cs-joke.pl forum
Czy warto zaktualizować do 1 Gbps w porównaniu do 200 Mb / s - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Czy warto zaktualizować do 1 Gbps w porównaniu do 200 Mb / s (/thread-26080.html)

Pages: 1 2


Czy warto zaktualizować do 1 Gbps w porównaniu do 200 Mb / s - qazster2005 - 03 Jun 2018

Ostatnio uaktualniłem plan 100 Mb / s do światłowodu 1Gbps, ale czułem się bezużyteczny.   Używam routera AC podanego przez Operatora,   -Stały laptop z kablem LAN (80 Mb / s +/-)   -starsze urządzenie z serii 5000 Samsung Smart TV LAN (opóźnienie w YouTube i zawieszenie podczas odtwarzania)   -MacBook Pro WIFI (190 Mb / s +/-)   -Intelefon 6 (97 Mb / s +/-)   Wydaje mi się, że jeśli nadal używam starego gadżetu, który nie może cieszyć się szybkością 1 Gbps, można również uaktualnić do 200 Mbps zamiast płacić 10 USD miesięcznie za prędkość, z której nie mogę korzystać. Ktoś się ze mną zgadza? czy jest to warte aktualizacji dla wielu urządzeń o prędkości 200 Mb / s w tym samym czasie?


RE: Czy warto zaktualizować do 1 Gbps w porównaniu do 200 Mb / s - iangel42 - 03 Jun 2018

Po pierwsze, jeśli uważasz, że te urządzenia wytrzymają dłużej niż umowa na 2 lata, to idź dalej. Niektórzy ludzie regularnie odświeżają swój sprzęt, dzięki czemu będą mogli cieszyć się zwiększeniem prędkości. Po drugie, jeśli spojrzysz na scenariusz, gdy wszystkie Twoje urządzenia korzystają z Internetu w tym samym czasie. Doświadczysz płynniejszych wrażeń, ponieważ przepustowość 1 Gb / s jest o wiele większa niż w przypadku 200 Mb / s -Stały laptop z kablem LAN (60-90 Mb / s) *** może wykorzystać adapter USB 3.0 do Ethernetu, aby pokonać ograniczenie 100 Mb / s *** -starsze urządzenie z serii 5000 Samsung Smart TV LAN (opóźnienie w YouTube i zawieszenie podczas odtwarzania) *** może korzystać z urządzeń takich jak Chromecast, aby zaktualizować połączenie Wi-Fi do 5 GHz ***


RE: Czy warto zaktualizować do 1 Gbps w porównaniu do 200 Mb / s - shubhangidreams - 03 Jun 2018

Mój stary laptop ma prędkość, która nigdy nie przekracza 100 Mb / s. Jest to najprawdopodobniej spowodowane tym, że karta NIC do laptopa obsługuje tylko do 100 Mb / s. Z jakiego routera AC korzystasz? Zauważ, że potrzebujesz dobrego routera, aby cieszyć się szybkością 1 Gbps. Nie ma sensu uzyskiwać 1 Gb / s, ale ma router o niskim końcu. evapple napisał: Ostatnio uaktualniłem plan 100 Mb / s do światłowodu o przepustowości 1 Gb / s, ale nie mogę poczuć ogromnych uaktualnień lub zmian Używam routera AC podanego przez Operatora, -Stały laptop z kablem LAN (60-90 Mb / s) -starsze urządzenie z serii 5000 Samsung Smart TV LAN (opóźnienie w YouTube i zawieszenie podczas odtwarzania) -MacBook Pro WIFI (190Mbp


RE: Czy warto zaktualizować do 1 Gbps w porównaniu do 200 Mb / s - senthilprabhu.ind - 03 Jun 2018

Ponieważ już się wycofałeś, nie masz wyboru. Po prostu to wysysam.


RE: Czy warto zaktualizować do 1 Gbps w porównaniu do 200 Mb / s - cruz.jules - 03 Jun 2018

Być może, możesz rozważyć ulepszenie swoich urządzeń, aby cieszyć się większą prędkością!


RE: Czy warto zaktualizować do 1 Gbps w porównaniu do 200 Mb / s - yuffie.for - 03 Jun 2018

Właśnie odnowiłem kontrakt z 200 na 200 i zaoszczędziłem 10 $, test prędkości, przez większość czasu ~ 240, ponownie użyłem starego focusa Asusa, tak naprawdę nie widzę użycia 1Gbps. Jak często trzeba pobierać? Ile serwerów


RE: Czy warto zaktualizować do 1 Gbps w porównaniu do 200 Mb / s - anamaria.hernansanz - 03 Jun 2018

Chey, przeczytaj tytułową myśl, która rozważa ulepszenie, ale została ulepszona. Powinien być "co zrobić, aby zmaksymalizować mój ulepszony plan 1Gbps".


RE: Czy warto zaktualizować do 1 Gbps w porównaniu do 200 Mb / s - moresteveo - 03 Jun 2018

evapple napisał: Ostatnio uaktualniłem plan 100 Mb / s do światłowodu o przepustowości 1 Gb / s, ale nie mogę poczuć ogromnych uaktualnień lub zmian Używam routera AC podanego przez Operatora, -Stały laptop z kablem LAN (60-90 Mb / s) -starsze urządzenie z serii 5000 Samsung Smart TV LAN (opóźnienie w YouTube i zawieszenie podczas odtwarzania) -MacBook Pro WIFI (190 Mb / s +/-) - telefon 6 / 6s Wydaje mi się, że jeśli nadal używam starego gadżetu, który nie może cieszyć się szybkością 1 Gbps, można również uaktualnić do 200 Mbps zamiast płacić 10 USD miesięcznie za prędkość, z której nie mogę korzystać. Ktoś się ze mną zgadza? Jeśli kupisz adapter usb ac wifi z anteną zewnętrzną, możesz uzyskać ~ 200 Mbps na starego laptopa. Mój LG smart Tv jest na 5Ghz wifi i moja rodzina może oglądać streaming wideo z witryny za granicą bez lagów. Twój telewizor może być wadliwy.


RE: Czy warto zaktualizować do 1 Gbps w porównaniu do 200 Mb / s - adrienvigneron - 03 Jun 2018

Niewielu ludzi naprawdę skorzysta z 200 do 1 gbps


RE: Czy warto zaktualizować do 1 Gbps w porównaniu do 200 Mb / s - grant.glanvill - 03 Jun 2018

O mój bóg 1986 napisać: Niewielu ludzi naprawdę dostanie korzyści od 200 do 1 gbps Dla lekkiego użytkownika, zgadzam się z tobą.