cs-joke.pl forum
Rozdzielacz DSL lub karta bezprzewodowa? - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Internet (https://cs-joke.pl/forum-6.html)
+--- Thread: Rozdzielacz DSL lub karta bezprzewodowa? (/thread-28485.html)

Pages: 1 2


Rozdzielacz DSL lub karta bezprzewodowa? - tanishka - 17 Nov 2018

Obecnie w moim domu modem / router ma jeden kabel LAN wychodzący, podłącz się do istniejącego komputera. Zamierzam kupić nowy komputer do mojego pokoju, i zastanawiałem się, czy można uzyskać splitter DSL na 2 PC?   Ale facet Singtelela zaleca, żebyśmy zamiast tego używali mocnej karty bezprzewodowej zamiast komputera w pokoju. Co jest lepsze?


RE: Rozdzielacz DSL lub karta bezprzewodowa? - ars.repetita - 17 Nov 2018

Emospence napisał: Obecnie w moim domu modem / router ma jeden kabel LAN wychodzący, podłącz się do istniejącego komputera. Zamierzam kupić nowy komputer do mojego pokoju, i zastanawiałem się, czy można uzyskać splitter DSL na 2 PC? Ale facet Singtelela zaleca, żebyśmy zamiast tego używali mocnej karty bezprzewodowej zamiast komputera w pokoju. Co jest lepsze? modem / router ma tylko jeden port? czy można kupić inny kabel lan, aby się połączyć?


RE: Rozdzielacz DSL lub karta bezprzewodowa? - sexxymexxyluis - 17 Nov 2018

uzyskaj 5-portowy przełącznik gigabitowy


RE: Rozdzielacz DSL lub karta bezprzewodowa? - gastonpineyro - 17 Nov 2018

cyberet napisał: modem / router ma tylko jeden port? czy można kupić inny kabel lan, aby się połączyć? Obecny kabel lan jest już poprawnie ułożony w obudowie kabla na ścianie, jeśli chcesz podłączyć się do modemu, mój pokój jest jeszcze dalej, więc musisz położyć ponownie.


RE: Rozdzielacz DSL lub karta bezprzewodowa? - poxin13 - 17 Nov 2018

innym wyborem jest uzyskanie routera bezprzewodowego, ustaw go na tryb punktu dostępowego.


RE: Rozdzielacz DSL lub karta bezprzewodowa? - slajdb - 17 Nov 2018

chunlianghere napisał: innym wyborem jest uzyskanie routera bezprzewodowego, ustaw go na tryb punktu dostępowego. Nie będzie tak szybki i niezawodny, jak podłączony, prawda? Szczerze mówiąc nie brzmi to trudne, wystarczy podzielić sygnał na 2, ale jestem noob, więc nie jestem tego pewien


RE: Rozdzielacz DSL lub karta bezprzewodowa? - mindirae0 - 17 Nov 2018

adsl może zsynchronizować tylko jeden modem. Tel może się dzielić, nie oznacza podziału na reklamy. Powiedziałbym, że zależy ci na dostawie bezprzewodowego routera Wat. jeśli dostaniesz asus rt-n56u, n66u, ac66u, to będzie niezawodny.


RE: Rozdzielacz DSL lub karta bezprzewodowa? - patoconnell10 - 17 Nov 2018

chunlianghere napisał: adsl może zsynchronizować tylko jeden modem. Tel może się dzielić, nie oznacza podziału na reklamy. Powiedziałbym, że zależy ci na dostawie bezprzewodowego routera Wat. jeśli dostaniesz asus rt-n56u, n66u, ac66u, to będzie niezawodny. Więc jeśli chcę mieć przewodowe, to jedyny sposób to podłączyć inny lan bezpośrednio do routera?


RE: Rozdzielacz DSL lub karta bezprzewodowa? - newcompanyface - 17 Nov 2018

Emospence napisał: Obecny kabel lan jest już poprawnie ułożony w obudowie kabla na ścianie, jeśli chcesz podłączyć się do modemu, mój pokój jest jeszcze dalej, więc musisz położyć ponownie. czy jest w tym samym pokoju? jeśli tak, możesz użyć przełącznika do "podzielenia" jeśli nie, możesz być lepiej z wifi, jeśli nie chcesz położyć innego kabla lan


RE: Rozdzielacz DSL lub karta bezprzewodowa? - angieobryan - 17 Nov 2018

cyberet napisał: czy jest w tym samym pokoju? jeśli tak, możesz użyć przełącznika do "podzielenia" jeśli nie, możesz być lepiej z wifi, jeśli nie chcesz położyć innego kabla lan Sygnał wychodzący z routera może nadal używać przełącznika do podziału? Nie mam nic przeciwko temu, że mafan trochę raz na lepsze prędkości i niezawodność luh