cs-joke.pl forum
Film się zawiesza, ale dźwięk jest kontynuowany - Printable Version

+- cs-joke.pl forum (https://cs-joke.pl)
+-- Forum: Komputery (https://cs-joke.pl/forum-1.html)
+--- Forum: Sprzęt (https://cs-joke.pl/forum-2.html)
+--- Thread: Film się zawiesza, ale dźwięk jest kontynuowany (/thread-28583.html)

Pages: 1 2


Film się zawiesza, ale dźwięk jest kontynuowany - piranhaxe - 24 Nov 2018

Ktoś wcześniej napotkał problem? Zaczęło się to dzień wcześniej z obu filmów z YouTube i plików wideo.


RE: Film się zawiesza, ale dźwięk jest kontynuowany - sabalatm - 24 Nov 2018

Myślę, że twoja karta graficzna idzie ciężarówką.


RE: Film się zawiesza, ale dźwięk jest kontynuowany - nanca1500 - 24 Nov 2018

Ale czy Windows zamarza?


RE: Film się zawiesza, ale dźwięk jest kontynuowany - julieanne - 24 Nov 2018

jtjt00 napisał: Myślę, że twoja karta graficzna idzie ciężarówką. Haha też o tym myślałem. wwenze napisał: Ale czy Windows zamarza? Nie, nie. W rzeczywistości nie mam problemów z grami. Nie mam pojęcia, dlaczego jest problem z odtwarzaniem wideo


RE: Film się zawiesza, ale dźwięk jest kontynuowany - brian.altoft - 24 Nov 2018

Przywróć automatyczną aktualizację systemu Windows, póki możesz


RE: Film się zawiesza, ale dźwięk jest kontynuowany - angieobryan - 24 Nov 2018

Kilrach napisał: Haha też o tym myślałem. Nie, nie. W rzeczywistości nie mam problemów z grami. Nie mam pojęcia, dlaczego jest problem z odtwarzaniem wideo Próbowałem innych przeglądarek? To wszystko wydaje się być bardzo niepokojące, ponieważ wciąż możesz grać bez problemów.


RE: Film się zawiesza, ale dźwięk jest kontynuowany - ghita.bernichi - 24 Nov 2018

Kilrach napisał: Ktoś wcześniej napotkał problem? Zaczęło się to dzień wcześniej z obu filmów z YouTube i plików wideo. Z jakiej karty graficznej korzystasz? Spróbuj wyłączyć "Użyj akceleracji sprzętowej, jeśli jest dostępna", jeśli używasz przeglądarki Chrome ...


RE: Film się zawiesza, ale dźwięk jest kontynuowany - tbnw01 - 24 Nov 2018

wwenze napisał: Przywróć automatyczną aktualizację systemu Windows, póki możesz Nigdy nie aktualizuję mojego systemu Windows lol Psycovirus napisał: Z jakiej karty graficznej korzystasz? Spróbuj wyłączyć "Użyj akceleracji sprzętowej, jeśli jest dostępna", jeśli używasz przeglądarki Chrome ... 970. Mam problem z odtwarzaniem plików wideo, więc nie jestem pewien, czy jest to specyficzne dla przeglądarki. Plus miałem ten problem zaledwie kilka dni temu ...


RE: Film się zawiesza, ale dźwięk jest kontynuowany - bennie1025 - 24 Nov 2018

spróbuj usunąć kartę graficzną. jeśli nie ma problemu rma przed wygaśnięciem


RE: Film się zawiesza, ale dźwięk jest kontynuowany - gangstagaret - 24 Nov 2018

Kilrach napisał: Nigdy nie aktualizuję mojego systemu Windows lol 970. Mam problem z odtwarzaniem plików wideo, więc nie jestem pewien, czy jest to specyficzne dla przeglądarki. Plus miałem ten problem zaledwie kilka dni temu ... Spróbuj zainstalować K-Lite Codec Pack Standard. Użyj Media Player Classic, aby spróbować grać. A także sprawdź, z którego dekodera wideo korzystasz. Spróbuj użyć EVR Custom Render?