cs-joke.pl forum
Jak korzystać z routera innej firmy w Singtel Fiber? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Jak korzystać z routera innej firmy w Singtel Fiber? (/thread-27699.html)

Pages: 1 2


Jak korzystać z routera innej firmy w Singtel Fiber? - ckwnicee - 20 Sep 2018

Cześć chłopaki, jak to mnie wkurza. Jak mogę korzystać z mojego routera DLINK 860L na moim cholernym, głupim, singtelowym włóknie? Jakieś dobre tutoriale? Inny dostawca usług internetowych może korzystać z routera innej firmy? Dzięki !!!


RE: Jak korzystać z routera innej firmy w Singtel Fiber? - roger.eikrem - 20 Sep 2018

Singnet może używać każdego rodzaju routera z wyjątkiem tplinka. Jeśli użyjesz miotv, opcje ur zostaną ograniczone do kilku takich, jak Asus. Z jakimi problemami się borykasz?


RE: Jak korzystać z routera innej firmy w Singtel Fiber? - iangel42 - 20 Sep 2018

zypheus napisał: Cześć chłopaki, jak to mnie wkurza. Jak mogę korzystać z mojego routera DLINK 860L na moim cholernym, głupim, singtelowym włóknie? Jakieś dobre tutoriale? Inny dostawca usług internetowych może korzystać z routera innej firmy? Dzięki !!! Czy próbujesz całkowicie zastąpić router dostarczany przez Singtel swoim telefonem 860L? Musisz mieć router obsługujący sieć VLAN. Sprawdź w podręczniku użytkownika routera, jak skonfigurować sieci VLAN (jeśli to możliwe). W przypadku samouczka możesz nie znaleźć konkretnie dla swojego 860L, więc musisz dostosować ustawienia dla innego modelu, np .: SingTel TL-WR1043v1.8 [OpenWRT]


RE: Jak korzystać z routera innej firmy w Singtel Fiber? - patann42 - 20 Sep 2018

Ah-Pin-Kor napisał: Czy próbujesz całkowicie zastąpić router dostarczany przez Singtel swoim telefonem 860L? Musisz mieć router obsługujący sieć VLAN. Sprawdź w podręczniku użytkownika routera, jak skonfigurować sieci VLAN (jeśli to możliwe). W przypadku samouczka możesz nie znaleźć konkretnie dla swojego 860L, więc musisz dostosować ustawienia dla innego modelu, np .: SingTel TL-WR1043v1.8 [OpenWRT] Jeśli nie ma miotv, nie ma potrzeby tagowania vlan.


RE: Jak korzystać z routera innej firmy w Singtel Fiber? - ars.repetita - 20 Sep 2018

Nie, nie mam MIOTv. Czy mogę po prostu wymienić router innej firmy po prostu podłączając kable?


RE: Jak korzystać z routera innej firmy w Singtel Fiber? - saramitra - 20 Sep 2018

zypheus napisał: Nie, nie mam MIOTv. Czy mogę po prostu wymienić router innej firmy po prostu podłączając kable? Najprostszym sposobem sprawdzenia jest podłączenie kabla lan z laptopa do portu LAN nr 1 ONT, poprzez przekazanie routera. Następnie zrestartuj ONT. JEŚLI jesteś w stanie połączyć się z Internetem, oznaczało to, że jest to vlan untagged i możesz po prostu użyć dowolnego routera ... plug & play. Jeśli nie działało, oznaczało to, że renfred89 podał ci złe informacje, musisz to zrobić zgodnie z tym, co napisał Ah-Pin-Kor!


RE: Jak korzystać z routera innej firmy w Singtel Fiber? - moresteveo - 20 Sep 2018

Eh Używam Dlink 860L nazywanego help desk, ale powiedzieli, że potrzebuję modemu do podłączenia do Internetu. ONT ma wbudowany modem? Próbowałeś także użyć połączenia kablem LAN z ONT do routera, a komputer nic nie działa ... Więc tat oznacza konieczność usunięcia? Głupi Sinktel


RE: Jak korzystać z routera innej firmy w Singtel Fiber? - xodnum - 20 Sep 2018

Wah dun przestraszyć mnie ley, singtel fiber nie może używać innego routera ppl meh


RE: Jak korzystać z routera innej firmy w Singtel Fiber? - claresta.diana - 20 Sep 2018

Czy nie mogą dać ci wielu wymówek ... Zarówno z Singtel, jak i Dlink ...


RE: Jak korzystać z routera innej firmy w Singtel Fiber? - wheelerlink7856 - 20 Sep 2018

Myślę, że TS powinien podłączyć kabel LAN z ONT do laptopa, aby sprawdzić, czy jest jakieś połączenie. jeśli tak będzie, problem będzie odizolowany od twojego DLINK Nie jestem ekspertem w DLINK, ale możesz spróbować zalogować się na stronie konfiguracji DLINK, aby sprawdzić, czy w DLINK jest adres IP WAN, a jeśli nie ma adresu WAN IP, to może to być problem ze sprzętem? używam routera TP LINK na serwerze singnet Fiber, nie ma problemów w ogóle, tagowanie vlan jest dla użytkowników miotv nia