cs-joke.pl forum
System do gier za 1600 $ * Maks. * Doradzamy. - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: System do gier za 1600 $ * Maks. * Doradzamy. (/thread-26298.html)

Pages: 1 2


System do gier za 1600 $ * Maks. * Doradzamy. - iheartglee - 20 Jun 2018

Cześć elity HWZ,   Pomagam przyjaciołowi zbudować swój pierwszy komputer do gier i chciałbym podzielić się z Wami opiniami na temat części, które wybieram.   Nie wymaga Wi-Fi, nie ma KB


RE: System do gier za 1600 $ * Maks. * Doradzamy. - kanaknjn791 - 20 Jun 2018

Wah. Pytasz o rekomendacje ?! Corsair LPX 3000mhz kosztuje 209 $ PCT EVGA GD 550W semi modular 80 Gold 5yrs gwarancja 109 USD PCT CM Masterbox Lite 3 wykorzystuje psu jako układ wydechowy. Stąd tylko 1 wentylator wyciągowy z tyłu. 2x wentylatory 120mm od karuzeli. Pamiętaj, aby kupić koncentrator wentylatora


RE: System do gier za 1600 $ * Maks. * Doradzamy. - oussa.samadi - 20 Jun 2018

Można rozważyć ryzen r5 1600 asrock ab350m z videopro @ qoo10. 349 $ 139 $ = 488 $. Pozostałe 112 USD może wykorzystać do kupna pamięci RAM, aby osiągnąć minimum 600 USD. Kup w 2 acct.


RE: System do gier za 1600 $ * Maks. * Doradzamy. - leylacafferata - 20 Jun 2018

Nawet nie martw się o ceny. Sklep odrobinę się obniży, a Ty dostosujesz się do swojego budżetu. Więc, zdobądź 80 Złotych Psu coz Ryzen, możesz podkręcić i zazwyczaj polecam 80 Złotych psu dla celów, ponieważ dostarczanie mocy jest czystsze i bardziej stabilne z lepszymi komponentami psu. CM Lite 3 psu jest na szczycie. Nie ma miejsca na ukrywanie kabli, więc popchnij nadmiar kabla do wnęki 5,25 cala. Pracuję w tym przypadku wcześniej. Później znajduję obraz i pocztę do ciebie. Gpu jest co najwyżej na dole. Twój mobo PCIE x16 to drugie miejsce. Będzie pasować do Twojego przypadku, ponieważ wciąż jest 3 miejsce na slot PCIE. Wentylator dolnego pokrowca doprowadzi powietrze do twojego gpu, więc nie martw się o wysokość 2,5 gniazda. Gtx 1070 nadal nie jest tak silny jak GTX 1080, więc uważam, że sprawa może sobie z tym poradzić. Edytuj: oto zdjęcie zmontowanego zestawu, więc będziesz miał pomysł. Muszę przyznać, że nie jest to moja najlepsza wydajność w zarządzaniu kablami:


RE: System do gier za 1600 $ * Maks. * Doradzamy. - basa414 - 20 Jun 2018

Psu u może rozważyć wypróbowanie S12II-520 sezonowe 80+ brąz 520W $ 88 @ Sgpc Mart.self zbierać


RE: System do gier za 1600 $ * Maks. * Doradzamy. - jdplay - 20 Jun 2018

singupingu napisał: Nawet nie martw się o ceny. Sklep odrobinę się obniży, a Ty dostosujesz się do swojego budżetu. Tak więc, dostań 80+ Złotego psu coz Ryzen może podkręcić i zwykle polecam 80+ Złotego psu dla celu celu jak moc dostarczania jest czystsza i bardziej stabilna z lepszymi komponentami psu. CM Lite 3 psu jest na szczycie. Nie ma miejsca na ukrywanie kabli, więc popchnij nadmiar kabla do wnęki 5,25 cala. Pracuję w tym przypadku wcześniej. Później znajduję obraz i pocztę do ciebie. Gpu jest co najwyżej na dole. Twój mobo PCIE x16 to drugie miejsce. Będzie pasować do Twojego przypadku, ponieważ wciąż jest 3 miejsce na slot PCIE. Wentylator dolnego pokrowca doprowadzi powietrze do twojego gpu, więc nie martw się o wysokość 2,5 gniazda. Gtx 1070 nadal nie jest tak silny jak GTX 1080, więc uważam, że sprawa może sobie z tym poradzić. Edytuj: oto zdjęcie zmontowanego zestawu, więc będziesz miał pomysł. Muszę przyznać, że nie jest to moja najlepsza wydajność do zarządzania kablami: / Dzięki! Zastanowię się zamiast tego zdobyć Złoty zasilacz. Planuję uzyskać nowszą wersję 3.1, która ma zasilacz na dole. Mogę zdobyć Gigabyte AB350M Gaming 3 zamiast ASRock AB350M Pro 4, ponieważ Gaming 3 ma PCIe 3.0 jako pierwszy slot, więc więcej miejsca dla GTX 1070, 2.5 slot karty w małym pudełku. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz


