cs-joke.pl forum
Włókno M1 300Mbps, ok dla Youtube? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Włókno M1 300Mbps, ok dla Youtube? (/thread-23520.html)

Pages: 1 2


Włókno M1 300Mbps, ok dla Youtube? - colhdqq - 17 Feb 2018

Czy każdy, kto używa włókna M1, może komentować doświadczenie youtube? Czy plan 300 Mb / s jest wystarczająco dobry? Obecnie na Stel fiber tv, wszystkie dzieci lubią youtube tylko na podkładkach, prawie nie ma czasu na telewizor, więc rozważam tylko znak dla sieci bez telewizora. Nie znasz M1, ale światłowód Singtel zaczyna się od 50 $


RE: Włókno M1 300Mbps, ok dla Youtube? - wolverine3xl - 17 Feb 2018

Zdecydowanie nie ma problemów. To więcej niż wystarczające. Chyba, że rodzina chce streamować 4k film w telewizji, pads, PC może po prostu OK.


RE: Włókno M1 300Mbps, ok dla Youtube? - picobill - 17 Feb 2018

Jestem na M1 200 Mb / s Fibre i mam 4 równoległe strumienie przez FHD, bez lagów. To powiedziawszy, należy zauważyć, że to zależy również od routera, tak jakby router nie mógł go obsłużyć, nie jest błędem M1.


RE: Włókno M1 300Mbps, ok dla Youtube? - neil.ralph - 17 Feb 2018

lohsenglte napisał: Jestem na M1 200 Mb / s Fibre i mam 4 równoległe strumienie przez FHD, bez lagów. To powiedziawszy, należy zauważyć, że to zależy również od routera, tak jakby router nie mógł go obsłużyć, nie jest błędem M1. Zdecydowanie się zgadzam, ponieważ FHD pobiera jedynie ~ 5 Mb / s, a nawet 4 użytkowników ma ~ 20 Mb / s. Masz przepustowość 300 Mbps.


RE: Włókno M1 300Mbps, ok dla Youtube? - aharrison0223 - 17 Feb 2018

300 Mb / s BW zdecydowanie w porządku bardziej chodzi o to, czy router może jednocześnie obsługiwać wiele sesji Wi-Fi


RE: Włókno M1 300Mbps, ok dla Youtube? - ravazmu - 17 Feb 2018

Zawartość 4K wynosi około 20 Mb / s, więc ... 300 Mb / s jest bardzo wystarczające. Jak podniósł wcześniej, sprawdź swoją sieć WiFi


RE: Włókno M1 300Mbps, ok dla Youtube? - andrea.sui2008 - 17 Feb 2018

StationA napisał: Czy każdy, kto używa włókna M1, może komentować doświadczenie youtube? Czy plan 300 Mb / s jest wystarczająco dobry? Obecnie na Stel fiber + tv, wszystkie dzieci lubią youtube tylko na podkładkach, prawie nie ma czasu na telewizor, więc rozważam tylko znak dla sieci bez telewizora. Nie znasz M1, ale światłowód Singtel zaczyna się od 50 $ / 500 Mb / s, jest zbyt drogi w porównaniu do M1. Wolałbym raczej przejmować się od twojego domowego routera, np. Klientami. HP, iPad, TV przez wifi ...... To zależy od tego, jak silny lub słaby na sygnał wifi między routerem a klientami ....


RE: Włókno M1 300Mbps, ok dla Youtube? - buford39 - 17 Feb 2018

Tak. Powiedziałbym, że 300mpbs jest wystarczająco dużo, aby zaspokoić obecne potrzeby. Przechodzenie do 1GBb jest obecnie jak subskrybowanie prędkości 100 Mb / s 10 lat temu. Dość zawyżone możliwości transmisji wideo itp. Nie jestem pewien co do M1, ale wypróbowałem ponad 10 równoczesnych klientów na planie 300 Mb / s Singtel podłączonym do ich nowego routera AC1900. W ogóle nie ma opóźnień, nawet jeśli wszyscy 15 klienci przeglądają, przesyłają strumieniowo, używają do sprawdzania wiadomości e-mail itp.


RE: Włókno M1 300Mbps, ok dla Youtube? - cfestus8 - 17 Feb 2018

Na końcu rutera wystarczyłby przeciętny router, jeśli chodzi o samą prędkość. Ale uzyskanie lepszego, takiego jak AC1900, które powiedziało tsasasea, dałoby ci więcej swobody, gdybyś miał więcej urządzeń połączonych i strumieniowo.


RE: Włókno M1 300Mbps, ok dla Youtube? - lkramer504 - 17 Feb 2018

NewWing napisał: Na końcu rutera wystarczyłby przeciętny router, jeśli chodzi o samą prędkość. Ale uzyskanie lepszego, takiego jak AC1900, które powiedziało tsasasea, dałoby ci więcej swobody, gdybyś miał więcej urządzeń połączonych i strumieniowo. Dopóki klienci będą mogli skorzystać z szybszego standardu. Jeśli nie, AC 3X3 1300 Mb / s (5 GHz) może po prostu być N (do 450 Mb / s) lub nawet A (54 Mb / s).