cs-joke.pl forum
Asus RT-N56U i SingTel 300 bezprzewodowe łącze bezprzewodowe wolne. - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Asus RT-N56U i SingTel 300 bezprzewodowe łącze bezprzewodowe wolne. (/thread-27601.html)

Pages: 1 2


Asus RT-N56U i SingTel 300 bezprzewodowe łącze bezprzewodowe wolne. - smily58 - 14 Sep 2018

cześć wszystkim   Właśnie uaktualniłem plan 300 Mbps SingTel i zdałem sobie sprawę, że mój N56U wysyła tylko 150 Mb / s na połączenie bezprzewodowe. Próbowałem zmienić ustawienia bezskutecznie. Oprogramowanie układowe jest również najnowsze.   Aby przetestować, podłączyłem Apple AirPort Extreme do N56-U, a otrzymany sygnał bezprzewodowy wyniósł 280 Mbps   Wygląda na to, że N56-U jest powolny. Czy ktoś może doradzić, jeśli występują tego samego problemu i co może być poprawka?   Czy muszę po prostu zmienić na nowy router AC, np. Asus AC66-U, który może obsługiwać większe prędkości?   Dziękuje wszystkim


RE: Asus RT-N56U i SingTel 300 bezprzewodowe łącze bezprzewodowe wolne. - rfierrom - 14 Sep 2018

Hmm, czy twoja karta sieci bezprzewodowej obsługuje do 300 Mb / s lub 150 MB / s?


RE: Asus RT-N56U i SingTel 300 bezprzewodowe łącze bezprzewodowe wolne. - nmygsm - 14 Sep 2018

Karta bezprzewodowa na moim MacBooku Pro? Jest przygotowany na AC. Jak zaobserwowano, prędkość bezprzewodowa wynosi 280 GHz od AirPort Extreme


RE: Asus RT-N56U i SingTel 300 bezprzewodowe łącze bezprzewodowe wolne. - gangstagaret - 14 Sep 2018

ifini_t napisał: Karta bezprzewodowa na moim MacBooku Pro? Jest przygotowany na AC. Jak zaobserwowano, prędkość bezprzewodowa wynosi 280 GHz od AirPort Extreme Ten router może obsługiwać do 300 Mb / s, ale nie oznacza to, że dostaniesz pełne 300 i dlatego używane jest słowo do góry. Do maksymalnej prędkości, którą może obsłużyć, więc czasami możesz zbliżyć się do maksimum, a czasami nie możesz być tak blisko. W rzeczywistości taka prędkość jest bardzo dobra, ponieważ średnio powinna wynosić 90% -99,9% wartości maksymalnej. Twoja lokalna prędkość przekracza 90%, więc już jest bardzo dobra. Niektóre routery tylko 50% maks.


RE: Asus RT-N56U i SingTel 300 bezprzewodowe łącze bezprzewodowe wolne. - adrienvigneron - 14 Sep 2018

Cześć Henry Dziękuję za odpowiedź na moje problemy Myślę, że źle odczytałeś mój wpis Oto prędkość Wi-Fi, którą otrzymuję z mojego planu światłowodowego SingTel 300 Asus RT-N56U prędkość Wi-Fi: średnio 150 Mb / s Apple Airport Extreme prędkość: średnio 290 Mb / s Moje pytanie brzmi: dlaczego lotnisko Extreme może uderzyć 290 Mb / s, kiedy RT-N65U może osiągnąć połowę prędkości z mojego 300-światłowodowego planu Moje następne pytanie brzmi: czy powinienem zmienić system na Asus RT-AC66U, aby uzyskać lepsze prędkości, aby móc korzystać z 300-światowego planu światłowodowego, za który płacę i oczekuję przyjemności. Jeśli nie po prostu kup sobie Airport Extreme, który potwierdza, może uzyskać 290 Mb / s Dzięki


RE: Asus RT-N56U i SingTel 300 bezprzewodowe łącze bezprzewodowe wolne. - smily58 - 14 Sep 2018

Czy oba testy opierają się na tej samej odległej / większej liczbie ścian od komputera Mac? Czy Twój Mac łączy router Asus z szybkością 5 GHz?


RE: Asus RT-N56U i SingTel 300 bezprzewodowe łącze bezprzewodowe wolne. - jennifercookqrvxt - 14 Sep 2018

Solaride napisał: Czy oba testy opierają się na tej samej odległej / większej liczbie ścian od komputera Mac? Czy łączysz się z prędkością 5ghz? Tak, oba są w tej samej odległości i oba są podłączone do 5 GHz


RE: Asus RT-N56U i SingTel 300 bezprzewodowe łącze bezprzewodowe wolne. - sty94729 - 14 Sep 2018

Włączono tryb łączenia kanałów?


RE: Asus RT-N56U i SingTel 300 bezprzewodowe łącze bezprzewodowe wolne. - rinjanijelek - 14 Sep 2018

hmmm Niestety nie jestem pewien, co masz na myśli przez tryb łączenia kanałów. Proszę oświecić


RE: Asus RT-N56U i SingTel 300 bezprzewodowe łącze bezprzewodowe wolne. - cloaked82 - 14 Sep 2018

ifini_t napisał: hmmm Niestety nie jestem pewien, co masz na myśli przez tryb łączenia kanałów. Proszę oświecić Ten obraz został przeskalowany. Kliknij, aby zobaczyć oryginalny obraz Spróbuj powyższych ustawień dla 5 GHz. Możesz wybrać inny "Kanał kontrolny". źródło: gabroski: Ustawienia Asus RT N56U