RE: System do gier za 1600 $ * Maks. * Doradzamy. - neasterl - 20 Jun 2018

xtractor napisał: Psu można rozważyć wypróbować S12II-520 sezonowe 80 brąz 520W 88 dolarów @ Sgpc Mart Hmm, dzięki. Używałem wcześniej S12II-520, świetnego legendarnego zasilacza, ale wolałbym coś ładniej wyglądającego, a nawet GOLD z ocenionym zasilaczem dla tej wersji. Druga wersja. Zmieniono na Gigabyte GA-AB350M-Gaming3, ponieważ mój przyjaciel poprosił o czerwony


RE: System do gier za 1600 $ * Maks. * Doradzamy. - mfh051 - 20 Jun 2018

Psycovirus napisał: Dzięki! Zastanowię się zamiast tego zdobyć Złoty zasilacz. Planuję uzyskać nowszą wersję 3.1, która ma zasilacz na dole. Mogę zdobyć Gigabyte AB350M Gaming 3 zamiast ASRock AB350M Pro 4, ponieważ Gaming 3 ma PCIe 3.0 jako pierwszy slot, więc więcej miejsca dla GTX 1070, 2.5 slot karty w małym pudełku. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Och, moje złe. W przypadku wielokrotnego braku (punktu) 1. Lol. W tym przypadku wystarczy użyć tylko 1 wydechu. Nie chciałbyś, żeby zarówno gpu, jak i psu wysysały powietrze przeciwko sobie. To nie powinno być problemem. Wygląda całkiem nieźle, ale szkoda, że nie wystarcza budżetu dla fanów na czele:


RE: System do gier za 1600 $ * Maks. * Doradzamy. - slajdb - 20 Jun 2018

Twój system jest podobny do mojego, dla SSD tbh Czuję, że możesz kupić normalny dysk SSD zamiast M.2, ponieważ model 850 M.2 ma taką samą wydajność jak normalny ssd, a także slot m.2 znajduje się poniżej gniazda pcie ciepło będzie nieco pochłaniane przez gpu. Jeśli chcesz korzystać z m.2, 960 pro będzie w pełni korzystać zamiast 850 pro


RE: System do gier za 1600 $ * Maks. * Doradzamy. - rajivarora10 - 20 Jun 2018

shadow84 napisał: Można rozważyć ryzen r5 1600 asrock ab350m frm videopro @ qoo10. 349 $ 139 $ = 488 $. Remainjng 112 USD może użyć, aby kupić ram, aby spełnić minimalne 600 $. Kup w 2 acct. Przejrzałem oferowane płyty główne dla Ryzena na Qoo10 Videopro i stwierdziłem, że nie jest to atrakcyjne. AsRock jest budżetową płytą bez radiatora VRM, a nie najlepszą w SG Weather. Dzięki, po prostu kupię pakiet ze sklepu. [QUOTE = royalmage; 108767675] Twój system podobny do mojego, dla SSD tbh Czuję, że możesz kupić normalny dysk SSD zamiast M.2, ponieważ 850 M.2 ma taką samą wydajność jak normalna ssd, a także m. 2 gniazdo znajduje się poniżej szczeliny pcie, a ciepło zostanie lekko pochłonięte przez gpu. Jeśli chcesz korzystać z m.2, 960 pro będzie w pełni korzystać zamiast 850 pro