cs-joke.pl forum
Pomóż mi proszę! myślenie o ulepszeniu, ale utracone - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Pomóż mi proszę! myślenie o ulepszeniu, ale utracone (/thread-27991.html)

Pages: 1 2


Pomóż mi proszę! myślenie o ulepszeniu, ale utracone - prac.anad.pozycja - 11 Oct 2018

Czytałem i przeprowadzałem badania, ale jest zbyt wiele terminów i informacji, których nie rozumiem.   Najpierw używam routera jednopasmowego, około 5 metrów od mojego pulpitu. gdy członkowie mojej rodziny wrócą z pracy, mój ping może osiągnąć do 400 w dota2, co jest szalone i niemożliwe do odtworzenia.   Zamierzam myśleć o uzyskaniu routera dwuzakresowego lub przy użyciu połączenia Ethernet. połączenie ethernetowe i muszę skontaktować się z serwisem i zbudować port LAN w moim pokoju. Czy nadal muszę uzyskać router dwuzakresowy, jeśli korzystam z połączenia Ethernet? ponieważ w tym momencie 5ghz nie ma już znaczenia, prawda?   jeśli powiedzmy, że mam router dwupasmowy, czy marka i model mają znaczenie? widziałem asus n56u na 120 $ i ac68u na 300 $. omg różnicy ... czy różnica w cenie jest uzasadniona?   Mój plan powinien wynosić 100 Mb / s lub 200 Mb / s. jego podana jako 144,5 w ramach właściwości. wiele niepewności, dzięki za wszystko.


RE: Pomóż mi proszę! myślenie o ulepszeniu, ale utracone - priyapatils84 - 11 Oct 2018

dzięki! to bardzo pomaga! uppp po więcej porad proszę ~~ Nie rozumiem tej części "być może jest to problem, który usługa musi rozwiązać",


RE: Pomóż mi proszę! myślenie o ulepszeniu, ale utracone - ddmack.mcclam281 - 11 Oct 2018

serwery gier wymagają tras do gier .... zazwyczaj jest to usługa P2P itp. więc niektórzy dostawcy usług internetowych nie lubią, gdy go hogging


RE: Pomóż mi proszę! myślenie o ulepszeniu, ale utracone - anieqsamsodien - 11 Oct 2018

Czy można bezpiecznie założyć, że zmiana mojego routera zdecydowanie rozwiąże mój problem?


RE: Pomóż mi proszę! myślenie o ulepszeniu, ale utracone - paulinanield5ij - 11 Oct 2018

applebig napisał: Czy można bezpiecznie założyć, że zmiana mojego routera zdecydowanie rozwiąże mój problem? tak i nie. wiele gier, takich jak dota2, cs, starcraft, d3, wymaga stałego, stabilnego połączenia, aby grać poprawnie. Nie mówię, że nie będziesz w stanie grać, tylko, że prawdopodobnie umrzesz z powodu nagłych skoków i tego wszystkiego, co cię zirytuje. Tak, otrzymasz ulepszenia prawdopodobnie z mniejszym opóźnieniem i innymi rzeczami. Nie, ponieważ samo połączenie bezprzewodowe nie jest bardzo stabilne, chyba że masz dobre środowisko dla sieci bezprzewodowej (bardzo niewiele innych routerów / urządzeń bezprzewodowych, żadnych ścian ... itd.). jest to szczególnie trudne w środowisku HDB, gdzie wiele sygnałów leci wszędzie. Ściany źle cię zasygnalizują. czy mogę mieć następujące informacje poniżej: - Twój ISP (singtel, starhub, M1) - Twój plan światłowodowy / szerokopasmowy - Aktualny router (z numerem modelu) - Ile słupków sygnału masz (np .: 3 / 5..etc) Najszybszym sposobem rozwiązania tego problemu jest użycie kabla przewodowego. Trunk do komputera lub coś podobnego.


