cs-joke.pl forum
wskazanie domeny DNS - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: wskazanie domeny DNS (/thread-24955.html)

Pages: 1 2


wskazanie domeny DNS - carrie.lutz - 25 Mar 2018

Cześć wszystkim, mam pytanie, które potrzebuję pomocy.   Mam domenę 1 z firmą A hostowaną w firmie B i również używam usługi cloudflare, co oznacza, że serwer nazw domeny 1 jest wskazywany na serwer nazw chmur Cloudflare   Hosting z Firmą B pozwala na dodanie domeny, którą teraz tworzę. Na który serwer nazw powinienem wskazać nową domenę addonów (nazwijmy ją domeną 2). Czy powinienem wskazać domenę 2 na serwer nazw Firm lub serwer nazw w CloudFlare?   Zwróć uwagę, że korzystam z darmowego abonamentu w chmurze.   Dziękuję Ci! Doceń każdą szybką pomoc!


RE: wskazanie domeny DNS - colhdqq - 25 Mar 2018

Nie przejmuj się firmą A. Tylko cloudflare i firma B.


RE: wskazanie domeny DNS - sudipc2008 - 25 Mar 2018

Jakiego serwera nazw powinienem używać w domenie Addon, którą rejestruję w innej firmie C. Czy powinien to być serwer nazw w chmurze, serwer B lub serwer nazw C? Próbowałem wszystkich 3, ale żaden nie działa. Domena wciąż wyświetla komunikat o błędzie dns na chrome. Czy muszę czekać 24 godziny?


RE: wskazanie domeny DNS - osdrillsforskills - 25 Mar 2018

zeroxwolf napisał: Jakiego serwera nazw powinienem używać w domenie Addon, którą rejestruję w innej firmie C. Czy powinien to być serwer nazw w chmurze, serwer B lub serwer nazw C? Próbowałem wszystkich 3, ale żaden nie działa. Domena wciąż wyświetla komunikat o błędzie dns na chrome. Czy muszę czekać 24 godziny? spróbuj wykonać NSLOOKUP przy użyciu wiersza polecenia nslookup Nazwa firmy na serwerze nazw B. COM


RE: wskazanie domeny DNS - salls317 - 25 Mar 2018

Cześć Wongpk, zrobiłem nslookup na serwerze nazw firmy B: dns1.newmediaexpress.com. wynik jak pokazano: Odpowiedź nieautorytatywna: Nazwa: DNS3.NEWMEDIAEXPRESS.COM Adres: 203 174,81.36 co powinienem zobaczyć?


RE: wskazanie domeny DNS - saygoodbye5555 - 25 Mar 2018

Postępuj zgodnie z instrukcjami z Cloudflare i zmień swoje serwery nazw odpowiednio do swojego rejestratora domen. Nie musisz wprowadzać żadnych zmian w firmie hostingowej.


RE: wskazanie domeny DNS - johnfrommath - 25 Mar 2018

zeroxwolf napisał: Cześć Wongpk, zrobiłem nslookup na serwerze nazw firmy B: dns1.newmediaexpress.com. wynik jak pokazano: Odpowiedź nieautorytatywna: Nazwa: DNS3.NEWMEDIAEXPRESS.COM Adres: 203 174,81.36 co powinienem zobaczyć? nie martw się, to tylko testowanie problemów związanych z siecią Wypróbuj Open Network & Sharing Center w win7 i zmień TCP


RE: wskazanie domeny DNS - neelimaat - 25 Mar 2018

negativzero napisał: Postępuj zgodnie z instrukcjami z Cloudflare i zmień swoje serwery nazw odpowiednio do swojego rejestratora domen. Nie musisz wprowadzać żadnych zmian w firmie hostingowej. Cześć negatywny, Zmieniłem serwer DNS na domenę 2 na zalecany przez cloudflare dla domeny 1, ale wciąż ten sam problem ...


RE: wskazanie domeny DNS - sweetmsava - 25 Mar 2018

Czy wskazałeś już swój rekord @ swojej firmie hostingowej?


RE: wskazanie domeny DNS - qazster2005 - 25 Mar 2018

Cześć Wongpk, Zmieniłem serwer dns zgodnie z sugestią, ale nadal nie mogę uzyskać dostępu do domeny. Jakiego serwera nazw powinienem używać? Firma B lub cloudflare (zauważ, że cloudflare jest skonfigurowany tylko dla domeny głównej, a nie poddomeny)? Czy muszę również zmienić plik strefy DNS "A"?