cs-joke.pl forum
Gdzie kupić RMA Razer Mouse od Lazada? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Gdzie kupić RMA Razer Mouse od Lazada? (/thread-27973.html)



Gdzie kupić RMA Razer Mouse od Lazada? - stacey.a.lee - 08 Oct 2018

Mam mysz Razer Deathadder Chroma, którą kupiłem od Lazada z gwarancją do końca przyszłego tygodnia.   Ma problem z podwójnym kliknięciem, który jest bardzo powtarzalny.   Jak mogę RMA myszy jak najszybciej? Dzięki!


RE: Gdzie kupić RMA Razer Mouse od Lazada? - chotiya.ram - 08 Oct 2018

Wildreamz napisał: Mam mysz Razer Deathadder Chroma, którą kupiłem od Lazada z gwarancją do końca przyszłego tygodnia. Ma problem z podwójnym kliknięciem, który jest bardzo powtarzalny. Jak mogę RMA myszy jak najszybciej? Dzięki! Kupił Blackwidow i został poproszony o RMA bezpośrednio w Ban Leong.


RE: Gdzie kupić RMA Razer Mouse od Lazada? - hotshotz3 - 08 Oct 2018

-Grift- napisał: Kupił Blackwidow i został poproszony o RMA bezpośrednio w Ban Leong. Dzięki za szybką odpowiedź. Zrobiłeś to wcześniej? Po prostu zejść do Ban Leong?


RE: Gdzie kupić RMA Razer Mouse od Lazada? - rawat.kshitiz - 08 Oct 2018

Wildreamz napisał: Dzięki za szybką odpowiedź. Zrobiłeś to wcześniej? Po prostu zejść do Ban Leong? Tak 10char


RE: Gdzie kupić RMA Razer Mouse od Lazada? - xodnum - 08 Oct 2018

OK, zarejestrowałem stronę internetową Ban Leong, otrzymałem kartę gwarancyjną i wydrukowałem potwierdzenie od Lazada pokazujące, że mam 2-letnią lokalną gwarancję. Rzucę Ban Leong w przyszłym tygodniu podczas godzin pracy, aby spróbować szczęścia. Wielkie dzięki!


RE: Gdzie kupić RMA Razer Mouse od Lazada? - panyadede - 08 Oct 2018

Wildreamz napisał: OK, zarejestrowałem stronę internetową Ban Leong, otrzymałem kartę gwarancyjną i wydrukowałem potwierdzenie od Lazada pokazujące, że mam 2-letnią lokalną gwarancję. Rzucę Ban Leong w przyszłym tygodniu podczas godzin pracy, aby spróbować szczęścia. Wielkie dzięki! Nawet się nie zarejestrowałem. Wyszedłem prosto z rachunkiem lazada


RE: Gdzie kupić RMA Razer Mouse od Lazada? - mikesteven67 - 08 Oct 2018

czy próbowałeś dmuchać powietrzem do myszy? 2 z moich dawnych zabójców miało podwójne problemy z klikaniem, po prostu wdmuchnij trochę sprężonego powietrza do przycisku lub ustami. albo otwórz i wyczyść. najlepszym rozwiązaniem jest zakup innej marki.


RE: Gdzie kupić RMA Razer Mouse od Lazada? - sally.meyers - 08 Oct 2018

lepiej do rmy i sprzedaj nowy zamiennik i uzyskaj logitech


RE: Gdzie kupić RMA Razer Mouse od Lazada? - gangstagaret - 08 Oct 2018

yusoffb01 napisał: lepiej do rmy i sprzedaj nowy zamiennik i uzyskaj logitech . Przełączyłem się na Logitech G403, ale nie przywykłem do kształtu. Powrót do korzystania z DeathAdder Elite.


RE: Gdzie kupić RMA Razer Mouse od Lazada? - colhdqq - 08 Oct 2018

Message Tan Min Liang Wildreamz napisał: Mam mysz Razer Deathadder Chroma, którą kupiłem od Lazada z gwarancją do końca przyszłego tygodnia. Ma problem z podwójnym kliknięciem, który jest bardzo powtarzalny. Jak mogę RMA myszy jak najszybciej? Dzięki! Wysłane za pomocą aplikacji Audeze LCD-X HardwareZone Forums