cs-joke.pl forum
Płonący zapach z komputera - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Płonący zapach z komputera (/thread-26642.html)

Pages: 1 2


Płonący zapach z komputera - syed.danish - 12 Jul 2018

Mój komputer będzie często powodował palący się dym podczas uruchamiania systemu. Pachnie jak płonąca guma. Próbowałem otworzyć obudowę i szukać śladów spalonych kabli lub spalonych części, ale wszystko wydaje się w porządku. Możliwy problem może być? Każdy ekspert od komputerów osobistych tutaj?


RE: Płonący zapach z komputera - gpersich - 12 Jul 2018

Możliwe czapki z węglem aktywnym


RE: Płonący zapach z komputera - roula.aj - 12 Jul 2018

Zgadzam się z tym również.


RE: Płonący zapach z komputera - cloaked82 - 12 Jul 2018

Odłącz wszystkie podłączone złącza i sprawdź podłączone części


RE: Płonący zapach z komputera - grant.glanvill - 12 Jul 2018

Skąd wziął się ten dym? Widoczny? Jeśli widoczne, można otworzyć panel boczny i włączyć go i obserwować, skąd dym pochodzi z lor. Prawdopodobnie zasilacz timpeh82 napisał: Mój komputer będzie często powodował palący się dym podczas uruchamiania systemu. Pachnie jak płonąca guma. Próbowałem otworzyć obudowę i szukać śladów spalonych kabli lub spalonych części, ale wszystko wydaje się w porządku. Możliwy problem może być? Każdy ekspert od komputerów osobistych tutaj? = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = Aplikacja forum HardwareZone


RE: Płonący zapach z komputera - hardsystem29650 - 12 Jul 2018

wyjąć psu .. i sprawdzić wszystkie złącza i umieścić psu blisko nosa zobaczyć, czy psu ma zapach? sprawdź, czy masz zapasowe psu i spróbuj go wymienić i sprawdź, czy masz zapach, czy nie. podejrzane mogą być czapki wewnątrz psu nadęty?


RE: Płonący zapach z komputera - rhcarrj - 12 Jul 2018

timpeh82 napisał: Mój komputer będzie często powodował palący się dym podczas uruchamiania systemu. Pachnie jak płonąca guma. Próbowałem otworzyć obudowę i szukać śladów spalonych kabli lub spalonych części, ale wszystko wydaje się w porządku. Możliwy problem może być? Każdy ekspert od komputerów osobistych tutaj? Zasilacz Płyta główna Zmień swój komputer Nie chcesz, aby elementy ekscytowały się, gdy komputer jest włączony i nie ma Cię w pobliżu ...


RE: Płonący zapach z komputera - aathompson - 12 Jul 2018

Hmm właśnie sprawdzam, mam szansę, mobo ah? Myślałem, że jeśli mobo czapki coś źle nie będzie w stanie już włączyć? A może fazy mocy zostały uszkodzone i nadal włączone? tmfwy napisał: Zasilacz Płyta główna Zmień swój komputer Nie chcesz, aby elementy ekscytowały się, gdy komputer jest włączony i nie ma Cię w pobliżu ... = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = Aplikacja forum HardwareZone


RE: Płonący zapach z komputera - s.h.e.el.a.gh.kachel97.860 - 12 Jul 2018

ponieważ mówisz, że to mobo sprawdzaj spalone lub czarne znaki lub czapki. jeśli nie możesz zidentyfikować, proszę, wyślijcie rmę i poproście o sprawdzenie.


RE: Płonący zapach z komputera - ravazmu - 12 Jul 2018

joshuaho napisał: Hmm właśnie sprawdzam, mam szansę, mobo ah? Myślałem, że jeśli mobo czapki coś źle nie będzie w stanie już włączyć? A może fazy mocy zostały uszkodzone i nadal włączone? = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = • = Aplikacja forum HardwareZone czapki mobo mogą nadal działać Tam to zrobiłem Widziałem, że mobo wadliwy może pisać, ale nie może wejść do okien Niektórzy mobo uzależnieni od postu. Niektórzy są po prostu nieśmiali, by publikować.