cs-joke.pl forum
Ktoś kupił wcześniej GPU ZOTAC od Dynacore? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Ktoś kupił wcześniej GPU ZOTAC od Dynacore? (/thread-26102.html)

Pages: 1 2


Ktoś kupił wcześniej GPU ZOTAC od Dynacore? - hotshotz3 - 05 Jun 2018

Kupiony z drugiej ręki Zotac Mini GTX 1070 Ti za kompilację przyjaciela na karuzeli, sprzedawca twierdzi, że dostał go od Dynacore na Sim Lim Square, z dowodem zakupu z grudnia 2017.   Na pudełku znajdowała się jednak koreańska naklejka zamiast zwykłej naklejki Tech Dynamic. Ktoś zetknął się z tym wcześniej? Zaniepokojony, że nie może być lokalna gwarancja, i że sprzedawca lub dynacore próbuje wyciągnąć szybki   Proszę doradź, dzięki!       Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz


RE: Ktoś kupił wcześniej GPU ZOTAC od Dynacore? - ruby.watts432 - 05 Jun 2018

Wygląda jak zapas PI. Rejestracja gwarancji odbywa się przez Zotac Korea, więc byłbym zaskoczony, gdyby istniała jakakolwiek lokalna gwarancja.


RE: Ktoś kupił wcześniej GPU ZOTAC od Dynacore? - jamesking12345678 - 05 Jun 2018

Otrzymałem potwierdzenie odbioru DynaCore?


RE: Ktoś kupił wcześniej GPU ZOTAC od Dynacore? - nitinpaisa1 - 05 Jun 2018

Tak, mam. Sprzedawca, od którego go kupiłem, jest miłym dżentelmenem, wątpię, że będzie mnie blefował. Sprzedał mi go za bardzo rozsądną cenę. jtjt00 napisał: Otrzymałem potwierdzenie odbioru DynaCore?


RE: Ktoś kupił wcześniej GPU ZOTAC od Dynacore? - elliotthighland - 05 Jun 2018

Tak też myślałem. Ale sprzedawca powiedział mi, że wskazał to samo, kiedy po raz pierwszy kupił go od dynacore, i zapewnili go, że jest objęty lokalną gwarancją. Koenig168 napisał: Wygląda jak zapas PI. Rejestracja gwarancji odbywa się przez Zotac Korea, więc byłbym zaskoczony, gdyby istniała jakakolwiek lokalna gwarancja.


RE: Ktoś kupił wcześniej GPU ZOTAC od Dynacore? - farmertx - 05 Jun 2018

Niedawno przyniosłem też model Zotac 1070ti Mini firmy Dynacore, otrzymałem techniczną, dynamiczną 5-letnią gwarancję.


RE: Ktoś kupił wcześniej GPU ZOTAC od Dynacore? - telkaif - 05 Jun 2018

Rozumiem, dziękuję za twój wkład. Może zadzwonię, żeby sprawdzić. Kousoku napisał: Niedawno przyniosłem też model Zotac 1070ti Mini firmy Dynacore, otrzymałem techniczną, dynamiczną 5-letnią gwarancję.


RE: Ktoś kupił wcześniej GPU ZOTAC od Dynacore? - mmoncayo1 - 05 Jun 2018

xwxwxwxw napisał: Tak też myślałem. Ale sprzedawca powiedział mi, że wskazał to samo, kiedy po raz pierwszy kupił go od dynacore, i zapewnili go, że jest objęty lokalną gwarancją. Niektórzy sprzedawcy detaliczni interpretują lokalną gwarancję, aby oznaczać lokalną gwarancję na zakupy ... Myślę, że najłatwiej jest sprawdzić w Tech Dynamics.


RE: Ktoś kupił wcześniej GPU ZOTAC od Dynacore? - twentyeightdollars - 05 Jun 2018

Mój zotac gpu kupiony bezpośrednio od technologii dynamicznej naklejka gwarancyjna to angielskie słowa lei no korean word. Naklejka z gwarancją 3 2. Pomyśl o tym, najlepiej sprawdź za pomocą dynamicznej technologii.


RE: Ktoś kupił wcześniej GPU ZOTAC od Dynacore? - syaidatul.rasli - 05 Jun 2018

xwxwxwxw napisał: Kupiony z drugiej ręki Zotac Mini GTX 1070 Ti za kompilację przyjaciela na karuzeli, sprzedawca twierdzi, że dostał go od Dynacore na Sim Lim Square, z dowodem zakupu z grudnia 2017. Na pudełku znajdowała się jednak koreańska naklejka zamiast zwykłej naklejki Tech Dynamic. Ktoś zetknął się z tym wcześniej? Zaniepokojony, że nie może być lokalna gwarancja, i że sprzedawca lub dynacore próbuje wyciągnąć szybki Proszę doradź, dzięki! kupiłem mój Zotac 1070 mini wcześniej na qoo10 podczas sprzedaży bf 2016, który ma również naklejkę koreańską.