starfug, on jest trzecim, który przyznaje, że są problemy z DCM 604


RE: Nie odbieraj Starhub D Link DCM 604 Wszystko w jednym modemie z modemem głosowym z do - ckwnicee - 13 Feb 2018

twoje dolegliwości się nie skończyły. to znowu odnosi się do wszystkich isp


RE: Nie odbieraj Starhub D Link DCM 604 Wszystko w jednym modemie z modemem głosowym z do - poxin13 - 13 Feb 2018

słodkie połączenie internetowe. ale ten komentarz ... nie taki fajny ... daj koleśowi przerwę. bigbadber napisał: był dość starym facetem dla tech. miał łysą głowę


RE: Nie odbieraj Starhub D Link DCM 604 Wszystko w jednym modemie z modemem głosowym z do - adaleybag - 13 Feb 2018

lol Próbowałem tylko zilustrować, jak dziwnie stara była technika. ponieważ widziałem niektórych techników b4 i zazwyczaj są całkiem młodzi. Przepraszam. zastanowiłem się i zrobiłem mu przerwę. Nadal byłem bardzo uprzejmy i bardzo cierpliwy, ponieważ nie wiedział, co robi i musiał wielokrotnie dzwonić do swoich kolegów, aby zapytać, jak skonfigurować ustawienia Wi-Fi Zdenerwowałem się dopiero po pojawieniu się drugiego technika i zdałem sobie sprawę, że starsza technika nie zrobiła dobrze ustawień, po tym, jak zajęła 1 godzinę, aby zainstalować. kiedy przyszli wszyscy technicy, zawsze podawałem im lodowaty napój bezalkoholowy. z wyjątkiem ostatniego, który przyszedł, który był szefem. LOL bo byłem zbyt pochłonięty jego osobowością, jak ciągle żartował. powiedział, że jest szefem zewnętrznej firmy techników, którą wynajmuje Starhub.


RE: Nie odbieraj Starhub D Link DCM 604 Wszystko w jednym modemie z modemem głosowym z do - holzworth - 13 Feb 2018

Wygląda na to, że jest podobny do routera Linksys WCM200, którego router Starhub oferował wiele lat temu. Kolejny nieudany produkt, który nie wytrzymuje uzasadnionych obciążeń.


RE: Nie odbieraj Starhub D Link DCM 604 Wszystko w jednym modemie z modemem głosowym z do - brownfamily8 - 13 Feb 2018

ccbzz Starfug ponownie obciążył mnie 76 $ z ostatniego rachunku


RE: Nie odbieraj Starhub D Link DCM 604 Wszystko w jednym modemie z modemem głosowym z do - nqthqwvtj - 13 Feb 2018

pwongkk napisał: Wygląda na to, że jest podobny do routera Linksys z modemem WNM, który Starhub oferował wiele lat temu. Kolejny nieudany produkt, który nie wytrzymuje uzasadnionych obciążeń. Co się stało z modemem Linksys i modelem routera ah? wat złe doświadczenia czy u hav?


RE: Nie odbieraj Starhub D Link DCM 604 Wszystko w jednym modemie z modemem głosowym z do - jennifercookqrvxt - 13 Feb 2018

Elspeth napisał: Co się stało z modemem Linksys i modelem routera ah? wat złe doświadczenia czy u hav? ciągle się rozłącza. czasami w ogóle nie możesz się połączyć. gdy się połączysz, ur msn będzie dc po 1 lub 2 min, następnie cały internet dc, potem VOIP oso dc, następnie będziesz próbować ponownie nawiązać połączenie lub zresetować modem w celu ponownego połączenia, ale nie możesz tego zrobić, nawet jeśli uda ci się połączyć, to znowu dc ... i będziesz powtarzać cały proces przez ponad godzinę. idź się do niego zapisać. spróbuj modemu, całkiem fajnie


RE: Nie odbieraj Starhub D Link DCM 604 Wszystko w jednym modemie z modemem głosowym z do - sexxymexxyluis - 13 Feb 2018

Mam ten sam problem. Właśnie dostałem to w niedzielę i zmarnowałem cały dzień na tym. Facet z technologią przyjeżdża w piątek i nie pożyczy mi modemu, ale nie rozwiązuje mojego problemu z wifi, ponieważ mój laptop nie jest w pobliżu mojego salonu, w którym jest kabel. Wszelkie zalecenia dotyczące routera z modemem Motoroli? Haiz