cs-joke.pl forum
[News] Google robi kolejne ujęcia w telewizji i rozrywce domowej dzięki nowym urządze - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Windows (https://cs-joke.pl/forum-4.html)
+--- Thread: [News] Google robi kolejne ujęcia w telewizji i rozrywce domowej dzięki nowym urządze (/thread-23326.html)

Pages: 1 2


[News] Google robi kolejne ujęcia w telewizji i rozrywce domowej dzięki nowym urządze - viravasova - 13 Feb 2018

Google chce wydać nowe oświadczenie w domowej przestrzeni rozrywkowej. Nowy Google Chromecast oferuje ulepszoną konstrukcję i lepszą wydajność przesyłania strumieniowego, podczas gdy Chromecast Audio pozwala bezprzewodowo nagrywać muzykę dowolnego głośnika!     Zobacz całą historię tutaj ...


RE: [News] Google robi kolejne ujęcia w telewizji i rozrywce domowej dzięki nowym urządze - jeremyalittle - 13 Feb 2018

Google chce wydać nowe oświadczenie w domowej przestrzeni rozrywkowej. Nowy Google Chromecast oferuje ulepszoną konstrukcję i lepszą wydajność przesyłania strumieniowego, podczas gdy Chromecast Audio pozwala bezprzewodowo nagrywać muzykę dowolnego głośnika! Zobacz całą historię tutaj ...


RE: [News] Google robi kolejne ujęcia w telewizji i rozrywce domowej dzięki nowym urządze - txwly - 13 Feb 2018

Gdzie mogę kupić to na miejscu?


RE: [News] Google robi kolejne ujęcia w telewizji i rozrywce domowej dzięki nowym urządze - mquinteros.g - 13 Feb 2018

czekać długo długo .. ale możesz wziąć stary chromecast od carousell lub singtel


RE: [News] Google robi kolejne ujęcia w telewizji i rozrywce domowej dzięki nowym urządze - russell.perrin - 13 Feb 2018

Zamówiono 1 x Chromecast 2 i 1 x Chromecast Audio w Google Store w dniu premiery. Są teraz na CGW. Czekam na kolejną wysyłkę z Amazon, aby tam dotrzeć przed wysłaniem wszystkiego do SG.


RE: [News] Google robi kolejne ujęcia w telewizji i rozrywce domowej dzięki nowym urządze - jester24zyx - 13 Feb 2018

elpibe10 napisał: Zamówiono 1 x Chromecast 2 i 1 x Chromecast Audio w Google Store w dniu premiery. Są teraz na CGW. Czekam na kolejną wysyłkę z Amazon, aby tam dotrzeć przed wysłaniem wszystkiego do SG. Jak udało ci się zamówić? VPN?


RE: [News] Google robi kolejne ujęcia w telewizji i rozrywce domowej dzięki nowym urządze - jeremyalittle - 13 Feb 2018

WinDuhs napisał: Jak udało ci się zamówić? VPN? Nie, nie używałem sieci VPN do kupowania w Google Store. Wcześniej zamówiłem Nexusa 6 i odtwarzacza bez problemu i mam Nexusa 5X również w przedsprzedaży.


RE: [News] Google robi kolejne ujęcia w telewizji i rozrywce domowej dzięki nowym urządze - williambswygart - 13 Feb 2018

elpibe10 napisał: Zamówiono 1 x Chromecast 2 i 1 x Chromecast Audio w Google Store w dniu premiery. Są teraz na CGW. Czekam na kolejną wysyłkę z Amazon, aby tam dotrzeć przed wysłaniem wszystkiego do SG. Aktualizacja - przybyła wczoraj:


RE: [News] Google robi kolejne ujęcia w telewizji i rozrywce domowej dzięki nowym urządze - troypendleton - 13 Feb 2018

ile zapłaciłeś za wysyłkę i obsługę?


RE: [News] Google robi kolejne ujęcia w telewizji i rozrywce domowej dzięki nowym urządze - swapnachepoori - 13 Feb 2018

mój chromecast używa tylko do streamowania youtube ... nie wiem co z nim zrobić