RE: Pomóż mi proszę! myślenie o ulepszeniu, ale utracone - sreejithanagha - 11 Oct 2018

pchły1 napisał: tak i nie. wiele gier, takich jak dota2, cs, starcraft, d3, wymaga stałego, stabilnego połączenia, aby grać poprawnie. Nie mówię, że nie będziesz w stanie grać, tylko, że prawdopodobnie umrzesz z powodu nagłych skoków i tego wszystkiego, co cię zirytuje. Tak, otrzymasz ulepszenia prawdopodobnie z mniejszym opóźnieniem i innymi rzeczami. Nie, ponieważ samo połączenie bezprzewodowe nie jest bardzo stabilne, chyba że masz dobre środowisko dla sieci bezprzewodowej (bardzo niewiele innych routerów / urządzeń bezprzewodowych, żadnych ścian ... itd.). jest to szczególnie trudne w środowisku HDB, gdzie wiele sygnałów leci wszędzie. Ściany źle cię zasygnalizują. czy mogę mieć następujące informacje poniżej: - Twój ISP (singtel, starhub, M1) - Twój plan światłowodowy / szerokopasmowy - Aktualny router (z numerem modelu) - Ile słupków sygnału masz (np .: 3 / 5..etc) Najszybszym sposobem rozwiązania tego problemu jest użycie kabla przewodowego. Trunk do komputera lub coś podobnego. używam Singtel 200 Mb / s Aztech 7000, darmowy router jednopasmowy oferowany przez Singtel Pełna większość czasu Speedtest daje mi odczyt 30-40 Mb / s. Więc zamiast korzystać z routera dwuzakresowego i łączyć się bezprzewodowo, czy lepiej zainwestować pieniądze, aby podłączyć port LAN w moim pokoju, więc korzystam z połączenia przewodowego? Ile będzie zbudować taki port?


RE: Pomóż mi proszę! myślenie o ulepszeniu, ale utracone - mmoncayo1 - 11 Oct 2018

czy możesz wypróbować połączenie przewodowe, takie jak to, co powiedział stay8899 i spróbować testu prędkości? imho, myślę, że zmiana routera zapewni ci nieco lepszą stabilność. czy to opóźnienie ma miejsce, gdy rodzice są w domu (więcej użytkowników na routerze)?


RE: Pomóż mi proszę! myślenie o ulepszeniu, ale utracone - piranhaxe - 11 Oct 2018

pchły1 napisał: czy możesz wypróbować połączenie przewodowe, takie jak to, co powiedział stay8899 i spróbować testu prędkości? imho, myślę, że zmiana routera zapewni ci nieco lepszą stabilność. czy to opóźnienie ma miejsce, gdy rodzice są w domu (więcej użytkowników na routerze)? Nie mogę tego zrobić, ponieważ pulpit jest za daleko. Prawdopodobnie potrzebuję 15-metowego kabla lan, gdybym go przetestował. Ile to będzie? I tak, to się dzieje i staje się nie do zniesienia, gdy wszyscy wracają do domu. Miałem wrażenie, że używając dwuzakresowej przepustowości 5GHz mogę uniknąć tego scenariusza. Ale zasięg 5 GHz jest dość krótki od tego, co czytam .. Tak więc używając routera jednopasmowego i połączenia przewodowego będzie on taki sam lub mniej skuteczny, jeśli porówna go do dwuzakresowego i przewodowego


RE: Pomóż mi proszę! myślenie o ulepszeniu, ale utracone - mehreen7677 - 11 Oct 2018

beenseen napisał: twoje wi-fi to 802.1.1b (N to pierwsza wersja) osiągnięcie tej prędkości jest normalne jeśli używasz lan direct, połącz się z portem 1 gb (nie 100port) dla mojej konfiguracji wciąż używam oryginalnego routera 2wire 5201 na planie 150mbps Mam 2 com z 2 urządzeniami usb, 1 to pci-e tplink 4800 (450N) drugim jest engenius usb3.0 ac wif-fi Wow, moc połączenia przewodowego. Hahaha. Port 1GHz to ten na górze?


RE: Pomóż mi proszę! myślenie o ulepszeniu, ale utracone - leylacafferata - 11 Oct 2018

Spróbuj użyć połączenia przewodowego, zdobądź przyzwoity CAT 5E / 6 RJ45 i podłącz go do swojego urządzenia i sprawdź, czy WiFi jest wąskim gardłem. Jeśli jesteś zadowolony z połączenia przewodowego, pracuj nad tym, jak "ukryć" kabel, aby był mniej przeszkadzający. Jeśli nadal masz problemy z połączeniem podczas korzystania z przewodowej, będziesz musiał dowiedzieć się, jaki jest dokładny problem, który musisz rozwiązać. (wąskie gardło routera / wąskie gardło łącza internetowego / itp.)