cs-joke.pl forum
ASRock Deskmini 110W - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: ASRock Deskmini 110W (/thread-23426.html)

Pages: 1 2


ASRock Deskmini 110W - yvonnecwh - 15 Feb 2018

Cześć chłopaki,   Przez jakiś czas czaiłem się w tym pod-forum. Używam i3 NUC jako mojego HTPC, ale ostatnio robi się trochę opóźniony, szczególnie jeśli przesyłam strumienie do innych telewizorów.   Chcę ulepszyć i przez jakiś czas patrzyłem na Kanion Czaszki Intela. Niestety, cena z innymi niezbędnymi komponentami jest naprawdę zbyt wysoka, by mi ją wytrzymać.   Przeszukałem i trafiłem na ASRock Deskmini 110W. Jest mały (choć większy niż NUC), pobiera procesor na komputer i podnosi jego wydajność. Nie mogłem znaleźć jednego w SG, więc kupiłem go w serwisie eBay.     http:


RE: ASRock Deskmini 110W - tkrol94 - 15 Feb 2018

Prosimy o cenę SIC p.s. wifi w zestawie? czy musisz kupić osobno?


RE: ASRock Deskmini 110W - osdrillsforskills - 15 Feb 2018

harharhar napisał: Prosimy o cenę SIC p.s. wifi w zestawie? czy musisz kupić osobno? Kupiłem deskmini za 161 USD. Wi-Fi i moc jest wliczony w cenę Dostałem i7 za 461 $ i Ram za 75 $ Musisz kupić procesor, pamięć RAM i dysk twardy. Całkowity koszt zależy od specyfikacji


RE: ASRock Deskmini 110W - hotshotz3 - 15 Feb 2018

Ok lah, 161 USD za mobo w


RE: ASRock Deskmini 110W - roula.aj - 15 Feb 2018

Z jakiego magazynu korzystasz? I jakiego rodzaju obciążenia pracy używasz w tym?


RE: ASRock Deskmini 110W - rawat.kshitiz - 15 Feb 2018

ze względu na ograniczoną przestrzeń, asrock przyciąga gniazdo m.2 ssd na wierzchu modułu m.2 wifi bt. to, moim zdaniem, jest zły projekt, ponieważ moduł hot wifi bt ostatecznie usmażyłby m.2 ssd i brakuje ci m.2 ssd


RE: ASRock Deskmini 110W - tanishka - 15 Feb 2018

terry1 napisał: ze względu na ograniczoną przestrzeń, asrock przyciąga gniazdo m.2 ssd na wierzchu modułu m.2 wifi bt. to, moim zdaniem, jest zły projekt, ponieważ moduł hot wifi bt ostatecznie usmażyłby m.2 ssd i brakuje ci m.2 ssd Mobilny moduł WiFi Intel z serii 6000 mierzy 1-2 waty średniego zużycia energii. To prawdopodobnie jest prawdopodobnie 7000 lub 8000 serii. Ile ciepła może wytworzyć? Nie myśl, że porównanie mocy cieplnej z czymś w rodzaju routera Wi-Fi lub modemu z procesorem, pamięcią RAM, lampą błyskową, radiem WiFi (w pobliżu mini komputera) będzie dokładnym oszacowaniem mocy cieplnej.


RE: ASRock Deskmini 110W - suncica.irida - 15 Feb 2018

spróbuj i kiedy system operacyjny Windows na m.2 ssd zacznie źle działać, będziesz wiedział co mam na myśli i nawet nie porównywałem mocy cieplnej do czegoś takiego jak router bezprzewodowy lub modem ....................


RE: ASRock Deskmini 110W - syed.danish - 15 Feb 2018

terry1 napisał: spróbuj i kiedy system operacyjny Windows na m.2 ssd zacznie źle działać, będziesz wiedział co mam na myśli i nawet nie porównywałem mocy cieplnej do czegoś takiego jak router bezprzewodowy lub modem .................... Ok może źle cię odczytałem. Ale wiesz, kiedy możesz poczuć i dotknąć IHS mobilnego chipa WiFi za pomocą tej naklejki (nawet w starszej wersji mPCIe niż M.2) na laptopie, który nie różni się od otoczenia obudowy, moc grzewcza jest niska. W rzeczywistości komórki NAND mają lepszą wytrzymałość, gdy są zaprogramowane w wyższych temperaturach. Lepsze przechowywanie danych w niskich temperaturach. To tylko jeden z wielu artykułów wskazujących na to. The Truth About SSD Data Retention - AnandTech Ledwie nazwałbym to problemem z równymi szansami. Ogólnie grzecznie się nie zgodzę.


RE: ASRock Deskmini 110W - saramitra - 15 Feb 2018

Encrypted11 napisał: Ok może źle cię odczytałem. Ale wiesz, kiedy możesz poczuć i dotknąć IHS mobilnego chipa WiFi za pomocą tej naklejki (nawet w starszej wersji mPCIe niż M.2) na laptopie, który nie różni się od otoczenia obudowy, moc grzewcza jest niska. W rzeczywistości komórki NAND mają lepszą wytrzymałość, gdy są zaprogramowane w wyższych temperaturach. Lepsze przechowywanie danych w niskich temperaturach. To tylko jeden z wielu artykułów wskazujących na to. The Truth About SSD Data Retention - AnandTech Ledwie nazwałbym to problemem z równymi szansami. Ogólnie grzecznie się nie zgodzę. Żałuję, że nie rozwiążesz mojego problemu. Obecnie używam bezprzewodowej sieci bezprzewodowej, aby ominąć problem z wysoką temperaturą