cs-joke.pl forum
jaki jest słodki punkt w Price - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: jaki jest słodki punkt w Price (/thread-25512.html)



jaki jest słodki punkt w Price - x.xtaz.x - 24 Apr 2018

Amd Ryzen 1600 z GTX 1060?   Czuć się jak upgrade z i5 haswell com.


RE: jaki jest słodki punkt w Price - zulzainami - 24 Apr 2018

Gtx 1060 jest ceną niebotyczną z powodu wydobycia kryptograficznego. Teraz nic nie jest słodkie


RE: jaki jest słodki punkt w Price - billagrewal07 - 24 Apr 2018

Aktualizacja w jakim celu? Jeśli czysto w grach, różnica między tymi 2 jest minimalna. Raczej po prostu uaktualniacie tylko grafikę. Chociaż ceny są teraz nieco zawyżone z powodu szaleństwa w kryptowalutach na całym świecie. W przypadku innych aplikacji wielowątkowych, tak Ryzen 1600 jest wartością kupowaną w swoim przedziale cenowym.


RE: jaki jest słodki punkt w Price - hammock720 - 24 Apr 2018

xonix napisał: Aktualizacja w jakim celu? Jeśli czysto w grach, różnica między tymi 2 jest minimalna. Raczej po prostu uaktualniacie tylko grafikę. Chociaż ceny są teraz nieco zawyżone z powodu szaleństwa w kryptowalutach na całym świecie. W przypadku innych aplikacji wielowątkowych, tak Ryzen 1600 jest wartością kupowaną w swoim przedziale cenowym. Hmm, ponieważ chcę uaktualnić moją przestrzeń SSD, dodatkową przestrzeń HD i kartę graficzną, więc zastanawiam się, czy po prostu zmienić te 3 części, czy po prostu zrobić remont. Moja obecna konfiguracja I5 4460 Powercolor R270 8 gig ram Zagraj w cień mordoru przy średnich ustawieniach, ale wysokie nie są gładkie. Moje ssd i hdisk zabrakło miejsca, pełne gier i krewetek. Dysk SSD nie jest zbyt stabilny, należy użyć w połowie zawieszania, a następnie monituje dysk twardy, który nie został wykryty.


RE: jaki jest słodki punkt w Price - carrie.lutz - 24 Apr 2018

hentaixp1985 napisał: Hmm, ponieważ chcę uaktualnić moją przestrzeń SSD, dodatkową przestrzeń HD i kartę graficzną, więc zastanawiam się, czy po prostu zmienić te 3 części, czy po prostu zrobić remont. Moja obecna konfiguracja I5 4460 Powercolor R270 8 gig ram Zagraj w cień mordoru przy średnich ustawieniach, ale wysokie nie są gładkie. Moje ssd i hdisk zabrakło miejsca, pełne gier i krewetek. Dysk SSD nie jest zbyt stabilny, należy użyć w połowie zawieszania, a następnie monituje dysk twardy, który nie został wykryty. Przełączanie oznacza koszt nowej płyty procesorowej ddr4 RAM. Idź i sprawdź, czy Twoja gra oferuje więcej rdzeni


RE: jaki jest słodki punkt w Price - claresta.diana - 24 Apr 2018

Jeśli czujesz, że najlepszym miejscem jest trzymanie pieniędzy w kieszeni. Kiedy stanie się potrzebna, spytaj ponownie, ponieważ wszystko pójdzie dalej hentaixp1985 napisał: Amd Ryzen 1600 z GTX 1060? Czuć się jak upgrade z i5 haswell com.


RE: jaki jest słodki punkt w Price - shaibazsa - 24 Apr 2018

nic nie jest teraz słodkie: